Odsprzedaż to główny trend w nowoczesnych zakupach

Odsprzedaż jest głównym trendem w nowoczesnych zakupach

Pomysły na sukces / Porady Porady Nawet w czasach pandemii rynek konsumpcji mody jest przepełniony do katastrofalnych rozmiarów - podaż producentów odzieży znacznie przewyższa popyt klientów i tylko odsprzedaż, która jest niezwykle korzystna dla Twojej szafy i budżetu, obiecuje uratować sytuację. Zapoznajmy się!To słowo pochodzi zza oceanu i oznacza "odsprzedaż", a kiedyś było nazwą biznesu, na którym nastolatki i studenci zbijali swoje pierwsze fortuny: resaleursom udawało się jako pierwszym kupować markowe rzeczy z nowych kolekcji kapsułowych, a następnie odsprzedawać je za kilkakrotnie wyższą cenę tym, którzy nie mieli czasu i byli gotowi zapłacić fortunę za ekskluzywne ciuchy.
Dziś odsprzedaż jest synonimem świadomej konsumpcji, troski o środowisko naszej planety i oszczędzania pieniędzy.Modystka, na przykład, sprzedaje online za bezcen (lub wymienia na coś innego) stylową, designerską torebkę, którą kiedyś nosiła na ślubie druhny i której nie zamierza już nosić. Jej ogłoszenie daje jej możliwość rozładowania garderoby, a wielu dziewczynom szansę na zakup wymarzonego dodatku w przystępnej cenie.
Nowy etos roku 2021 jest wyjątkowo lekceważący wobec zakupoholików, rozrzutnych wydawców i złodziei sklepowych, którzy skąpią pieniędzy. "Obsesyjne" zakupy i niekończąca się euforia kupowania trzydziestej trzeciej sukienki, głoszone przez kobiece magazyny i seriale telewizyjne ery zero, zostały zastąpione nowymi wartościami.Obecnie ważne jest, aby skupić się na jakości rzeczy, a nie na ich ilości. Szanuj podstawową garderobę składającą się z elementów, które już przeszły do historii mody jako niekwestionowane klasyki, a także elementów vintage, które zawsze będą hitem. Uwierz mi, będąc dobrze zorientowaną w trendach, możesz dodać do swojej sezonowej garderoby nie więcej niż pięć rzeczy z nowych kolekcji projektantów, elegancko łącząc nowość z bazą.Dzisiejsze młode damy sprytnie pozbywają się niechcianych, nudnych i nieistotnych przedmiotów na popularnych platformach odsprzedaży i otrzymują w nagrodę pieniądze na nowe zakupy lub wymianę rzeczy, których naprawdę potrzebują. Przy okazji, operacje wymiany przedmiotów na odsprzedaży są tak samo popularne jak kupno i sprzedaż, więc współczesne ogry Ellochki bez problemu wymienią tu swoje meksykańskie tushkany na szanghajskie lamparty.Przy okazji, resale-shopping jest nie tylko użyteczne, ale także bardzo przyjemne: po pierwsze, mamy ten sam przypływ endorfin z posiadania ładnej i nowej rzeczy dla nas, a po drugie, zdajemy sobie sprawę, że możemy sobie pozwolić na zakup ubrań prestiżowych marek, o których kiedyś tylko marzyliśmy, a w prawdziwym życiu "wyglądają jak milion". Zgoda, te fakty cieszą, zwłaszcza w obliczu bardzo wyraźnie wyższych cen ubrań i dodatków.Oprócz najlepszych platform odsprzedaży online, które można łatwo wyszukać w google, zalecamy również odwiedzenie platform offline, gdzie można przymierzyć i kupić stylowy i wysokiej jakości przedmiot natychmiast, na zasadzie sklepu z używanymi rzeczami.Przejdź się w wolnej chwili po swojej okolicy, a na pewno znajdziesz taki sklep - będziesz zaskoczony cenami eleganckich ubrań w nieskazitelnym stanie!
Autor: Diana Mickiewicz Contributed by: www.pinterest.com Omów
  • artykułEconomyNews
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • KomentarzeAutor

Redakcja "Tele Horse"