10 światowych gwiazd, które porzuciły sławę dla sławy filmowej

10 światowych celebrytów, którzy porzucili sławę dla kina

Pomysły na sukces / Celebrity Life

Wiele osób marzy o tym, by zaistnieć w branży filmowej: grać w kasowych filmach i serialach, osiągnąć sławę, cieszyć się uwielbieniem fanów. Jednak świat kina nie każdemu aktorowi przypada do gustu. Niektóre gwiazdy odmówiły dalszej kariery, pomimo imponującej sławy! Oto kilka żywych przykładów.

1. Freddie Prinz (Jr.

) Sława tego aktora przyszła po premierach filmów "Wiem, co robiłeś zeszłego lata" i "To wszystko ona". Stał się prawdziwym celebrytą, łamaczem serc całego pokolenia. Kto by pomyślał, że pociągało go coś innego niż kino? Jak się okazało, Freddie pałał ogromną miłością do kuchni. Pożegnał się z karierą aktorską i został szefem kuchni. Teraz ma nawet własną książkę z przepisami, które można wypróbować w domu.


2. Kevin Jonas

Członek znanego na całym świecie zespołu The Jonas Brothers postanowił zmienić dziedzinę swojej pracy, gdy zespół rockowy osiągnął szczyt swojej sławy i sukcesu. Mówili o nich niemal wszyscy. Jonas pojawił się w serialu telewizyjnym "Hannah Montana". Wydawcy starali się umieścić tę grupę na okładkach magazynów, każdy program był chętny do pojawienia się ich w swoich wydaniach. Kevinowi niezbyt się to podobało. Uruchomił własną aplikację z kontaktami i lokalizacjami najlepszych restauracji w pobliżu. Wolał też przedkładać karierę nad rodzinę. Coraz częściej w sieci pojawiają się zdjęcia z jego wakacji z synem.


3. Amanda Bynes

Ta młoda, pełna życia dziewczyna o dużych niebieskich oczach i iskrzącym uśmiechu była miłością całej Ameryki. Można ją było zobaczyć w wielu filmach, takich jak She's the Man, What a Girl Wants. W jej życiu nastąpiło załamanie psychiczne, po którym zrezygnowała z kariery aktorki. Teraz dziewczyna przeniosła się do świata mody i pracuje jako projektantka. Nie jest to zaskakujące, ponieważ zawsze miała swój własny styl i wyczucie smaku.


4. Frankie Muniz

Ten aktor osiągnął wielki sukces, grając słynnego agenta Cody'ego Banksa. Życie tego twardziela zawsze było pełne miłości do andrenaliny. Jego esencja została uwolniona. Teraz jest profesjonalnym kierowcą wyścigowym i ani trochę tego nie żałuje!


5. Robert Matthew van Winkle (Vanilla Ice

) Był dość znanym muzykiem i aktorem. Sprzedając swój dobytek, zdał sobie sprawę, że przynosi to cholernie dużo pieniędzy i inspiracji. Robert postanowił zmienić branżę i zaczął inwestować w nieruchomości. Zszokował świat tą zmianą!


6. Jonathan Bennett

Oh. ten przystojniak! Oczarował dziewczyny nie tylko w filmie Mean Girls, ale na całym świecie. Jednak w pewnym momencie swojego życia postanowił zostać trenerem fitness. I tak, nie ma problemów z frekwencją na jego treningach.


7. Steven Seagal

Ekspert sztuk walki, gwiazda filmowa, macho. Zrobił tak solidną karierę, że nikt nawet nie śmiał podważać jego pozycji. Był idolem milionów ludzi. W pewnym momencie mężczyzna postanowił zamienić swoją męską rolę w życie. Teraz jest zastępcą szeryfa Nowego Meksyku! Cholera, to twardy glina. Potrafi zabić spojrzeniem. Możesz być pewien, że przestępczość zaczęła spadać.


8. Mara Wilson

Kolejna dziewczyna, która podbiła serca milionów. Z dnia na dzień stała się gwiazdą i zdobyła miejsce w Hollywoodzkiej Galerii Sław. Ale jej myśli skupiały się na czymś innym. Mara porzuciła karierę aktorską i zaczęła doskonalić swoje umiejętności pisarskie. Teraz dziewczyna aktywnie publikuje swoje prace i zajmuje się badaniem depresji, lęku i innych zaburzeń psychicznych. Można ją bezpiecznie przypisać uczonym aktorkom Hollywood.


9. Macaulay Culkin

Najbardziej znane dziecko w Hollywood. Jest to główny bohater znanego wielu filmu "Home Alone". Dorastając facet zaczął interesować się światem narkotyków, co osłabiło jego status w świecie kina. Macaulay postanowił iść z prądem. Podróżował z artystami, aby występować przed różnymi tłumami. Niedawno zagrał w serialu telewizyjnym jako kierowca. Ogólnie rzecz biorąc, mężczyzna nadal podąża ścieżką, którą przygotował dla niego wszechświat, nie roszcząc sobie pretensji do dawnej miażdżącej chwały. Jednak Culkin ma wszelkie szanse, aby ponownie głośno się zadeklarować, ponieważ wkrótce zobaczymy aktora w nowym sezonie "American Horror Story".


10. Jack Gleason

Stał się znany wszystkim po roli w serialu "Gra o tron". Krążyły plotki, że Gleeson otrzymywał pogróżki, bo świetnie zagrał paskudnego króla Joffreya, co nie spodobało się fanom serialu i zaczęli przelewać swoją złość na aktora. Na szczęście większość fanów "IP" na zasługi genialnie reinkarnacji Jacka. Facet stwierdził, że jest zmęczony kamerami. Chce wyruszyć w trasę ze swoim programem. W tym celu Gleason zebrał własny zespół teatralny.A propos "Gry o Tron"... Sprawdźcie , który z aktorów utrzyma się na szczycie popularności. Jak widać, nie każdy lubi grać w filmach, bo kino to nie tylko magiczne marzenie, ale też ciężka praca, nieprzespane noce, powtarzanie tej samej kwestii tysiące razy... Nadal myślisz, że robienie filmów jest łatwe? To obejrzyjfilmy o robieniu filmów!
Autor: Arina Leonova Omów artykuł
  • Historie sukcesu bogatych i wybitnych ludzi
  • Aktualności
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj również
  • Komentarze

Autor

Redakcja "Tele Horse"