Styl celebrytki: 12 modnych wariacji na temat plecionych fryzur.

Może Ci się wydawać, że warkocze to taka nudna rzecz dla uczennicy w recepcji. Postaramy się zmienić Twoje zdanie na ten temat, ponieważ współczesne trendy i gwiazdy, dzięki swoim stylistom, uczyniły z plecionych fryzur coś zupełnie nowego i wyjątkowego.

1. Margot Robbie, niskie warkocze.

Urocza Margot udowadnia, że nawet najszybsza i najprostsza fryzura może wyglądać szarmancko. Aktorka pokazała się przed kamerami z warkoczami skręconymi w dwa niskie koki. Trochę niedbałości i masz stylowy i zalotny wygląd.

 

2. Gemma Chan, luźny warkocz z luźnymi kosmykami.


Gemma zachwyca nas romantycznymi stylizacjami, to jest jej styl. Na tym zdjęciu Gemma jest oszałamiająco kobieca, a zwiewny i nieco niedbały warkocz, związany wstążkami na górze i na dole, tworzy efekt skomplikowanej fryzury warstwowej, choć można ją łatwo wykonać w kilka minut i bez uciekania się do usług stylistów.

3. Ruby Rose, warkocze na krótkich włosach

Jeśli myślisz, że tylko dziewczyny z długimi włosami mogą sobie pozwolić na warkocze, spójrz na piękną Ruby w jej futurystycznej fryzurze. Warkocze na jej głowie wyglądają jak korona, każda dziewczyna z krótkimi włosami powinna wybrać ten styl dla siebie.

4. Rita Ora, proste warkocze z mądrze dobranymi ozdobami

Możesz zapleść sobie dwa proste warkocze i będzie to fryzura na wyjście do sklepu, albo dodać tylko kilka dobrze dobranych ozdób, np. perłowe krople u Rity, a Twoje włosy będą godne królewskiego balu i pokochasz wygląd zamorskiego księcia. Perły wplecione we włosy stały się jednym z modowych trendów tego roku. W przyszłości z pewnością zobaczymy więcej takich fryzur.

5. FKA twigs, wysoki węzeł z warkoczy i skręconych pasm

FKA twigs jest mistrzynią w tworzeniu odważnych stylizacji, a włosy są zawsze częścią historii, którą opowiada swoim wyglądem. Naprzemiennie z pojedynczymi skręconymi kosmykami w wysoki węzeł, warkocze są nie tylko jasne i piękne, ale są również świetnym rozwiązaniem, gdy planujesz dużo się ruszać i nie chcesz ciągle poprawiać swojego stylu.

6. Drew Barrymore, warkocze jako część luźnej stylizacji włosów


Spójrzcie tylko na uroczą Drew, jest jak leśna nimfa, która obudziła się nad potokiem i ledwo strzepuje z włosów opadłe liście. Jej "niechlujna" fryzura nie byłaby tak piękna, gdyby nie warkocze prześwitujące przez jej loki.

7. Zoë Kravitz, delikatne warkocze na włosach kręconych.


Ten rodzaj splotu może być wybawieniem dla dziewczyn o delikatnych lokach, które chciałyby jakoś zapanować nad swoimi lokami i otworzyć twarz. Tył głowy wygląda na skomplikowany, ale w rzeczywistości jest to tylko skręt włosów w kształcie grzebienia, przytrzymywany wsuwkami.

8. Lupita Nyong'o, afro z podcięciem.

A oto fryzura z warkoczem dla odważnej stylizacji z częściowo ogolonymi włosami.
Golenie części włosów na głowie jest w ostatnich latach praktykowane nie tylko przez mężczyzn, ale także przez odważne dziewczyny, które chcą eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Możecie brać ten fenomen za wszelką cenę, ale musicie przyznać, że Lupita i jej fantazyjne warkocze zapierają dech w piersiach. Jeżeli jesteś gotowa na odważny krok i rozważasz zgolenie włosów z głowy, przyjrzyj się bliżej fryzurze Lupity i sprawdź, czy warkocze mogą stać się podstawą Twojego nowego stylu.

9. Amanda Seyfried, warkocz w koński ogon


Delikatny koński ogon z motywem kucyka zdobiącego głowę i grubym kucykiem, ten arystokratyczny wygląd jest lekki i romantyczny. Ta fryzura jest idealna dla panny młodej na tradycyjnych ślubach, gdzie welon jest rytualnie zdejmowany. Fryzura będzie wyglądać elegancko z welonem, a po jego zdjęciu pozostanie uporządkowana.

10. Yara Shahidi, schludny kok z zaplecionych włosów

Pamiętamy Yarę w zupełnie inny sposób, jej zwykły wygląd to kosmyk grubych, kręconych i niesfornych włosów

Teraz jej włosy leżą idealnie płasko na głowie i są związane w pięknego warkocza. Warto zauważyć, że fryzura ta doskonale otwiera twarz i podkreśla oczy i usta. Jeżeli masz bufiaste włosy, wypróbuj tę fryzurę z jasnym makijażem - uwierz mi, większość Twoich znajomych po prostu Cię nie pozna. Wypróbuj tę fryzurę z makijażem, którego ludzie po prostu nie poznają.

 

11. Amandla Stenberg, warkocze
z ozdobami


Wyrafinowana kolorystyka nadaje warkoczom dodatkową objętość i efekt warstwowości, a sprytnie dobrana błyszcząca biżuteria sprawia, że Amandla staje się prawdziwą księżniczką Disneya
.
Czy Wam też podobają się fryzury disneyowskich piękności? Następnie przejdź do wersji Amandli lub pokaż nam jak zapleść warkocz Elsy z Coldhearts.

12. Blake Lively, koński ogon z warkoczem


Gwiazda serialu "Plotkara" słusznie uchodzi za jedną z najbardziej stylowych aktorek współczesnego świata.

Z reguły Blake występuje publicznie z bujnymi i rozpuszczonymi włosami. Tutaj jednak widzimy elegancki przykład stylowej odmiany warkocza, stworzonej na bazie wysokiej hosty 'horse'. Niechlujstwo jest w modzie, więc nie ma powodu, aby dążyć do idealnego, prostego warkocza.

Pozwól sobie na niezwykłe fryzury, tworząc różne warkocze. Przy tak wielu różnych stylach do wyboru, na pewno znajdziesz idealny dla siebie.

 

Autor

Redakcja "Tele Horse"