Jak Angelina Jolie i Brad Pitt żyją po rozwodzie?

Jak Angelina Jolie i Brad Pitt żyją po rozwodzie

Pomysły na sukces / Koniec małżeństwa Jolie i Pitta nastąpił w 2016 roku, ale ostatecznie rozwiedli się dopiero w 2019 roku. Nawet pomimo wizerunku szczęśliwej pary, 12 lat razem i sześciorga dzieci. Cóż to był za zgiełk w tamtych czasach! W końcu nawet najbliżsi przyjaciele pary nie wiedzieli o problemach w ich rodzinie. A jak teraz wygląda sytuacja aktorów?
1/3Po rozwodzie Angelina i Brad przestali się dogadywać i przez długi czas nie komunikowali się ze sobą. Media twierdziły nawet, że aktorka zabroniła swoim dzieciom odwiedzać ojca, ponieważ rzekomo obawiała się o ich zdrowie podczas wirusa. Jednak według źródeł bliskich byłej parze, obecnie łączą ich ciepłe, przyjacielskie relacje.

Dorośli synowie Maddox i Pax rzadko odwiedzają ojca, ale Zahara, Shiloh, Knox i Vivien odwiedzają go kilka razy w tygodniu. Jest to plan, na który zgodzili się sami aktorzy. A urzeczywistnienie go nie jest takie trudne, ponieważ domy Pitta i Jolie znajdują się w odległości 15 minut od siebie.

27 maja para zorganizowała wielkie święto dla swojej rodzimej córki Shilo - dziewczynka skończyła 14 lat. Amerykańskie magazyny piszą, powołując się na informatora, że rodzicom udało się zachować bezkonfliktowość i spokojnie porozmawiać.Shiloh jest silnie przywiązana zarówno do mamy, jak i taty. Wszystkie dzieci aktorów z niecierpliwością czekały na urodziny siostry, by spędzić je razem.

O ile w kwestii dzieci pary wszystko jest mniej więcej jasne, o tyle wokół życia osobistego aktorów krąży sporo plotek. Bradowi już kilkakrotnie przypisywano romans ze swoją pierwszą żoną Jennifer Aniston, a teraz podejrzewa się go o związek z aktorką Alią Shokat.
1/3Na miłosnym froncie Angeliny sytuacja jest spokojniejsza. Według wtajemniczonych, rok temu miała tajemniczego miliardera z Europy, który jest zaangażowany w wielką politykę. Ale ze zdrowiem piosenkarki jest wyraźny problem: straciła dużo na wadze i zrobiła testament. Fani aktorki nieustannie zauważają jej chorowity wygląd i oznaki porażenia Bella.
1/2
Cały świat wciąż śledzi rozwój związku Pitta i Jolie. I chociaż nikt nie ma już nadziei, że aktorzy mogą do siebie wrócić, fani życzą swoim ulubieńcom wszystkiego najlepszego.
Omówienie artykułu
  • Celebrity News
  • Seksowne gwiazdy
  • Aktualności
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"