Agnieszka Woźniak Starak komentuje rozmowę Bożeny Dykiel. To było dość niespodziewane.

Bożena Dykiel pojawiła się jako gość w sobotę, 23 października, w programie "Dzień dobry TVN". Wypowiedziała się na temat depresji i padło kilka niespodziewanych stwierdzeń. W trakcie wywiadu wtrąciła się Agnieszka Woźniak Starak. Teraz komentuje rozmowę za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Po głośnym wywiadzie z Bożeną Dikiel, Agnieszka Woźniak Starak przerwała milczenie. Aktorka była gościem w sobotę, 23 października, w programie "Dzien dobry TVN". Nie tylko podzieliła się kontrowersyjnymi poglądami na temat depresji i koronawirusa panaceum, ale także pokłóciła się z prowadzącą program. Agnieszka Woźniak Starak nie zgadzała się z Bożeną Dykiel i próbowała przerwać jej występ. Dziennikarka skomentowała teraz wydarzenia w "DDTVN" w swoich mediach społecznościowych.

Agnieszka Woźniak Starak omawia swoją rozmowę z Bożeną Dikiel

Agnieszka Woźniak Starak zabrała głos na Instagramie, aby zabrać głos i odnieść się do medialnej burzy, która wybuchła po incydencie w "Dzien Dobry TVN".

"Wiecie co?" Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Czasami najtrudniejsze sytuacje mogą doprowadzić do czegoś pozytywnego. Po naszej sobotniej rozmowie z Bożeną Dykiel obserwuję, co się dzieje w mediach" - zaczął Woźniak-Starak.

Następnie wypowiedziała się na temat implikacji dyskusji w TVN

To było niespodziewane, ale bardzo budujące, że program otworzył dyskusję na temat depresji. To będzie świetne doświadczenie edukacyjne i wierzę, że zyskamy dużo więcej niż przy jakiejkolwiek innej kampanii w mediach społecznościowych. To już wszystko - podsumował dziennikarz.

Autor

Redakcja "Tele Horse"