Najlepsze momenty w związku Meghan Markle i księcia Harry'ego: FOTO

Najlepsze momenty związku Meghan Markle i księcia Harry'ego: ZDJĘCIA

Pomysłów na sukces /... Celebrity Life Będąc całkowicie szczerym, wszyscy królewscy są niesamowicie fotogeniczni (widzieliście ostatnio księcia Williama i Kate Middleton?), ale jest coś wyjątkowego w księciu i księżnej Sussex.

Ale oczywiście ich małżeństwo to nie tylko sesje zdjęciowe i wspaniałe stroje. W ich związku było wiele trudnych momentów, ale to, co naprawdę wyróżnia tę parę, to fakt, że stawili im czoła (i pokonali) razem. Przedstawiamy najsłodsze chwile Harry'ego i Meghan. Mamy nadzieję, że w przyszłości pojawi się ich więcej.

1. SzepczącyKiedy Meghan i Harry po raz pierwszy pojawili się razem na publicznym wydarzeniu, nie wstydzili się na siebie spojrzeć. Być może właśnie wtedy zakochaliśmy się w tej parze...

2. Nieśmiałe pocałunkiA podczas tych samych rozgrywek sportowych Invictus, nowożeńcy po raz pierwszy publicznie się pocałowali. I to pomimo tego, że były już śledzone przez setki kamer. Ale oni byli w sobie zakochani, więc jak mogli się oprzeć.

3. Iskry lecą między nimiCzy Meghan i Harry mogli wyglądać na bardziej zakochanych podczas swojej zaręczynowej sesji zdjęciowej? Nie. Co prawda mieliśmy duże nadzieje co do tych zdjęć, kiedy dowiedzieliśmy się, że będą miały miejsce, ale przyszłość Sussex przerosła wszelkie oczekiwania.

4. Ich zdjęcia portretowe podczas sesji narzeczeńskiejCzy kiedykolwiek widzieliśmy tak romantyczną rodzinę królewską? Zdecydowanie nie. Oczywiście, portret zaręczynowy Williama i Kate był piękny. Ale musimy dać przewagę Harry'emu i Meghan. Ta dwójka jakoś zawsze rozumie, czego oczekuje od nich publiczność.

5. Urocze spaceryCo to jest? Och, po prostu spacer w wytwornym parku w wytwornych ciuchach, podczas gdy Megan opiera się z miłością o Harry'ego. Gdybyśmy nie wiedzieli lepiej, pomyślelibyśmy, że to zdjęcie zostało wyciągnięte prosto z katalogu, ale nie, to dwoje prawdziwych ludzi, którzy są w sobie po prostu zakochani.

6. DotykającNawet gdy Harry i Meghan wychodzą z jakiegoś miejsca, wciąż trzymają się za ręce lub w jakiś sposób dotykają. I czyż to nie urocze?

7. Miłość na drodzeNawet kiedy po prostu jadą, wyglądają na bardzo szczęśliwych! Z drugiej strony, na tym etapie ich związku, bycie w samochodzie było prawdopodobnie jednym z niewielu momentów, kiedy byli w stanie mieć jakikolwiek czas sam na sam, więc to ma sens, że oboje wyglądają tak zrelaksowani.

8. Oficjalne wyjazdyMeghan i Harry są najprzyjaźniejsi ze wszystkich królewskich rodów. I bardzo nam się to podoba. To tam się do siebie przytulają. A Meghan zawsze z uśmiechem wita każdy napotkany tłum, choć pewnie nie jest do tego przyzwyczajona.

9. Jedna ręka w kieszeniNie jest do końca jasne, co się dzieje - czy ręka Harry'ego jest w kieszeni Meghan? Ale jedno jest pewne: ci dwoje są zakochani i nie obchodzi ich, co ktoś o nich myśli. Nigdy się nie zmieniajcie, chłopaki. Przeczytaj więcej artykułu
  • Historie sukcesu sławnych i bogatych
  • Wiadomości
Powiedz moim znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"