8 gwiazdorskich par, które rozstały się z powodu narkotyków i alkoholu

8 par celebrytów, które rozstały się przez narkotyki i

alkohol Pomysły na sukces / Życie celebrytów Widzimy naszych ulubionych celebrytów na czerwonych dywanach, w magazynach, w telewizji, w filmach, w mediach społecznościowych. Wydaje się, że prowadzą idealne życie i sami są ideałami dla milionów fanów. Chcesz poznać słabości i błędy swoich ulubionych gwiazd? Opowiemy Ci wszystkie najciekawsze rzeczy o 8 słynnych parach, które rozpadły się z powodu uzależnienia od alkoholu i narkotyków.

1. Whitney Houston i Bobby BrownOszukiwanie, znęcanie się, bicie, uzależnienie od narkotyków... To główne cechy namiętnego małżeństwa Whitney Houston i Bobby'ego Browna. Po raz pierwszy zobaczył ją zażywającą narkotyki na ich własnym ślubie. Whitney wciągała kokainę tuż przed pójściem do ołtarza, aby powiedzieć "tak" mężczyźnie, którego kochała. Po 15 latach małżeństwa ich drogi się rozeszły. Whitney Houston zmarła 11 lutego 2012 roku z powodu przedawkowania. Jej zdyszane ciało znaleziono w wannie jej luksusowego domu.

2. Sarah Jessica Parker i Robert Downey Jr.Robert Downey Jr, światowej sławy aktor i gwiazda Hollywood, miał wcześniej poważne problemy z uzależnieniem od narkotyków. Dodatkowo w tym samym czasie nadużywał alkoholu. Przez długi czas Robert leczył się w ośrodku rehabilitacyjnym i był w stanie przezwyciężyć ten nałóg. Wkrótce otrzymał wiele propozycji, stał się sławnym i rozchwytywanym aktorem. Nie udało mu się jednak powrócić do swojej dawnej miłości, Sarah Jessiki Parker. Związek tego aktora rozpadł się właśnie z powodu niezdrowego uzależnienia aktora, które prawie zrujnowało samą Sarah.

3. Ariana Grande i Mac Miller"Przez długi czas ratowałam Maca, pomagałam mu radzić sobie z alkoholizmem i uzależnieniem od narkotyków, ale szybko zdałam sobie sprawę, że nie mogę mu już dłużej pomagać, nie mogę tego kontynuować" - przyznała piosenkarka w wywiadzie dla magazynu Vogue kilka miesięcy po śmierci Maca Millera. Młody raper (26 lat) zmarł z powodu przedawkowania, które było wynikiem spożycia szkodliwej mieszanki kokainy, etanolu i fentanylu. Kilka miesięcy przed śmiercią Mac Miller został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu. W tym czasie fani oskarżyli Arianę o porzucenie ukochanego w najtrudniejszym momencie, co spowodowało pogorszenie jego stanu. Odpowiedziała: "Próbowałam wspierać Maca przez lata, próbowałam utrzymać go w trzeźwości. Modliłam się, by mu się udało. Ale nie możesz zawstydzać i obwiniać kobiety za niezdolność mężczyzny do radzenia sobie w życiu. Proszę, przestań".

4. Charlie Sheen i Brooke MuellerTo nie pierwszy związek Charliego Sheena, który zakończył się z powodu jego uzależnienia, ale wygląda na to, że będzie to jego ostatni, ponieważ aktor nie pije alkoholu i narkotyków od 20 miesięcy. W tym roku aktor wypowiedział się w wywiadzie na temat swojego uzależnienia i tego, co przez nie stracił: "Wciąż nie rozumiem, jak zaczął się ten chaos i czy w końcu się skończył. Mam wrażenie, że byłem na łasce albo obcych istot, albo demonów".

5. Robin Thicke i Paula Pat

ton

Związek dwojga aktorów, który wydawał się najsilniejszy w Hollywood, rozpadł się z powodu niewiarygodnych okoliczności. Paula Patton ujawniła, że jej mąż nie tylko ją bił i tłamsił psychicznie, ale także nadużywał narkotyków i alkoholu. Aktorka nie tylko złożyła pozew o rozwód, ale także otrzymała od Robina zakaz zbliżania się do niej.

6. Kourtney Kardashian i Scott Disick12 lat małżeństwa i trójka dzieci pomogły Kourtney Kardashian i Scottowi Disickowi spokojnie się rozwieść, a nawet pozostać przyjaciółmi. Nie jest to rzadkością w świecie show-biznesu. Gwyneth Paltrow zrobiła to samo i nie weszła na wojenną ścieżkę ze swoim byłym mężem. Miłosny związek Courtney i Scotta zakończył się z powodu uzależnienia Disicka od alkoholu. Courtney nie wiedziała jak pomóc mu z tym problemem. Disick trafił do ośrodka odwykowego w 2015 roku i został wyleczony z nałogu, ale ich związek nie odżył.

7. Ben Affleck i Jennifer GardnerSłynny aktor i reżyser Ben Affleck cierpiał na alkoholizm i zażywał narkotyki. Było to przyczyną rozwodu słynnej hollywoodzkiej pary. Chociaż po rozwodzie utrzymywali przyjazne stosunki, a Jennifer nawet towarzyszyła mu w ośrodku rehabilitacyjnym. Aktor ominął wiele klinik po tym, jak w końcu przyznał, że ma poważne problemy. W 2017 roku Ben Affleck napisał na Instagramie o swoim uzależnieniu: "Chcę, żeby moje dzieci wiedziały, że nie ma nic złego w proszeniu o pomoc, kiedy jej potrzebujesz".

8. Brad Pitt i Angelina JolieW wywiadzie dla magazynu GQ aktor opowiedział o głównej przyczynie ich rozwodu: "Kiedyś mogłem dużo pić bez żadnych konsekwencji. Byłem profesjonalistą. Byłem dobry. Ale potem stało się to dużym problemem. Teraz jestem szczęśliwy, że minęło prawie sześć miesięcy, odkąd pozbyłem się tego problemu i zaczynam na nowo odczuwać świat". To właśnie uzależnienie od alkoholu Brada Pitta było powodem, dla którego Angelina Jolie zdecydowała się złożyć pozew rozwodowy. Najsłynniejsza i najsilniejsza (jak się wydawało) para Hollywood rozstała się, nie dając fanom nadziei na kontynuację i odbudowę ich romantycznego związku.

Sława i pieniądze często kuszą celebrytów. Ulegają pokusie i bardzo szybko tracą wszystko, co najcenniejsze. Jeśli chcesz poznaćprawdziwą siłę i piękno ducha, porozmawiajszczerze z Verą Polozkovą: o rozstaniu z mężem, dzieciach i kreatywności. Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze

Autor

Redakcja "Tele Horse"