5 celebrytów urodzonych 13 października

5 gwiazd urodzonych 13 października

Pomysły na sukces /. Życie gwiazd

Osobom urodzonym 13 października przypisuje się silne cechy charakteru i umiejętność wychodzenia z najtrudniejszych życiowych okoliczności. Sprawdźmy, czy gwiazdy urodzone tego dnia pasują do tego opisu.

1. Margaret ThatcherCzy jest na świecie ktoś, kto nie słyszał o legendarnej Margaret Hilda Thatcher? Urodzona w 1925 roku Margaret Roberts zmarła wiosną 2013 roku w wieku 87 lat. Za swoją niezłomną wolę i nieprzejednaną postawę wobec przeciwników brytyjskiej polityki Margot otrzymała przydomek "żelaznej damy". Jako pierwsza kobieta w historii zdobyła stanowisko premiera, ustanawiając upragniony precedens dla kobiet, które aspirowały do roli polityków. Można uwielbiać panią Thatcher lub kwestionować jej metody przywództwa, ale jeden fakt pozostaje niezaprzeczalny: jest ona jedną z wielkich kobiet, które zmieniły świat.

2. Mark ZakharovMark Zakharov
urodził się w październiku 1933 roku. Niestety, nie doczekał 2020 roku, odchodząc jesienią 2019 roku. Ten genialny twórca umiał dogadać się z ludźmi i miał różne talenty: pisał książki i scenariusze, był aktorem, nauczycielem i reżyserem. Do jego arcydzieł należą tak głośne filmy jak 12 krzeseł (z Mironowem i Papanowem), Formuła miłości, Zwyczajny cud i inne zachwycające i wnikliwe filmy wszystkich gatunków.

3. Sacha Baron CohenSacha Noem Baron Cohen
jest jednym z najbardziej odważnych mężczyzn w Hollywood. Podobnie jak bracia Coen (którzy nie są z nim spokrewnieni), Sacha uwielbia gatunek satyryczny z offową prezentacją. Pisarz, scenarzysta, producent i aktor, często znajdował się w centrum skandali za swoje krzykliwe zachowanie. Cohen może mieć już 49 lat, ale wciąż jest młody i gotowy, by olśnić widzów swoimi chwytliwymi, lekko obłąkanymi postaciami.

4. Kate WalshPełne nazwisko aktorki to Kathleen Erin Walsh. Urodziła się w 1967 roku, a dziś obchodzi 53 urodziny. Mimo swojego wieku wygląda młodziej niż lata i zachwyca swoich fanów wizerunkami dynamicznych, inteligentnych i seksownych bohaterek. Do jej najbardziej znaczących występów należą role w takich serialach jak "Private Practice" i "Grey's Anatomy". Udało jej się również wczuć w rolę surowej i efektownej szefowej działu kontroli czasu w superbohaterskim serialu Umbrella Academy.

5. Kelly PrestonNiestety, Kelly padła ofiarą raka i odeszła latem 2020 roku. Urodzona jako Kelly Kamalehua Smith, była popularną aktorką i modelką. Punktem kulminacyjnym jej kariery była rola w filmie Gemini z najjaśniejszym duetem Hollywood: De Vito i Schwarzenegger. W tej komedii zagrała uroczą Marnie. Z jej najnowszych dokonań na szczególną uwagę zasługuje rola w dramacie biograficznym "Gotti". Film był projektem rodzinnym: w tytułową rolę wcielił się mąż Kelly, John Travolta, a sama Kelly Preston zagrała żonę Gottiego. Aktorzy byli więc parą i w życiu, i na ekranie. W filmie wystąpiła również córka Kelly i Johna - Ella Blue Travolta.

Dajcie nam znać w komentarzach, czy któryś z Waszych faworytów został wymieniony w naszym wyborze. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich urodzonych 13 października!
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Historie sukcesu bogatych i sławnych
  • Wiadomości gwiazd
  • Aktualności
Mówienie znajomym: zapisz się do magazynu:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"