Ahead of Europe: klip Maniji do Eurowizji numerem jeden w rankingach

Ahead of Europe: teledysk Maniji do Eurowizji numerem jeden w rankingu

Pomysłów na Sukces Gwiazda życia 6 , 72 miliony wyświetleń na YouTube - tyle wynosi numer jeden w oficjalnym rankingu teledysku piosenkarki Manizhy do utworu "Russian Woman", z którym pojedzie do Rotterdamu, aby reprezentować Rosję na Konkursie Piosenki Eurowizji 2021. Podczas gdy różnego rodzaju komisje i departamenty krytykują semantyczną zawartość piosenki, teledysk Maniji zajmuje czołowe miejsce wśród wszystkich konkurentów.Mimo że nie brakowało zwolenników, którzy potępiali wybór Maniji, by śpiewać dla Rosji (pisaliśmy o tym w naszym artykule), żywa i jasna piosenka z wyczuwalną ludową nutą podbiła serca wielu widzów. Natomiast teledysk "Russian Woman", przypominający krótką komedię, pokazał nie tylko doskonałe umiejętności wokalne, ale także aktorskie dziewczyny.

29-letnia Manija Sangin urodziła się w Duszanbe i kiedy podczas wojny domowej w Tadżykistanie pocisk trafił w jej dom, rodzice nie wahali się i wraz z małą córeczką przenieśli się do Moskwy, poświęcając wiele uwagi jej wychowaniu: od dzieciństwa w szkole muzycznej i u trenera wokalnego rozwijała przyszłą gwiazdę estrady.Prababka piosenkarki była jedną z pierwszych środkowoazjatyckich kobiet, które zdecydowały się zdjąć burkę i wybrały życie niezależnej kobiety pracującej zamiast tradycyjnego losu gospodyni domowej. Jak to się mówi, jabłko nie pada daleko od jabłoni, a Manija jest kimś, kogo można by nazwać postępową orientalistką.Od grudnia ubiegłego roku piosenkarka jest pierwszym rosyjskim Ambasadorem Dobrej Woli ONZ ds. Uchodźców, a także ambasadorem fundacji charytatywnej "Podaruj życie" i osobą publiczną działającą na rzecz walki z przemocą domową.Tekst piosenki "Russian woman" napisała sama Manija i nie są to tylko piękne frazy, ale odzwierciedlenie własnych pomysłów wykonawczyni. Być może właśnie dlatego utwór ma w sobie tyle energii, która rezonuje z publicznością.
A propos, kolorowe stroje, w których piosenkarka występuje na scenie, są szyte przez jej mamę, a czerwony kostium na eliminacje do Eurowizji 2021 jest również dziełem mamy Maniji. Czerwony to zwycięski kolor, a my życzymy Maniji zwycięstwa w Konkursie Piosenki Eurowizji, który rozpocznie się 18 maja w Ahoy Arena w Rotterdamie w Holandii.
Autor: Diana Mickiewicz Omów artykuł
  • Nagrody i festiwale muzyczne
  • Wiadomości na
Aby powiedzieć znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"