Bezdomny włamał się do domu Johnny'ego Deppa, żeby się... umyć!

Bezdomny włamał się do domu Johnny'ego Deppa, żeby się... umyć!

Pomysły na sukces /. Życie gwiazd

Policja aresztowała bezdomnego mężczyznę, który włamał się do rezydencji Johnny'ego Deppa w Hollywood Hills. Jak się okazało, awanturnik bardzo chciał wziąć prysznic.


Pojawienie się intruza na terenie posesji zostało zgłoszone przez sąsiadów Deppa, którzy najpierw próbowali przegonić intruza na prywatnej posesji. Mężczyzna przeskoczył jednak przez płot i popędził do domu hollywoodzkiej gwiazdy. Sąsiedzi wezwali policję. Przybyli na wezwanie policjanci wyważyli drzwi do domu Johnny'ego Deppa i znaleźli intruza w... łazience. Włóczęga brał prysznic i stanowczo odmówił wyjścia. Później okazało się, że oprócz łazienki mężczyzna zdążył jeszcze odwiedzić bar, przygotowawszy sobie koktajl z napojów Johnny'ego. Biorąc pod uwagę jego nieproszone zachowanie w domu oraz fakt, że aby go złapać, trzeba było wyważyć drzwi, policja postawiła intruzowi zarzut wandalizmu.

Trzeba jednak przyznać, że włamywanie się do domu z powodu palącego pragnienia porządnej kąpieli jest zarówno wzruszające, jak i smutne. Mógł wziąć drogą pamiątkę i wymknąć się, gdy policjanci byli już w drodze. Ale nie, biedak okazał się całkiem szlachetny i nawet czysty. To smutne, że nie wszyscy mają możliwość umycia się w domu. Nie wszyscy też mają dom...

Przy okazji, to nie pierwszy raz, kiedy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy włamano się do domu Johnny'ego Deppa. Jak pisaliśmy w naszym artykule, rok 2021 rozpoczął się dla Johnny'ego fatalnie. W styczniu do tej samej rezydencji włamała się kobieta. Dama okazała się nie tak szlachetna jak włóczęga w głębi serca. Chciała wtargnąć do domu aktora, ale niechcący włączyła system alarmowy. Złodziejka próbowała uciec przed policją, ale wkrótce została złapana.Wygląda na to, że Depp ma słabą ochronę. Więcej pomocy ze strony sąsiadów i alarmów niż strażników? Można się zastanawiać, że skoro w domu bogacza zawsze są nieproszeni goście, to zwykli ludzie powinni być tak ostrożni, jak to tylko możliwe.

Przypominamy też wszystkim o zachowaniu czujności przez cały czas. Tym bardziej w czasach pandemii, kiedy trudna sytuacja finansowa na świecie powoduje wzrost liczby przestępstw. A możliwość ukrywania twarzy pod maskami jest dobra dla przestępców.

Zachowaj ostrożność, nie otwieraj drzwi nieznajomym i załóż bezpieczne zamki. I, oczywiście, zaprzyjaźnij się z sąsiadami!
Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Wiadomości
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Uwagi zaproponowane przez

Autor

Redakcja "Tele Horse"