Gdzie można nabrać sił przed Nowym Rokiem

Skąd

czerpać energię przed Nowym Rokiem Pomysły na sukces /... Porady

Nie możesz wstać rano z łóżka? Czy rzeczy się piętrzą, ale nie masz energii, by się z nimi uporać? Nowy Rok zaczyna się od łatwego do naśladowania przewodnika, który pomoże Ci wstać z łóżka i znaleźć energię potrzebną do wykonania wszystkich zadań przed Nowym Rokiem.


Kiedy jest się dzieckiem, Sylwester to święto pełne magii i relaksu. Ale jeśli jesteś dorosły, będziesz w pośpiechu w pracy z zamknięciem projektów, ogólne sprzątanie, bieganie po prezenty, i tak dalej i tak dalej. Tyle tylko, że odchodzący rok wyssał z wszystkich siły, energię i dobry humor. Jak więc zebrać w sobie odwagę i gdzie znaleźć siłę, by podejść do Nowego Roku?

Instrukcja krok po kroku jak pokonać niemocSiadając

do tego artykułu, najpierw ołówkiem napisałem długi tekst z wywodami na temat trudów kwarantanny, wszystkich kłopotów odchodzącego roku, psychologii człowieka, prokrastynacji, wyuczonej bezradności i tym podobnych. A potem skasowałem wszystko i postanowiłem opublikować tylko instrukcję działania. Naprawdę tego potrzebujesz, prawda? A więc. Jak ruszyć tyłek z kanapy i znaleźć w sobie siłę, by coś zrobić.

1. Obudź się z piosenkąJak śpiewali w sylwestrowym filmie "Panowie z Fortuny" - "Rise and shine!". Jak tylko się obudzisz, włącz swoją ulubioną aktywną muzykę, do której możesz tańczyć i śpiewać. Możesz to robić nawet na leżąco. Na pewno obok łóżka leży Twój telefon, sięgnij po niego i puść ulubione utwory. Ważna uwaga: piosenki muszą być pozytywne. Żadnych różowych smarków, żadnych złamanych serc i żadnych negatywów.

2. Rozciągnąć sięZacznij się rozciągać. Rozciąganie doda Ci energii rano i pomoże pobudzić krew do działania. Rozciągaj ręce, nogi, napinaj i rozluźniaj wszystkie mięśnie przez około pięć minut, nie dłużej. Pogodna muzyka poprawi Twój nastrój. Więc tańcząc, wstań z łóżka i tańcz do okna.

3. Przewietrzyć pomieszczenie.Otwórz okno i wpuść trochę świeżego powietrza. Wdychaj powoli, wstrzymaj oddech na chwilę, a następnie spokojnie wydychaj. Powtórz wdechy i wydechy kilka razy.

4. Weź prysznic.Masuj skórę głowy, stojąc pod bieżącą wodą. Przetrzyj skórę gąbką. Prysznic to najskuteczniejszy sposób na ożywienie ciała i umysłu. Prysznic to skuteczny sposób na walkę z depresją. Śpiewanie pod prysznicem jest jeszcze bardziej ożywcze i radosne. Podaruj sobie prawdziwą sesję karaoke. Jeśli masz siłę woli, weź douche. Ale nie bierz kąpieli rano - to bardzo relaksujące, a my potrzebujemy dużo energii, ciała i ducha. Jeśli lubisz gorące kąpiele, bierz je przed pójściem spać.

5. Rozgrzewka.Trening jest najlepszym sposobem na zwalczenie zmęczenia. Wróć do środka, zamknij okno i zrób szybki trening: zrób kilka przysiadów i kilka wymachów ramionami i nogami.

6. Rozczesz włosy.Nawet jeśli masz bardzo krótką fryzurę i Twoje włosy nie wymagają stylizacji, rozczesz je delikatnie w całym obszarze wzrostu. Jest to ważne, ponieważ masuje on skórę głowy i stymuluje zakończenia nerwowe. Ponadto pobudza uśpione cebulki, pomagając stymulować wzrost włosów.

7. Przygotuj swoje łóżko.Pokusa, by znów się położyć, zniknie, bo będziesz zbyt leniwy, by znów ścielić łóżko. Robić twój łóżku jest jak ustawiać twój mózg na "chcę wracać sen" tryb. Powinno to stać się codziennym rytuałem: obudź się, pościel łóżko.

8. Napij się zielonej herbaty.Zaparz zieloną herbatę lub herbatę miętową bez cukru. Kawy najlepiej nie podawać. Jeśli czujesz się źle, weź jeden łyk kawy do ust. Wypłucz go w ustach i wypluj. Oszukuj swój mózg, aby myślał, że to dobrze smakuje. Niech myśli, że piliśmy kawę.

9. Zjedz lekkie śniadanie.Istnieje wiele rodzajów śniadań, które mogą zastąpić filiżankę kawy. Unikaj rano tłustych, pikantnych i smażonych potraw. Osobom z trudnym układem pokarmowym zalecam nie spożywanie rano nabiału i mięsa. Lepiej zastąpić je warzywami lub rybami.

Wiele osób poleca obfite śniadanie. Jeśli masz mało energii, nie rób tego. Duże śniadanie zmusi Twój organizm do wykorzystania wszystkich zasobów w procesie trawienia. Będziesz czuł się jeszcze bardziej osłabiony i senny. Nie przejadaj się. Lepiej jest zjeść drugą przekąskę nieco później.

10. Załóż swoją mentalną koronęĆwiczenie "Korona" - to świetny sposób nie tylko na wyprostowanie postawy i nadanie dostojnego chodu, ale także na poczucie przypływu energii. Udawaj, że masz na sobie wspaniałą koronę, tiarę, diadem - co tylko chcesz. Poczuj, jak twoje ramiona prostują się, a podbródek unosi się z dumą.

Bardzo, bardzo, bardzo was proszę: wykonajcie wszystkie 10 punktów krok po kroku. Nie zajmie Ci to dużo czasu, a przyniesie dramatyczny efekt. Naprawdę poczujesz się lepiej, będziesz bardziej czujny, będziesz się lepiej bawić. Po prostu spróbuj i przekonaj się sam.

Jak uniknąć załamania i radośnie świętować Nowy RokOprócz tych 10 ćwiczeń, zalecam przestrzeganie jeszcze kilku wskazówek, które pomogą Ci uniknąć utraty siły. Więc...

1. Skonsultuj się z lekarzem

Jeśli źle się czujesz dłużej niż jeden dzień, tydzień lub nawet miesiąc, czas skonsultować się z lekarzem. Wiele czynników fizycznych może zepsuć Twoje samopoczucie, od zwichniętych kręgów po niedobory witamin i zaburzenia hormonalne. Nie oszczędzaj na swoim zdrowiu; poddaj się badaniom, zasięgnij opinii lekarza i lecz się, jeśli twój organizm tego wymaga.

2. Nie oglądaj wiadomości. 3.

W ciągu kilku dni poprzedzających Sylwestra na świecie nie zajdą żadne drastyczne zmiany. A jeśli tak, to Twoi bliscy Ci o nich opowiedzą. Szczególnie ważne jest, aby unikać wiadomości podczas jedzenia. Przypomnijcie sobie gastroenterologiczne porady profesora Preobrażenskiego z książki "Psie serce".

Pozbądź się gratów z domu.

Precz z tymi wszystkimi śmieciami: Rozciągnięte i wyprane ubrania, które wstydziłbyś się nosić nawet w domku w ogrodzie. Podarte książki, potłuczone naczynia, połamane meble i zabawki dziecięce, które nie są już potrzebne, powinny trafić na wysypisko śmieci. W tym samym czasie zarobisz pieniądze na kwarantannę. Im czystszy dom, tym weselszy nastrój.

Życzymy Wam wszystkim zdrowia, energii, radości i szczęśliwego Nowego Roku. Trzymajcie się i życzę wszystkim wesołych świąt!
Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Refleksje z
  • Nowy Rok i Boże Narodzenie
  • Wiadomości
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"