12 gwiazdorskich par, które pozostały razem pomimo przeciwności losu

12 gwiazdorskich par, które pozostały razem pomimo przeciwności

losu Pomysły na sukces / Życie celebryty Życie celebryty to nie niekończące się szczęście. Gwiazdy przechodzą przez tragedie, załamania i rozstania, tak jak zwykli ludzie. Podzielimy się z Tobą najbardziej tragicznymi historiami sławnych par, które zainspirują Cię do walki i dadzą nadzieję na najlepsze. Poznaj więc 12 gwiazdorskich par, które pozostały razem pomimo trudności.

1. Dana i Christopher ReeveIch historia stała się jedną z najbardziej tragicznych i inspirujących w historii kina. Kiedy Christopher stał się niepełnosprawny w 1995 roku (został sparaliżowany w wyniku obrażeń po upadku z konia), jego żona trzymała się go bez względu na wszystko. Christopher wyznał później, że to właśnie żona i jej troska uratowały go przed samobójstwem. Aktor zmarł w 2004 roku, a Dana dwa lata później z powodu raka płuc. Oboje za życia założyli fundusz pomocy osobom po urazie rdzenia kręgowego. Fundacja ta do dziś pomaga walczyć o życie milionom poszkodowanych.

2. Joanne Woodward i Paul NewmanTa para była jedną z najbardziej utalentowanych, eleganckich i inspirujących, ale miała też swoje tragiczne chwile. Najbardziej przerażającym wydarzeniem była śmierć Scotta, syna Paula z pierwszego małżeństwa. Chłopiec zmarł z powodu przedawkowania narkotyków. Paul Newman tak bardzo obwiniał się za śmierć syna, że był gotów na zawsze porzucić karierę. Został jednak uratowany i ponownie zainspirowany przez Joan, która odłożyła na bok swoje projekty, aby wspierać męża.

3. Susan Levitt i Robert Downey Jr.Niektóre media nazywają Susan "prawdziwym cudem", który uratował Roberta. Faktem jest, że poznali się, gdy Robert był na dnie społeczeństwa i kariery. Właśnie został zwolniony z więzienia i rozpoczął proces rehabilitacji. Udało mu się przebić do kręcenia thrillera Gothic, gdzie poznał Susan. Para stworzyła zżytą rodzinę, a Robert stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych i najlepiej opłacanych aktorów na świecie. Wszystko dzięki Susan Levitt.

4. Tracey Pollan i Michael J FoxMichael J Fox i Tracey Pollan (aktorka z serialu telewizyjnego Family Ties) byli małżeństwem zaledwie od trzech lat, kiedy u aktora zdiagnozowano chorobę Parkinsona. Lekarze zapewnili, że aktor nie będzie w stanie pracować przez następne 10 lat. Michael nie posłuchał jednak rad lekarzy i zagrał kilka niezapomnianych ról. Pollan pomogła mężowi przezwyciężyć chorobę i była przy nim nawet wtedy, gdy był uzależniony od alkoholu. Para założyła również fundację na rzecz walki z chorobą Parkinsona.

5. Eleanor i Franklin Roosevelt32 Prezydent Stanów Zjednoczonych i Pierwsza Dama (również orędowniczka Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka) to dwie znaczące postacie polityczne XX wieku. W życiu zawodowym wspólnie walczyli z kryzysem gospodarczym i przewodzili krajowi podczas II wojny światowej. W życiu osobistym przeżyli śmierć jednego z pięciu synów. Eleanor wspierała swojego męża na arenie politycznej w każdy możliwy sposób i zmuszała go do podejmowania kluczowych decyzji.

6. Kelly Preston i John TravoltaW 2009 roku para straciła najstarszego z trzech synów: miał 16 lat. Młody człowiek urodził się z autyzmem i zmarł z powodu ataku padaczki w rezydencji rodziców na Bahamach. Kelly Preston powiedziała później w wywiadzie: "Przezwyciężymy tę stratę i odnajdziemy chęć do ponownego życia".

7. Jeanne i Luis BuñuelPara stanęła w obliczu okropności wojny domowej i dyktatury Franco. Francuska aktorka musiała porzucić wszystko, aby być blisko Luisa, który później stał się jednym z najbardziej wpływowych światowych filmowców w historii. Jeanne i Louis poznali się w Paryżu w 1925 roku, wychowali dwóch synów i zmarli w Meksyku, gdzie przeżyli swoje ostatnie lata.

8. Deborra Leigh Furness i Hugh Jackman25 lat małżeństwa nie zostało zrujnowane przez różnicę wieku (Deborra jest o 9 lat starsza od Hugh) lub światową sławę aktora. Deborra przeżyła kilka poronień i 4 nawroty raka skóry, a Hugh - 6 skomplikowanych operacji. Nic nie rozdzieliło tej pary i wydaje się, że już nigdy tego nie zrobią.

9. Catherine Zeta-Jones i Michael DouglasNiewielu wierzyło w siłę małżeństwa tych dwojga celebrytów, które zawarli w 2000 roku. Catherine urodziła Michaelowi dwóch synów, ale to nie uchroniło ich przed tymczasowym rozstaniem w 2013 roku. Aktorka była u boku męża, gdy zdiagnozowano u niego raka gardła i gdy jego syn z pierwszego małżeństwa trafił do więzienia z powodu tragicznego wypadku. Patriarcha rodziny, Kirk Douglas, niedawno zmarł, a para wciąż jest silna i niezachwiana. Karis, córka Katherine i Michaela, postanowiła kontynuować rodzinną tradycję i również została aktorką.

10. Tabitha i Stephen King"Za każdym wielkim mężczyzną stoi wielka kobieta" - to zdanie absolutnie odnosi się do pary Tabithy i Stephena. Dzięki swojej żonie Stephen przezwyciężył uzależnienie od alkoholu i narkotyków. Co więcej, bez Tabithy Stephen nie sprzedałby ani jednej książki. Dziesiątki wydawców odrzuciło pierwszą powieść Kinga zatytułowaną Carrie. Poddał się i wyrzucił rękopis do kosza. Jednak jego żona zmusiła Stephena do walki. Rezultat? Miliony fanów, miliony sprzedanych egzemplarzy jego książek i legendarne adaptacje filmowe twórczości Kinga.

11. Hillary i Bill ClintonPara świętowała 45 lat małżeństwa w 2020 roku. Ta rodzinna więź nie została zerwana nawet przez głośną niewierność Billa z sekretarką Białego Domu, Moniką Lewinsky. Jest to najbardziej głośny romans w historii Stanów Zjednoczonych, znany jako afera Lewinsky'ego. Hillary wybaczyła mężowi i wspierała go w jego karierze politycznej.

12. Lea i Rob DelaneyAmerykański aktor poznał swoją przyszłą żonę w ośrodku opieki. Byli tam wolontariuszami. Para wychowała czwórkę dzieci, ale w 2018 roku musieli znieść stratę syna Henry'ego (2), u którego wykryto guza mózgu. "Cierpienie jest częścią naszej miłości i zdecydowanie nie przetrwałbym bez mojej żony" - przyznał aktor.

Jak widać, żadne nieszczęście nie omija celebrytów. Koronawirus nie wybiera też ofiar według statusu. Chorobą może zarazić się każdy, dlatego tak ważne jest przestrzeganie zaleceń lekarzy i warunków kwarantanny. Dowiedz się,jak 22 celebrytów, którzy zarazili się koronawirusem, zachęca się do ostrożności.
Omówienie artykułu
  • Historie sukcesu sławnych i bogatych
  • Wiadomości o celebrytach
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"