Jean-Claude Van Damme obchodzi 60. urodziny

Jean-Claude Van Damme obchodzi 60 urodziny

Pomysły na sukces Życie celebrytów

Jean-Claude Van Damme to przystojny mężczyzna, świetny aktor i prawdziwy ekspert sztuk walki. Dziś aktor kończy 60 lat. Poznajmy historię tego niesamowitego człowieka, który stał się gwiazdą akcji.


Jean-Claude Camille Francois Van Varenberg (jak brzmi prawdziwe nazwisko aktora) urodził się w październiku 1960 roku, a w 2020 roku obchodzi swoje 60. urodziny! Kultowy aktor akcji i komedii zadziwił wielu widzów. Jego gibkość, siła, zwinność i niesamowite umiejętności walki zasługują na najwyższe uznanie.

Jean-Claude urodził się w Belgii, w rodzinie właściciela kwiaciarni. Jego ojciec chciał, aby syn wyrósł dobrze zaokrąglony, więc od najmłodszych lat chłopiec uczył się karate i baletu. Swoją drogą, to kroki taneczne nadały mu giętkości. Dzięki baletowi za słynne kopnięcie Vandamma w splity. Oprócz karate, Van Damme studiował wiele innych sztuk walki, takich jak kung fu, muay thai i taekwondo. Jest wytrawnym kickboxerem i zdobywcą kilku prestiżowych tytułów mistrzowskich.Na początku jego kariery aktorskiej stało się jasne, że to trudne do wymówienia i długie nazwisko lepiej zastąpić krótkim i zapadającym w pamięć pseudonimem scenicznym. Jean-Claude przyjął więc nazwisko swojego zmarłego przyjaciela Van Damme'a, czcząc tym samym pamięć drogiego człowieka.

W tym momencie w dorobku bohatera naszego artykułu ponad 80 ról w różnych filmach. Wystąpił w komediach, dramatach i science fiction. Jedyne co je łączy to fakt, że taśmy te to prawie zawsze sceny akcji, w których Jean-Claude uderza widzów niesamowitymi technikami walki. Przez długi czas krytycy chwalili atletyzm Van Damme'a, ale sceptycznie podchodzili do jego talentów aktorskich. Ale w półbiograficznym serialu "Jean-Claude Van Johnson" aktor przeskoczył na głowę, nie tylko dosłownie (wie jak), ale i w przenośni. Przecież on uderzył w całą niesamowitą grę zarówno w obrazach dramatycznych, jak i komediowych.Sława to ciężkie brzemię, zwłaszcza w czasie rozterek na froncie osobistym. Po rozwodzie z żoną aktor zaczął brać narkotyki, jego uzależnienie niemal kosztowało go karierę. Na szczęście miał wystarczająco dużo siły woli i wytrwałości, aby pokonać swój nałóg i pozbyć się uzależnienia od narkotyków.

Mimo swojego szacownego wieku, aktor wciąż jest w świetnej formie i nawet nie myśli o emeryturze. W 2021 roku mają mieć premierę dwa nowe filmy akcji z Jean-Claude'em: "The Last Mercenary" i "Frenchie".

Ten silny ciałem i duchem zawodnik stał się wzorem do naśladowania dla milionów chłopców i dziewcząt, którzy po obejrzeniu jego filmów postanowili studiować sztuki walki i orientalne sztuki walki.
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Historie sukcesu bogatych i sławnych
  • Wiadomości gwiazd
  • Aktualności
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"