Królowa serc: dlaczego wszyscy kochają Kate Middleton?

Królowa serc: Dlaczego wszyscy kochają Kate Middleton?

Pomysły na sukces Gwiezdne życie Kate Middleton jest jedną z najbardziej znanych przedstawicielek brytyjskiego domu królewskiego. 9 stycznia 2022 roku przyszła królowa obchodzi swoje 40. urodziny. A wielu już gratuluje królewnie, nazywanej Królową Serc. Ludzie kochają ją nawet bardziej niż księżną Dianę - osobę miłą, ale ekscentryczną i skandalizującą. Dlaczego księżna Cambridge jest uwielbiana przez wielu ludzi, nawet poza granicami Wielkiej Brytanii? Oto kilkanaście powodów!

1. Kate ma życzliwy uśmiechNie dla pogardliwego uśmieszku bogatej socjety, nie dla zimnego hollywoodzkiego uśmiechu - napiętego i udawanego. Kate jest kochana za delikatny, promienny, naturalny (z gęsią skórką w kąciku oczu) matczyny uśmiech, którym szczodrze obdarza wszystkich wokół.

2. Kate honoruje wartości rodzinneWielu celebrytów urządza huczne imprezy na każdą okazję. Dlaczego mieliby tego nie robić? Wszyscy mamy takie samo życie. A jednak Kate nie lubi takich wymyślnych uroczystości, które są dla niej łatwe do zorganizowania. Najchętniej spędza czas z rodziną - mężem i dziećmi. Nawet swoje rocznice Kate świętuje z rodziną - skromnie i bez większych fanfar.

3. Kate jest wykształcona i inteligentnaLiczba fanów Kate jest w rzeczywistości znacznie większa niż Lady Di. A to po części zasługa inteligencji i wykształcenia księżnej. Zaraz oberwę od klechów fanów Diany, ale musimy zmierzyć się z gorzką prawdą - zmarła księżniczka była wybitnie głupia. Diana dwukrotnie oblała maturę (egzamin potwierdzający wykształcenie średnie), uzyskując bardzo słabe wyniki. Jak leniwym i nieinteligentnym trzeba być, żeby oblać maturę przy dwóch podejściach? To nie jest tak, że Kate jest wykształconą studentką historii sztuki.

4. Kate jest elegancka.Księżna Catherine jest ikoną stylu. Niewielu celebrytom udaje się wyglądać modnie i efektownie, nie będąc jednocześnie wulgarnym. Nigdy nie zobaczysz księżnej w zbyt odkrywczym stroju. Jej wybory to biznesowe garnitury, żeglarska garderoba, delikatne sukienki i wygodne... street style! Tak, tak, nie jest oderwana od świata mody młodzieżowej.

5. Kate jest dobrze wychowana.Innym powodem, dla którego Kate jest kochana bardziej niż inni członkowie dworu, jest jej opanowanie, maniery i umiejętność kulturalnego zachowania się, jak przystało na prawdziwą damę. W przeciwieństwie do swojej teściowej (Diana) i synowej (Meghan Markle), Kate nigdy nie wywołuje sensacyjnego skandalu. Ona nie będzie wynosić śmieci z domu, jak Harry i Meghan zrobili w wywiadzie dla Oprah.

6. Kate jest skromna.I to jest niewątpliwie efekt dobrego wychowania. Nie trzeba dodawać, że ślub Kate z księciem koronnym nie był przykładem skromności. Taka uroczystość, biorąc pod uwagę status Williama, musiała być huczna. Jednak przy innych okazjach zarówno książę, jak i jego żona byli niezwykle skromni, biorąc pod uwagę ich status. Czasami można ich zobaczyć spacerujących po mieście. Czy można sobie wyobrazić rosyjskiego celebrytę spokojnie spacerującego w metrze lub jedzącego kanapkę w zwykłym sklepie? Oczywiste jest, że takie spacery są częściowo chwytem marketingowym, mającym na celu zdobycie sympatii ludzi. Tylko, że nikt nie powstrzymuje naszych celebrytów przed takim zachowaniem. Ale nie, oni patrzą na wszystkich z góry, obrażają zwykłych ludzi i jeżdżą z eskortą.

7. Kate uwielbia sport.Brytyjczycy to naród, który ma bzika na punkcie wszelkiego rodzaju gier sportowych. I Kate też je uwielbia. Przed urodzeniem dzieci księżna i jej mąż jeździli do ośrodków narciarskich. Oprócz jazdy na nartach Kate lubi jazdę konną, siatkówkę, lekkoatletykę, tenis, a nawet hokej na lodzie.

8. Kate jest blisko ludzi.Jednym z głównych powodów, dla których Meghan Markle ma fanów, jest jej proste pochodzenie. Ale Kate też nie urodziła się ze srebrną łyżeczką w ustach. Ona nie jest członkiem rodziny królewskiej z urodzenia. Jej ojciec pracował jako pilot, matka była stewardesą, a dziadkowie należeli do klasy robotniczej i ciężko pracowali w kopalniach. Katarzyna nie spotkała księcia na wystawnym balu. Nie. Poznali się na studiach - jak większość par. Księżna jest uwielbiana za to, że pod wieloma względami przypomina najzwyklejszych ludzi.

9. Kate jest aktywna w działalności charytatywnej.Mimo rzeszy fanów, Kate ma swoich krytyków, najczęściej z szeregów fanów Meghan Markle. Ci ostatni lubią zarzucać księżnej słabe zainteresowanie działalnością charytatywną. Meghan, jak mówią, jest dobra. Rozdawała głodnym banany. A Kate siedzi taka piękna, składa ręce i nic nie robi. W rzeczywistości takie stwierdzenia są dalekie od prawdy. Dobroczynność jest ważną częścią obowiązków wszystkich króli. Czy ci się to podoba czy nie, zrób wszystko, aby wyjść do ubogich i okazać hojność królewską. Tyle tylko, że w przeciwieństwie do Lady Di i Meghan, Kate zajmowała się działalnością charytatywną na długo przed ślubem z księciem. Po prostu niektórzy ludzie nie robią nic dobrego na pokaz.

10. Kate troszczy się o reputację naroduRomantyczne flirty, oskarżenia o rasizm, wybryki z przebieraniem się w nazistowskie mundury - wielu potomków Elżbiety swoim zachowaniem doprowadza babcię do stanu przedparanoicznego, wprawiając królową i kraj w zakłopotanie swoimi szokującymi eskapadami i dając początek obraźliwym karykaturom królewskiego dworu w mediach. Kate, z drugiej strony, trzymała się w ryzach. Pewnie, że czasem chce się wyżyć, ale nigdy na to nie pozwala. Rozumie, że jest po części symbolem dworu królewskiego i mieszkańców Wielkiej Brytanii. Ona rozumie i nikogo nie zhańbi. Brawo!

Co sądzisz o księżnej Cambridge? Czy uważasz, że zasługuje ona na sympatię ludzi, czy wręcz przeciwnie, nie masz sympatii dla żony księcia Williama? Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Historie sukcesu sławnych i bogatych
  • Wiadomości o gwiazdach
  • Wiadomości
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"