10 najmodniejszych piosenek 2021 roku według iHeartRadioAwards

Top

10 najmodniejszych piosenek 2021 roku według iHeartRadioAwards

Success Ideas / Życie celebrytów

Podczas gali iHeartRadioAwards, która odbyła się w nocy z 27 na 28 maja, wyłoniono najlepszych wykonawców i nagrodzono najlepsze muzyczne arcydzieła 2021 roku. Które utwory były więc największymi hitami w stacjach radiowych?

1. Blinding Lights - The WeekndUtwór o oślepiających światłach został wicemistrzem w kategorii Najlepsza piosenka roku. Piosenkarka to kanadyjska piosenkarka, autorka tekstów i producentka muzyczna, znana jako The Weekend.

2. Shame Shame - Foo FightersSeattle słynie z modnych zespołów rockowych, w tym zespołu o zabawnej nazwie - Foo Fighters. Ich piosenka mogłaby stać się ścieżką dźwiękową do niesławnego pochodu Cersei Lannister. Przebój ten został złotym medalistą w kategorii Najlepsza rockowa piosenka roku.

3. Poziom niepokoju - Twenty One PilotsAmerykański duet z Ohio wygrał w kategorii Najlepsza Alternatywna Piosenka Rockowa Roku.

4. The Bones - Maren MorrisChoć Maren Morris nie zdobyła tytułu Najlepszej Wokalistki Country Roku, to właśnie jej przebój został uznany za Najlepszą Piosenkę Country Roku.

5. Róże - Saint-JhnCarlos St John jest dumnym wykonawcą utworu, który został wyróżniony przez jury tytułem Najlepszej Tanecznej Piosenki Roku.

6. The Box - Roddy RicchW kategorii Hip Hopowa Piosenka Roku zwyciężył przebojowy amerykański raper Roddy Rich.

7. Go Crazy - Chris Brown & Young ThugDuet Chris Brown i Young Tug namawia miłośników muzyki do szaleństwa. Szalone dość, ale piosenka wygrała w kategorii najlepsza piosenka R&B roku. Eh, rhythm and blues to już nie to co kiedyś.

8. Tusa - Karol G & Nicki MinajHiszpańskojęzyczna piosenka zdobyła nagrodę za Reggaeton Song of the Year dla duetu Carol i Nicki Minaj.

9. Dynamit - BTSNajlepszym teledyskiem roku został utwór "Dynamite" koreańskiego zespołu Bangtan Boys, znanego również jako BTS. Otrzymali również uznanie publiczności w kategorii "Najlepsza Choreografia Roku".

10. Se Me Olvidó - Christian NodalNa koniec Christian Nodal i jego przebój "I Forgot", który zdobył tytuł Regionalnej Meksykańskiej Piosenki Roku.

Nie tylko piosenki, które wygrały iHeartRadioAwards robiły wrażenie, ale również stroje gwiazd na czerwonym dywanie. Masz ochotę zobaczyć ich kostiumy? Sprawdź ten artykuł..
Jakich piosenek słuchasz? Podzielcie się swoimi ulubionymi piosenkami w komentarzach. W międzyczasie będę szukał hitów, które lubię na stronach z muzyką do pobrania.

Autor: Mira Kirov Omów artykuł
  • Nagrody i festiwale muzyczne
  • Wiadomości na
Aby powiedzieć znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"