10 gwiazd, które żałują operacji plastycznych

10 celebrytów, którzy żałują operacji

plastycznych Pomysły na sukces / Życie celebrytów Nie jest tajemnicą, że wielu celebrytów zwróciło się do chirurga plastycznego. Dążenie do idealnego piękna stało się głównym nurtem, a jest to szczególnie prawdziwe w przypadku światowych gwiazd, które starają się wyglądać idealnie dla siebie i swoich fanów. Być może i Ty rozważasz taką operację? Spokojnie. Opowiemy Ci o znanych kobietach, które już żałują, że kiedyś zdecydowały się pójść pod nóż chirurga plastycznego.

Dlaczego kobiety często decydują się na operacje plastyczne? Powodów jest wiele: pragnienie idealnego piękna, chęć skorygowania defektu, słaba wola (uleganie presji bliskich), chęć spowolnienia starzenia .... Wielu celebrytów decyduje się zwrócić do chirurga plastycznego, aby poprawić swój wygląd. Najpopularniejsze są operacje powiększania piersi i botoks w celu wyeliminowania głębokich zmarszczek. Co więcej, obecnie gwiazdy nie boją się nawet przyznać, że poprawiły swój wygląd. Na przykład Chrissy Teigen, słynna modelka i gwiazda telewizyjna, niedawno to ogłosiła. Jane Fonda przyznała, że miała operacje plastyczne, ale teraz jest gotowa zaakceptować proces starzenia się i nie chodzi już do chirurga plastycznego. Nicole Kidman, Cameron Diaz, Courtney Cox również poprawiły swój wygląd za pomocą Botoxu. Wszystkie z nich potwierdziły, że zastrzyki te odebrały wyrazistość ich twarzy, a nawet zmieniły prawidłowe rysy twarzy. Dowiedzmy się wszystkiego o tych błędnych historiach znanych kobiet.

1. Chrissy TeigenW 2010 roku Chrissy Teigen przeszła operację powiększenia piersi. Miała wtedy 20 lat i chciała wyglądać idealnie na plaży, na basenie .... "W tamtym momencie zajmowałam się modelingiem i to mi odpowiadało. Ale potem urodziłam dziecko, moje piersi wypełniły się mlekiem i ... od razu mi przeszło. Stało się to ogromnym problemem, spowodowanym silikonem w moich piersiach". Chociaż operacja musi zostać powtórzona po pewnym czasie, celebrytka nie spieszy się z tym: "Wiem, że musisz iść pod nóż co 10 lat, ale kiedy masz dzieci, nie chcesz ryzykować swojego zdrowia, życia i ponownie iść pod nóż chirurga. Nie chcę umrzeć z powodu operacji piersi".

2. Jane FondaW wieku 82 lat aktorka przyznała, że często chodziła do chirurga plastycznego, ale nie zamierza tego robić ponownie. "Nie mogę udawać, że nie jestem próżna, więc nie poddam się operacji ponownie. Muszę wykonywać codzienną pracę, aby zaakceptować siebie taką, jaką jestem. Nienawidzę tej potrzeby fizycznej zmiany, aby czuć się dobrze. Narzucono mi, że jeśli chcę być popularna, muszę być piękna i szczupła. To przynosi wiele problemów. Chciałabym cofnąć czas i tego nie robić..... Teraz lubię postarzałe twarze, żywe twarze".

3. Courteney CoxAktorka, która grała Monikę w legendarnym serialu "Przyjaciele", bardzo żałuje zastrzyków z botoksu. Doszło do tego, że nie mogła poruszać twarzą. Courtney przyznaje, że to wszystko z powodu presji: "Bycie kobietą w tej branży nie jest najłatwiejsze, ale myślę, że dostałam nauczkę. Teraz mam nową zasadę: zostaw to tak, jak jest. Starzenie się niesie ze sobą pewne pozytywne korzyści. Na przykład, możesz zobaczyć, jak dorasta twoja córka".

4. Nicole Kidman"Zrobiłam botoks, choć nie podobał mi się rezultat. Teraz nie robię zastrzyków i w końcu mogę poruszać czołem" - przyznała aktorka w 2011 roku. Trzy lata później Nicole ujawniła, że zrobiła to z powodu presji i chęci lepszego wyglądu, co jest tak potrzebne, gdy pracujesz w Hollywood. "Nie wrócę już do chirurgii plastycznej. To, co widzisz teraz, jest wynikiem zdrowego stylu życia. I żadnych operacji plastycznych" - obiecała aktorka.

5. Gisele BündchenNajlepsza modelka na świecie nie bała się opowiedzieć w swojej autobiografii "Lessons: My Path to the Meaning of Life", jak jej poczucie własnej wartości zostało poważnie uszkodzone po urodzeniu synów. Karmiła swoje dzieci piersią i wkrótce zaczęła otrzymywać negatywne komentarze na temat zmian w jej ciele. Ostatecznie poddała się operacji. "Czułam się niekomfortowo z moim rozmiarem piersi, wpadłam w depresję. Zrobiłam to dla siebie, ale wkrótce zdałam sobie sprawę, że zrobiłam to, aby zadowolić innych. Chirurgia plastyczna to jedna z tych rzeczy, których bardzo żałuję".

6. Victoria BeckhamProjektantka była w stanie usunąć swoje implanty, ponieważ stały się nieproporcjonalne, zmieniły kształt i zrujnowały całą jej sylwetkę. Ponadto przyznała: "Przez te wszystkie lata zaprzeczałam, że miałam operację powiększania piersi. Ale teraz jestem szczęśliwa, że pozbyłam się implantów. Zaakceptuj siebie taką, jaką jesteś".

7. Gwyneth PaltrowKolejną celebrytką, która żałuje operacji jest Gwyneth Paltrow. Obecnie stała się zagorzałą zwolenniczką zdrowego stylu życia i publikuje zdjęcia bez makijażu, ale w przeszłości często korzystała z zabiegów z użyciem botoksu. W wywiadzie dla magazynu Harper's Bazaar Gwyneth wyjawiła: "Czułam się szalona, kiedy miałam Botox".

8. Cameron DiazTo samo przytrafiło się Cameron Diaz, choć tylko raz odważyła się na botoks. Cameron wyglądała tak dziwnie, że przysięgła udać się do chirurga plastycznego. "Wolę patrzeć na moją starzejącą się twarz niż na twarz, która nie należy do mnie" - powiedziała.

9. Denise RichardsDenise bardzo szybko odczuła skutki operacji plastycznej. "Byłam zdesperowana. Powinnam była pomyśleć dwa razy zanim poszłam do chirurga plastycznego. Musiałam poddać się operacji powiększenia piersi kilka razy, aż byłam zadowolona z rezultatu. Chociaż nawet teraz bardzo żałuję swojej decyzji".

10. Tori SpellingAktorka z serialu "Beverly Hills, 90210" powiększyła swoje piersi, gdy miała 20 lat. Żałowała tego czynu, gdy została matką. "Gdybym wiedziała, że wpłynie to na mleko w moich piersiach i ogólnie na karmienie piersią, nigdy bym tego nie zrobiła" - stwierdza aktorka.

Naucz się akceptować swój wygląd takim, jakim jest! Twoje naturalne piękno jest piękne i nie wymaga dodatkowych poprawek. I nie martw się starzeniem ... Bierz przykład ze światowych gwiazd. Dowiedz się wszystkiego o starzeniu siębez kompleksów: 5 trików hollywoodzkich gwiazd.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze

Autor

Redakcja "Tele Horse"