W zdrowiu i w chorobie: 8 melodramatów o wspieraniu chorych bliskich

Niektórzy ludzie zadziwiają swoją odpornością, dając przykład, jak ważne jest wspieranie swoich bliskich i bycie przy nich nie tylko w zdrowiu, ale i w chorobie. W naszym wyborze znajdziesz chwytające za serce kasety (niektóre z nich zawierają biografie) o tym, jak wspierać ludzi, na których Ci zależy.

1. William jest młodym chłopcem przykutym dowózka inwalidzkiego.

Nie widzi powodu, by w ogóle żyć, dopóki jego rodzice nie zatrudniają uroczej młodej kobiety. Ona się nim zaopiekuje. Młodzi mężczyźni zakochują się w sobie. Lou Clark w ogóle nie dba o zdrowie fizyczne swojego kochanka.

 

2. "Dokąd prowadzą marzenia"

Kultowy film o życiu po śmierci ukazuje wszystkie okropności strasznej choroby współczesności - depresji. Chris ginie w katastrofie lotniczej i staje się duchem. Teraz stara się być jak najbliżej swojej żony, której bardzo trudno jest pogodzić się z jego śmiercią. Zrobi wszystko, aby uratować swoją ukochaną. On nawet pójdzie do piekła, jeśli to konieczne!
 

3. "Piana dni"

Akcja tego obrazu rozgrywa się w świecie fantazji. Tutaj wszystko jest inne. Ludzie latają w chmurach, rozmawiają ze zwierzętami i ratują się miłością. Czeka na Ciebie niezapomniany francuski film o prawdziwej sile miłości.
 

4. "Metr od siebie"

Choroba dwojga kochanków dyktuje własne, surowe reguły. Nie wolno ich umieszczać w odległości mniejszej niż dwa metry od siebie. Jak mogą wspierać swojego ukochanego, skoro nie mogą go nawet dotknąć? Miłość może zrobić wszystko.
 

5. "Believe in Love"

Jeremy jest romantykiem i muzykiem, który spotyka dziewczynę swoich marzeń i zakochuje się. Wkrótce odkrywa, że Melissa jest poważnie chora. Ona potrzebuje jego wsparcia. Film ma charakter biograficzny i znajduje się wśród najlepszych premier filmowych marca 2020 roku.

 

6. "Miłość i inne używki"

Oh. Maggie jest piękna przez cały czas: jest urocza, słodka i wykształcona. Niestety cierpi na nieuleczalną chorobę. Wkrótce poznaje mężczyznę, który jest gotów jej pomóc i ją wesprzeć. I kto by pomyślał, że były kobieciarz może zmienić się w tak troskliwego mężczyznę?

 

7. "It's About Time"

Główna bohaterka ma dopiero siedemnaście lat, ale już zna wartość życia. Zostało jej bardzo mało czasu do przeżycia, ogarnęła ją nieuleczalna choroba. W tej sytuacji pozostaje tylko kochać i cieszyć się z czasu, który pozostał.

 

8. "Nie poddawaj się"

Enoch niedawno stracił rodziców i wiarę w szczęście. Na pogrzebie spotyka dziewczynę i zakochuje się w niej. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna jest ciężko chora. Młody człowiek chce jej pomóc przygotować się na to, co nieuniknione, ciesząc się ostatni raz radością życia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor

Redakcja "Tele Horse"