Spisek przeciwko Meghan Markle: kto i dlaczego nie lubi księżnej?

Spisek przeciwko Meghan Markle: Kto nie lubi księżnej i dlaczego

- Success Ideas / Na początku 2020 roku Meghan Markle i jej mąż, książę Harry, postanowili zrezygnować z królewskich przywilejów i opuścić Wielką Bryt anię. Od 1 kwietnia oficjalnie przestali być członkami brytyjskiej rodziny królewskiej.Aby móc przenieść się do Ameryki, pracować i prowadzić tam interesy, musieli zrezygnować z królewskiego tytułu, rządowego finansowania i własnej marki. Ale co spowodowało ten rewolucyjny akt, który zszokował rodzinę królewską i wywołał szereg skandali?

W swoim pierwszym oświadczeniu na ten temat para powiedziała, że marzy o niezależności i chce zarabiać na życie. W tym czasie w gazetach pojawiły się plotki, że reszta rodziny próbowała przyszpilić i zignorować Harry'ego i Meghan. Wszystko dlatego, że młoda para często łamała podstawowe królewskie zasady i przepisy.Według przyjaciół pary, Meghan była przekonana, że w pałacu królewskim istnieje spisek przeciwko niej. Poczucie wrogości dosłownie spowodowało, że została odizolowana, gdy tylko ona i Harry wprowadzili się do Frogmore House. Mówi się, że księżna od samego początku czuła się nie na miejscu. Nie była przyzwyczajona do takiego życia, więc chciała coś zmienić. Ponadto Meghan obawiała się, że dworzanie zaszkodzą jej reputacji ze względu na jej amerykański styl i osobliwości z przeszłości.

Kilka dni temu pojawiły się wiadomości - dziewczyna zamierza wydać książkę opisującą ją i Harry'ego razem. Chce w niej wyjawić całą prawdę i wyjaśnić, dlaczego ona i jej mąż nie mieli innego wyjścia, jak porzucić wszystko i wyprowadzić się z domu.No tak, takiej toksycznej atmosfery w rodzinie nie można pozazdrościć. Dobrze, że Megan dostała wsparcie od męża.
Omówienie artykułu
  • Celebrity News
  • Aktualności z
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"