Nieoczekiwanie: hollywoodzkie pary, które wzięły ślub

Nieoczekiwane: hollywoodzkie pary, które były małżeństwem

Pomysły na sukces / Celebrity Life Zebraliśmy listę słynnych hollywoodzkich par, o których nawet nie wiedziałeś, żesą małżeństwem. Smacznego!

1. Uma Thurman i Gary Oldman.W 1990 roku Uma Thurman wyszła za mąż za Gary'ego, który był 12 lat starszy od niej. Dwa lata później para rozwiodła się. Oldman jest obecnie po raz piąty żonaty, z aktorką Gisele Schmidt. Uma również w 1998 roku związała się węzłem małżeńskim z Ethanem Hawke, ale po 7 latach rozstali się.

2. Angelina Jolie i Johnny Lee Miller.Pierwszym mężem hollywoodzkiej piękności, o którym znamy 10 ciekawostek, był Johnny Lee Miller. Aktor znany jest szerokiemu gronu widzów z roli Sherlocka Holmesa w serialu "Elementary". Celebryci pobrali się w 1996 roku, po tym jak zagrali razem w filmie "Hakerzy". Na ślubie panna młoda ubrana była w czarne skórzane spodnie i białą koszulę z wypisanym własną krwią imieniem pana młodego. Niestety, związek ten nie przetrwał próby czasu i w 2000 roku Johnny i Angelina rozwiedli się.

3. Jennifer Garner i Scott FoleyNa długo przed dramatem z Benem Affleckiem, aktorka była żoną gwiazdora serialu Skandal. Poznali się podczas kręcenia filmu i pobrali w październiku 2000 roku, ale po krótkim czasie rozstali się. "Nie mieliśmy szans. Jest miłym facetem, ale różnimy się od siebie" - powiedziała później Jennifer magazynowi Allure.

4. Kim Kardashian i Damon ThomasTrudno zapomnieć o hucznym ślubie Kim Kardashian z Krisem Humphriesem (po którym nastąpił jeszcze bardziej huczny ślub z Kanye Westem), ale mało kto wie, że przed tymi wszystkimi wydarzeniami dziewczyna była już mężatką. W 2000 roku wyszła za mąż za producenta muzycznego, a cztery lata później wniosła pozew o rozwód.

5. Jennifer Lopez i Ojani NoahZanim J Lo odwzajemniła zaloty Alexa Rodrigueza, była żoną Marka Anthony'ego, a jeszcze wcześniej tancerza-choreografa Chrisa Judda. Jednak jej pierwszym mężem był model i aktor Ojani Noah, któremu Jennifer powiedziała "tak" w 1997 roku. Para rozwiodła się po roku małżeństwa.

6. Richard Gere i Cindy CrawfordPobrali się w 1991 roku, a w 1995 roku złożyli pozew o rozwód. Nie tak dawno temu Cindy wspominała ten związek w podcaście WTF Marka Marona: "Nie wiem, czy kiedykolwiek byliśmy szczęśliwi. Ja byłam młoda, a on był Richardem Gere".

7. Chad Michael Murray i Sofia BushKoledzy z serialu dla nastolatków One Tree Hill związali się w kwietniu 2005 roku. Para miała wzruszającą ceremonię w Santa Monica z własnoręcznie napisanymi przysięgami. Zaledwie pięć miesięcy później ogłosili separację. Sophia napisała, że "trauma rozwodu została spotęgowana przez upublicznienie tego wydarzenia". Dla niej było to obce i dziwne.
Przeczytaj więcej artykułu
  • Seksowne gwiazdy
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • komentarze

Autor

Redakcja "Tele Horse"