Taissa Farmiga wzięła ślub w tajemnicy

Taissa Farmiga potajemnie wyszła za mąż za

Success Ideas Życie celebrytów

Rok 2020 był dla wielu trudny, ponieważ pandemie i kwarantanny wysyłały wszystkich do domów na długi czas. Cóż, celebryci dobrze wykorzystali czas spędzony wspólnie z bliskimi. Przybył regiment "zaobrączkowanych" gwiazd! Taissa Farmiga przyznała się fanom, że jest już mężatką.


Taissa Farmiga to 26-letnia amerykańska aktorka o słowiańskich korzeniach. Choć dziewczyna nie osiągnęła jeszcze takiego poziomu rozpoznawalności jak jej własna starsza siostra, Vera Farmiga, to już stała się międzynarodową gwiazdą. A wszystko za sprawą kultowej serialowej antologii "American Horror Story", gdzie Taissa pojawiła się w różnych rolach.

O tym, że dziewczyna ma kochanka wiadomo było od dawna. Jednak całkiem niedawno ujawniono, że aktorce udało się wyjść za mąż podczas jednej z regularnych kwarantann. Uroczą fotografią podzieliła się na swoich stronach w mediach społecznościowych. Na zdjęciu ślubnym widać Taissę Farmigę i jej obecnego męża, reżysera Hadleya Kleina. Nowożeńcy są ubrani skromnie, po ich strojach trudno poznać, że ujęcie jest z wesela. Jedyne, co zdradza tę uroczystość, to obrączki na palcach pary i tort weselny. Sądząc po nasączonej kremem twarzy Hadley, pan młody zdążył skosztować deseru, zanim go pokroił.Wielu fanów natychmiast pospieszyło, by pogratulować dziewczynie spóźnionej wiadomości. Taissa i Klein poinformowali o swoim ślubie dopiero w Święto Dziękczynienia, choć ślub odbył się w sierpniu, o czym świadczy komentarz aktorki pod zdjęciem: "Married my best friend. 08.08.2020".Swoją drogą Taissa nie jest jedyną gwiazdą American Horror Story, w której życiu w 2020 roku zaszły drastyczne zmiany. Nie tak dawno wyszło na jaw, że jej koleżanka z planu jest w ciąży. Okazuje się, że Emma Roberts już niedługo zostanie mamą. A to jeszcze nie wszystko! Duet obsady z Gry o Tron wkrótce dołączy do grona świeżo upieczonych rodziców. Kit Harington i Leslie Rose spodziewają się swojego pierworodnego.

Osobiście bardzo mnie cieszą takie wiadomości. Nie jest tajemnicą, że wiele par walczy o przetrwanie blokad, a nawet musi znaleźć sposoby, aby utrzymać swój związek przy życiu podczas kwarantanny. A w przypadku wspomnianych celebrytów widzimy przykłady, jak kwarantanna jest wykorzystywana z dobrym skutkiem, wzmacniając relacje z bliskimi.

Uczmy się od chłopaków takiej światowej mądrości. Doceniajmy czas spędzony z bliskimi, nawet jeśli pierwotną przyczyną jest głupi koronawirus wożący nas do domu. Doceniajcie siebie nawzajem i bądźcie szczęśliwi. Życzę wszystkim powodzenia!
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Wiadomości od gwiazd
  • Aktualności
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"