Monica Bellucci: Historia najseksowniejszej aktorki świata

Monica Bellucci: Historia najseksowniejszej aktorki świata

Pomysły na sukces /... Życie gwiazd Uroda włoskiej aktorki Moniki Bellucci urzekła już niejedno pokolenie. Mężczyźni ją podziwiają, a kobiety próbują rozwikłać tajemnicę młodości włoskiej divy. W naszym artykule dowiecie się o dzieciństwie, drodze twórczej i życiu osobistym najseksowniejszej aktorki świata.

Jak to się wszystko zaczęło

Przyszła gwiazda urodziła się w prostym, prowincjonalnym miasteczku Citta di Castello w północnych Włoszech. Jej ojciec pracował na roli, a matka była artystką. Dziewczynka nie miała rodzeństwa, więc otoczono ją maksymalną opieką i troską. Do czasu, gdy była nastolatką, zawsze obcinano jej włosy, które wyglądały jak włosy chłopca. Wtedy jej włosy mocno urosły, z czego rodzice Moniki byli niesamowicie dumni.Uderzający wygląd młodej piękności przyciągał ludzi wokół niej i czasami sprawiał, że czuła się nieswojo, ponieważ w małej okolicy, gdzie wszyscy cię znają, może to powodować różne oceny. Nie żeby sława i popularność były celami dziewczyny, jednak od najmłodszych lat wyrobiła sobie dobre wyczucie smaku i stylu w ubieraniu się.

Monika, jak każde dziecko, marzyła o ciekawym i intratnym zawodzie. Pilny uczeń szkoły średniej wybrał karierę prawniczą. W tym celu poszła nawet na studia. Aby zarobić trochę pieniędzy, Bellucci kelnerowała na pół etatu i za radą przyjaciółki postanowiła spróbować swoich sił w modelingu. Na pierwszy sukces nie trzeba było długo czekać, a wkrótce mediolańska agencja "Elite Model Management" rzuciła się do podpisania z nią kontraktu.Szczupła sylwetka, wyraziste spojrzenie, dobrze wyprofilowane rysy twarzy - wszystkie te cechy przyczyniły się do promocji, sprawiając, że piękność zapadła w pamięć. Oprócz sesji zdjęciowych otrzymywała zaproszenia na pokazy mody, a już rok później (w 1989 roku) rozpoczęła współpracę z popularną marką Dolce & Gabbana oraz magazynem Elle. W kręgach towarzyskich Mediolanu, Nowego Jorku i Paryża z dnia na dzień stawała się coraz bardziej popularna. W 1992 roku Bellucci wystąpiła w reklamie szamponu L'Oreal 'Elseve', przyciągając uwagę widzów na całym świecie.W 2001 roku prestiżowy magazyn Esquire umieszcza na okładce jednego ze swoich numerów seksowne zdjęcie zwalisty brunetki i zamieszcza pięciostronicowy artykuł. W 2004 roku Monica Bellucci została uznana za numer jeden wśród stu najpiękniejszych dziewczyn na świecie według ankiety przeprowadzonej wśród użytkowników serwisu internetowego Ask Men's. W karierze modelki w latach 2000 włoska gwiazda osiągnęła niespotykane dotąd wyżyny i trudno było konkurować z nią nawet zbyt zdolnym i utalentowanym modelkom.

Filmografia

Stać w miejscu lub być zadowolonym z tego, co jest, nie leży w naturze Moniki Bellucci, więc na początku lat 90-tych spróbowała swoich sił w przemyśle filmowym. Dzięki temu z powodzeniem zadebiutowała w filmie "Dorosła miłość" ("Życie z dziećmi") jako urocza Elda, która poznaje wdowca, który jest na tyle stary, że mógłby być jej ojcem. W bohaterce jest tajemnica, a uroda Moniki ujawnia się teraz widzom nie tylko ze zdjęć czy wybiegu.

Włoszka pokazała swój talent artystyczny również w filmie "Abuse" (1991), który niektórzy nazywają "Loterią". Tragiczne okoliczności - śmierć współmałżonka i długi - zmuszają bohaterkę do ryzykownych przedsięwzięć, do pokazania swojej siły, do wykorzystania mężczyzn. Mimo to, sympatia do niej pojawi się u tych, którzy obejrzeli film do końca. Nie przegap naszej selekcji filmów współczesnych włoskich reżyserów.W filmie "Dracula" (1992) Bellucci gra jedną z narzeczonych legendarnego wampira. Ta rola jest bardziej znacząca niż poprzednie, a ona sama ma już wśród swoich filmowych kolegów wielkie hollywoodzkie nazwiska. Większość krytyków chwali pracę aktorki.

Przełom w karierze Bellucci nastąpił po premierze włoskiego dramatu w reżyserii Giuseppe Tornatore "Malena", który obejrzał chyba prawie każdy. Film zdobył wiele nagród i wyróżnień, był przedmiotem dyskusji ekspertów i wywarł niespotykane wrażenie na widzach. W obrazie miesza się wszystko: wojna, miłość, relacje między mieszkańcami miasteczka... Ale w centrum uwagi jest ona - zgrabna, wyrafinowana, seksowna i oszałamiająco piękna Malena.W sumie aktorka wzięła udział w ponad pięćdziesięciu filmach. Najpopularniejsze z nich to Asterix i Obelix: Misja Kleopatra (2002), dwie części The Matrix (2003), Bracia Grimm (2005), 007: Spectre (2015) oraz Przy Mlecznej Drodze (2016). Monica Bellucci nadal pracuje w przemyśle modelingowym i filmowym i nie planuje zakończenia kariery.

Życie osobisteDzięki

pracy w filmie, los przywiódł ją do różnych mężczyzn, z którymi związała się na długie powieści. Jak sama aktorka przyznaje, straciła niewinność w wieku 14 lat i nie żałuje tego. Jej pierwszy oficjalny ślub odbył się nie z Vincentem Casselem, jak wielu uważa, ale z włoskim fotografem Claudio Carlosem Basso. Po dwóch latach romantycznych relacji młodzi wzięli ślub. Poznali się podczas kręcenia reklamy kostiumów kąpielowych. Małżeńska błogość trwała tylko pół roku, a pozostałe cztery, jak twierdzi aktorka, były pomyłką. Praca pochłaniała dużo czasu i energii obojga małżonków, więc różnice prowadziły do wyobcowania.Będąc jeszcze w związku z Claudio, Monica miała romans z włoskim aktorem Nicolą Farronem. Spotykali się przez pięć lat, ale tak jak w przypadku fotografa, ich drogi się rozeszły. W 1995 roku Bellucci spotyka swoją główną miłość - Vincenta Cassela. W sumie przeżyli osiemnaście lat, w tym czternaście lat małżeństwa. Francuz i Włoch poznali się na planie filmu "Apartament". O dziwo, początkowo nie zaiskrzyło, były nawet wzajemne pretensje: ona uważała, że jest arogancki, a on poprosił o znalezienie innego odtwórcy tej roli. Wszystko zmieniło się przez przypadkowe spotkanie w nocnym klubie, gdzie oboje przyszli się zrelaksować.Na sukces filmu wpłynął fakt, że aktorzy nie musieli już grać, bo naprawdę się kochali. Początkowo związek pary rozdzielał dwa kraje, ale po wypadku, który dotknął Vincenta, Bellucci i Cassel nadal wchodzili w związek małżeński. Vincent bardzo chciał wystąpić z żoną w filmie, więc polecał Monikę różnym francuskim reżyserom. W efekcie wystąpili razem w kilku innych filmach.Ich małżeństwo było gorąco dyskutowane w kręgach towarzyskich i wśród opinii publicznej. Szczególnie przypisywano im cudzołóstwo, ale aktorzy nie dawali tego nikomu do zrozumienia. Vincent Cassel był zazdrosny o swoją żonę, ale ona tylko powiedziała: "Być zazdrosnym to żądać cudzej wolności".Wszystkie plotki zostały obalone przez narodziny Virgin Cassel w 2004 roku i Leonie Cassel w 2010 roku. Rodzina byłaby w pełni szczęśliwa, gdyby nie plotki tworzone przez dziennikarzy i paparazzi. Para znalazła wyjście z sytuacji, przenosząc się do Brazylii, z dala od życia towarzyskiego.W 2013 roku opinia publiczna została oszołomiona wiadomością o rozwodzie gwiazdorskiej pary. Aktorzy przypisywali to różnym stylom życia i zainteresowaniom. Monika ciężko zniosła rozstanie, a kiedy namiętności opadły i urazy minęły, nawet zauważono ich razem przy kilku projektach. Byli małżonkowie zachowali się całkiem rozsądnie, nie stawiali siebie nawzajem w złym świetle, a powodem tego nie są wcale dzieci. Łączy ich zrozumienie i szacunek, które zdobyli przez lata wspólnej pracy. W przeciwieństwie do Cassela, Monique nie lubi afiszować się z ich związkiem, ale zdradza, że nie jest obecnie singielką.

Dorastająca Panna jest niezwykle podobna do matki, ale ma też cechy ojca. Mimo młodego wieku, dziewczynka już idzie w ślady swoich rodziców-gwiazdorów. Wielu obiecuje jej karierę twórczą. Ma charyzmę i klasyczną urodę. Nie tak dawno młoda modelka wzięła udział w kampanii reklamowej marki Dolce & Gabbana, której faworytką do tej pory jest Monica Bellucci. Efektowne ujęcia z tej sesji zdjęciowej możecie zobaczyć w naszym artykule.Latem aspirująca modelka pojawiła się wraz z matką na okładce magazynu Vogue. Córka robi pierwsze samodzielne postępy, dając rodzicom powód do dumy. Młodsza, Leoni, nie dojrzała do sesji zdjęciowych i generalnie rzadko pojawia się publicznie, więc świeccy dziennikarze niewiele o niej wiedzą.


Monica Bellucci teraz

Oczywiście, lata zbierają swoje żniwo, ale wygląd 57-letniej włoskiej aktorki jest tylko pozytywny. Należy do gwiazd, które pięknie się starzeją. Skalisty wygląd zyskał jeszcze więcej wyrazistości, atrakcyjności i solidności. Koledzy-artyści darzą Bellucci ogromnym szacunkiem, a aspirujące modelki uważają ją za ikonę mody.

Uważne fanki nie zauważają śladów operacji plastycznych, bo do ich usług Monika się nie uciekała, preferując naturalne piękno, wsparte kosmetycznymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Temperamentna Włoszka nigdy nie starała się odchudzać, a jej krągłe kształty wciąż przyciągają męskie spojrzenia. Ostatnio na ważnych imprezach gwiazda pojawia się bez krzykliwego makijażu, skupiając się na podkreślonych czarną kredką oczach.Monica Bellucci jest niewątpliwie legendarną aktorką i piękną kobietą. Liczba jej fanów rośnie z dnia na dzień. Mamy nadzieję, że nadal będzie nas zachwycać przyjemnymi zmianami w życiu osobistym, ciekawymi rolami w filmach i ekscytującymi eksperymentami twórczymi w modelingu.
Autor: Alexandra Sedova Omów artykuł
  • Historie sukcesu sławnych i bogatych
Powiedz swoim znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • komentarze

Autor

Redakcja "Tele Horse"