Narzeczona Ronaldo w bikini na okładce magazynu Sportsweek

Narzeczona Ronaldo w bikini na okładce magazynu "Sportsweek

" Pomysły na sukces /... Życie gwiazd

Hiszpańska modelka Georgina Rodriguez, lat 27, po raz kolejny wystąpiła półnago w magazynie specjalizującym się w tematyce sportowej.

Tydzień SportuUkochana Ronaldo

w ekskluzywnym wywiadzie opowiedziała o życiu, dzieciach, miłości do morza i stosunku do sportu.

Georgina Rodriguez zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z okładki magazynu, na którym pojawiła się w czarnym bikini, i opatrzyła je komentarzem: "Sports Week cover". Zdjęcie Georginy, które zamieściła, ignorując ciężki okres, przez jaki przechodzi jej ukochany, portugalski gwiazdor Cristiano Ronaldo, zdobyło prawie 2 miliony "polubień". Ronaldo przeżywa trudne chwile z powodu wczorajszego remisu 1-1 drużyny Juventusu z Hellas Verona w lidze.


Kilka

dni temu Georgina Rodriguez pojawiła się na okładce magazynu InStyle w wersji hiszpańskiej zupełnie naga, a swoje odkryte części ciała zakryła dużą torbą Gucci. Modelka zamieściła również zdjęcia na swoim mikroblogu i opatrzyła je podpisem "Wykorzystaj okazję".


Były kochanekMiędzynarodowy

magazyn Semana zaskoczył opinię publiczną, ujawniając, że Georgina Rodriguez była związana z hiszpańskim fotografem Javim, gdy byli w liceum. Ich romans został odkryty przez przypadek - fani, z uwagi na duże zainteresowanie mediów tym tematem, zaczęli przyglądać się dawnym związkom modelki. Magazyn twierdzi, że Georgina Rodriguez była zaangażowana w historię miłosną z młodym hiszpańskim fotografem, kiedy była nastolatką.

Związek nastolatkówW

artykule podkreślono, że ten atrakcyjny młody fotograf uczył się w tym samym instytucie co Georgina Rodriguez w Jaca i oboje rozpoczęli romantyczny związek, który zakończył się, gdy Georgina w wieku 17 lat postanowiła przenieść się do stolicy Hiszpanii, Madrytu. Magazyn opublikował również wspólne zdjęcie Georginy i Javiego.
Omów artykuł
  • Aktualności
Powiadom znajomych: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • KomentarzeAutor

Redakcja "Tele Horse"