Które gwiazdy nie wierzą w koronawirusa?

Które gwiazdy nie wierzą w koronawirusa

Pomysły na sukces / Życie celebrytów Celebryci, rzecznicy opinii publicznej, czasami postępują wbrew niej. W takich sytuacjach najważniejsze jest, aby nie przekroczyć granicy adekwatności w obronie swoich opinii.

Dowiedzmy się,którzy celebryci nie wierzą w rzeczywistość koronawirusa, będąc zwolennikami teorii spiskowych i dlaczego?
1.

Biznesmen i naukowiec Elon MuskCo ciekawe

, jeden z najmądrzejszych ludzi na świecie uważa, że panika związana z koronawirusem jest głupia, a liczba zgonów jest zbyt przesadzona. Napisał o tym na Twitterze i natychmiast został skrytykowany.


2

. Brytyjska piosenkarka M.I.A

. zdenerwowała fanów, mówiąc, że wolałaby umrzeć niż otrzymać szczepionkę na koronawirusa. Jest również zwolenniczką teorii spiskowych na temat 5G: uważa, że koronawirus jest tylko pretekstem do zaszczepienia całej globalnej populacji.


3. Prezenterka telewizyjna i blogerka Victoria BonyaSkandaliczna

seria postów Victorii, w których z przerażeniem opowiada o skutkach ubocznych 5G i zaprzecza rzeczywistości koronawirusa, zebrała miliony polubień. "Czy zdajesz sobie sprawę, że to nie jest takie proste! Że trwa globalne zastraszanie ludzi wirusem, aby następnie zaszczepić wszystkich i zainstalować chipy!" - napisała dziewczyna na swoim Instagramie.

Posty gwiazdy mieszają szczepionkę, którą wstrzykuje się ludziom z chipami do śledzenia ich ruchów, z wieżami 5G, które są instalowane w celu osłabienia ludzkiej odporności.

1/24. Reżyseria Nikita MichałkowW niedawnym odcinku swojego autorskiego programu Besogon TV, Michałkow z przekonaniem powiedział widzom, że Bill Gates zamierza zaszczepić i zaczipować wszystkich, do czego tak naprawdę wynaleziono koronawirusa. Reżyser bardzo ostro komentuje każdą krytykę swoich wypowiedzi i nie waha się w wyrażeniach.
Do ciebie należy decyzja, komu wierzyć, a komu nie. Uważaj na siebie!


Omówienie artykułu
  • Aktualności
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"