Szczyt sławy w wieku 50 lat: 15 słynnych gwiazd Hollywood

Szczyt sławy w wieku 50 lat : 15 słynnych gwiazd

Hollywood Pomysły na sukces / Życie celebrytów Wiek nie jest przeszkodą dla udanej kariery! Nawet w wieku 50 lat można osiągnąć bezprecedensową sławę, czego dowodzą przykłady hollywoodzkich gwiazd. Nie wierzysz mi? W takim razie poznaj 15 słynnych hollywoodzkich gwiazd 50+, które niedawno osiągnęły ogromny sukces.

1. Brad Pitt (56 lat)Po zagraniu pięćdziesięciu wspaniałych ról w filmach, w końcu otrzymał nagrodę, na którą zasłużył za rolę w Once Upon a Time in Hollywood Quentina Tarantino. Pitt otrzymał nominację do Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego. Aktor niedawno rozwiódł się z Angeliną Jolie i pokonał uzależnienie od alkoholu. Jego kolejnym projektem będzie film Damiena Chazelle'a o niemym kinie. Partnerką Brada w filmie będzie Emma Stone.

2. Jennifer Lopez (50 lat)Pomimo pominięcia w wyścigu po Oscara, Jennifer Lopez jest uważana za najpopularniejszą latynoską gwiazdę w historii. Udowodniła to swoim wyjątkowym występem na Super Bowl (występując u boku Shakiry) i pięknym występem w filmie Strippers (2019). Ponadto w 2019 roku Jennifer paradowała na pokazie Versace w swojej kultowej zielonej sukience.

3. Renée Zellweger (50)Po trzech latach nieobecności na Oscarach i po skandalicznych artykułach prasowych na temat jej operacji plastycznych, aktorka powróciła do grona hollywoodzkich gwiazd. W tym roku zdobyła upragnioną statuetkę w kategorii najlepsza aktorka za rolę w filmie "Judy".

4. Laura Dern (53)Ostatnie lata były dla Laury Dern czasem triumfu. Zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w "Historii małżeńskiej", nagrodę Emmy i Złoty Glob za rolę w "Wielkich kłamstewkach", odwiedziła prawie wszystkie czerwone dywany, udzieliła wielu wywiadów i stała się jedną z ikon stylu. A wszystko to spotkało aktorkę w wieku 53 lat!

5.

Antonio Banderas

(53 lata)Antonio Banderas nadal będzie grał świetne role w filmach. W tym roku zachwycił nas swoją pracą w filmie Pedro Almodóvara Ból i chwała. To jeden z tych aktorów, którzy udowadniają, że nie ma znaczenia, gdzie się urodziłeś i w jakim języku mówisz. Liczy się tylko ciężka praca, wytrwałość i szczęście.

6. Jennifer Aniston (51 lat)Niedawno ukazał się serial "The Morning Show" wyprodukowany przez Apple, w którym główne role zagrały Jennifer Aniston i Reese Witherspoon. Ta praca przywróciła Jennifer do świata telewizji po długiej przerwie. Gwiazda stworzyła dla siebie stronę na Instagramie, a nawet stanęła twarzą w twarz ze swoim byłym chłopakiem, Bradem Pittem.

7. Pon Joon-Ho (50)Star Born. Reżyser Parasites zdobył 4 upragnione statuetki na rozdaniu Oscarów 2020: za najlepszy film, najlepszą reżyserię, najlepszy film zagraniczny i najlepszy scenariusz. W ostatnich miesiącach Pon Joon-ho stał się ikoną kina. Wraz z Toddem Phillipsem, Samem Mendesem i Noah Baumbachem stworzył plejadę utalentowanych filmowców.

8. Nicole Kidman (52)Ta słynna hollywoodzka aktorka jest naprawdę w szczytowym momencie swojej kariery. Jej ostatnie role w serialach "Wielkie kłamstewka" i "Skandal" zrobiły sporo szumu w prasie. Ponadto aktorka ani razu nie skarżyła się na dyskryminację aktorek w wieku powyżej 40 lat. Nicole pokazała całemu światu, że jej talent i uroda nigdy nie przeminą.

9. Robert Downey Jr. (54)Tak, superbohaterowie nie powinni się zestarzeć, pozbawieni mięśni ulgi i zdolności do walki jak zbawca całego świata. Ale kto potrzebuje tego wszystkiego, gdy Robert Downey Jr. ma niezrównaną charyzmę aktorską? W 2019 roku zagrał w filmie Avengers: Ostateczne przeznaczenie, który stał się jednym z najbardziej dochodowych filmów w historii.

10. Keanu Reeves (55 lat)Co spowodowało zainteresowanie tym aktorem? W tym roku Keanu powrócił do grona hollywoodzkich gwiazd dzięki wiadomości, że kręci Matrix 4, a także dzięki romantycznemu związkowi z Alexandrą Grant. Ponadto jego barwne pojawienie się na scenie Oscarów 2020 z Diane Keaton było również jednym z najgłośniejszych wydarzeń. Wygląda na to, że w przyszłym roku Keanu może spokojnie ubiegać się o Oscary.

11. Julianne Moore (59)To nie tylko aktorka, która zdobyła Oscara za rolę w Still Alice, ale także aktorka, której udało się uciec od dyskryminacji wiekowej i pracować tak ciężko i z takim poświęceniem, jak nikt w Hollywood. W tym roku wyda kilka premier, na które z niecierpliwością czekamy.

12. Mark Ruffalo i Paul Rudd (52 i 50 lat)I kolejni superbohaterowie z sagi Avengers. Ci dwaj aktorzy wyróżniają się tym, że fizycznie prawie w ogóle się nie starzeją. Obaj odnoszą sukcesy i są sławni. MarC Ruffalo zagrał w thrillerze "Dark Waters" i marzy o pracy w telewizyjnej adaptacji "Parasites". Paul Rudd niedawno zdobył Złoty Glob za rolę w serialu internetowym "Life With Myself" i już przygotowuje nowe projekty.

13. Eddie Murphy (58)Aktor powrócił do świata filmu po siedmioletniej przerwie. W 2019 roku ukazał się film "Nazywam się Dolemite", w którym zagrał główną rolę. Swoją pracą potwierdził tytuł jednego z największych mistrzów komedii, choć został pominięty przy rozdaniu Oscarów. Niemniej jednak aktor już przygotowuje nowe projekty: remake filmu "Going to America" i "Super Detective in Hollywood".

14. Sam Rockwell (51)Jeden z tych aktorów, których role zawsze stają się złotym środkiem kina. Jednak Samowi nie udało się wcześniej zostać prawdziwą hollywoodzką gwiazdą. Jego sława przyszła, gdy zdobył Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę w filmie "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri". Zagrał także George'a W. Busha w Power, nazistę w Jojo Rabbit oraz reżysera Boba Fosse'a w serialu Fossey/Verdon.

15. Billy Crudup (51 lat)Ten aktor zdążył zagrać w wielu udanych filmach. Jednak prawdziwą sławę zyskał dopiero kilka miesięcy temu po premierze serialu "The Morning Show". W tym samym roku zagrał również w filmie "Gdzie się podziałaś, Bernadette?" z Cate Blanchett w roli tytułowej.

Teraz już wiesz, że nawet po 50 latach kariera może nabrać szybkiego tempa! Więc nie rozpaczaj, idź naprzód. I koniecznie skorzystaj z naszych 50 wskazówek dotyczących udanej rozmowy kwalifikacyjnej.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze

Autor

Redakcja "Tele Horse"