5 celebrytów urodzonych 11 października

5 celebrytów urodzonych 11 października

Pomysły na sukces /. Życie gwiazd

Gwiazda Beverly Hills, 90210, piękność z Buffy the Vampire Slayer, utalentowany detektyw z Midsomer i inni niesamowici celebryci obchodzą dziś swoje urodziny. Przyglądamy się pięciu największym gwiazdom świata, zaczynając od starszej z sióstr Deschanel.

1. Emily DeschanelEmily Erin Deschanel (podobnie jak jej siostra, Zoey) urodziła się w 1976 roku w Los Angeles, gdzie znajduje się Hollywood. Czyżby samo miasto i jego atmosfera pielęgnowały od najmłodszych lat zdolności teatralne przyszłych aktorek? Jeśli nie, to z pewnością przyczynili się do tego ich rodzice: ojciec dziewczynek pracował jako operator kamery, a matka była aktorką. Idąc w ślady matki, Emily również została znaną producentką. Największą sławę przyniosła jej rola w popularnym dramacie proceduralnym "Kości", gdzie aktorka wcieliła się w antropolog, dr Temperance Brennan.

2. Luke PerryŚwietny człowiek i świetny aktor, urodził się w 1966 roku, w Mansfield w USA. Starsze pokolenie polubiło go dzięki serialowi "Beverly Hills, 90210", gdzie grał niespokojnego nastolatka. Niespotykaną popularność i dojrzałość Luke Perry zdobył u młodych widzów, genialnie wcielił się w rolę Freda Andrewsa w serialu "Riverdale". W zeszłym roku tragiczna wiadomość wstrząsnęła wszystkimi fanami Luke'a: aktor odszedł z powodu udaru w lutym 2019 roku. Jego ostatnią pracą filmową była rola w dynamicznym i niekonwencjonalnym filmie Once Upon a Time... w Hollywood.

3. John NettlesNajstarszy z wybranych przez nas aktorów urodził się w Kornwalii (która znajduje się w Wielkiej Brytanii), daleko w 1943 roku. Jeśli uwielbiacie seriale o Wielkiej Brytanii i utalentowanych detektywów, to John Nettles na pewno jest Wam znany. Zyskał on ogromną popularność w kraju i za granicą dzięki roli w serialu The Midsomer Murders (znanym również jako The Pure English Murders). Czy słyszeliście też przed chwilą melodię termo-voxa z napisów początkowych serialu? To właśnie tam John grał głównego inspektora, Toma Barnaby'ego. Serial trwał przez 21 sezonów, w 13 z nich Nettles pozostał głównym aktorem.

4. David MorseMorse urodził się w 1953 roku, w Beverly w USA. Dla wielu jest pamiętany z roli szkodliwego policjanta w serialu Dr House. Ponadto, najbardziej pamiętną pracą Morse'a była rola w kilku filmowych adaptacjach książek Stephena Kinga. Wystąpił w mini serialu "Langoliery" oraz w oszałamiającym filmie "Zielona mila", gdzie zagrał Beastie Howella.

5. Michelle TrachtenbergUrodzona w Nowym Jorku, przyszła na świat w 1985 roku. Jako młoda dziewczyna garnęła się do baletu, ale ostatecznie została aktorką, w dużej mierze dzięki wczesnej karierze w telewizji. Już od trzeciego roku życia występowała w reklamach. Jako dziecko Michelle uczęszczała do szkoły Isaaca Asimova. Co zabawne, podobnie jak uznany pisarz, Michelle jest jedną z najbardziej znanych na świecie gwiazd o słowiańskich korzeniach. Jej matka urodziła się w ZSRR i nawet pomogła córce w roli rosyjskojęzycznej Mariny w serialu " The Kennedy Assassination". Szczytem sławy aktorki był serial "Buffy the Vampire Slayer", gdzie wcieliła się w rolę młodszej siostry tytułowej bohaterki.

A wszystkim czytelnikom Świata Idei, urodzonym 11 października, serdecznie gratulujemy. Szczęścia dla wszystkich i dobrego nastroju!
Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Wiadomości o gwiazdach
  • news
Aby powiedzieć znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"