Jak Sofia Stużuk dostała świnię

Jak Sofia Stuzhuk otrzymała świnię

Pomysły na sukces / Star Life 21 maja znana blogerka Sofia Stuzhuk obchodziła swoje 25 urodziny. Skończyło się jednak na histerii solenizantki. Co się stało?

Ta młoda dziewczyna nie spełnia standardów: rodzi w domu w basenie, zjada własne łożysko, nie szczepi swoich dzieci i nie zabiera ich do przedszkola. Ale zły rozgłos to także popularność. Dziewczyna ma ogromną publiczność - ma ponad 4 miliony obserwujących na Instagramie!

Gdy tylko fani w pełni zrozumieli życie osobiste Sophii, doznali nowego szoku. Dziewczyna świętowała swoje 25 urodziny z przyjaciółmi i rodziną. W swoim poście podziękowała wszystkim i przyznała, że jest bardzo szczęśliwa.
1/6Ale były mąż dziewczyny, Dmitry, postanowił zafundować jej ostatni szok. A oto żywy obraz: w swoich postach Sofia trzyma w ramionach świnkę i nie może uspokoić histerii.

Później blogerka opowiada szczegóły tej historii w jednym z postów: zawsze chciała mieć minifigurkę, ale teraz nie byłoby to właściwe, ponieważ ma już troje dzieci i nie ma stałego domu.
Sofia wyjaśniła swoją silną reakcję emocjami i strachem o zwierzę i poprosiła, aby nie pisać złośliwych rzeczy ani do niej, ani do Dimitriego. Ten ostatni miał wystarczająco źle - nie podobał mu się prezent, a tłum zaczął oskarżać go o nieodpowiedzialność.

Pomimo rzekomego szoku i stresu związanego z otrzymanym prezentem, jubilatka zdołała zrobić kilka zdjęć ze świnką, a nawet nagrała wideo o swojej śwince morskiej.
1/4 Nawiasem mówiąc, subskrybenci natychmiast zaczęli zastanawiać się nad losem świnki. Ale Sofia uspokoiła wszystkich - Dmitry obiecał go gdzieś umieścić.

Urodziny zakończyły się sukcesem!
Omów artykuł
  • Aktualności
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"