Courtney Cox krzyczała na fanów i założyła sobie na głowę indyka

Courtney Cox krzyczała na fanów i założyła sobie na głowę indyka

Sukces Idei /. Życie celebrytów

Właśnie drugiego dnia - 26 listopada 2020 roku - w USA obchodzono narodowe święto jedności rodziny znane jako Święto Dziękczynienia. Jedna z gwiazd serialu "Przyjaciele" pogratulowała fanom w nietypowy sposób... Courteney Cox odtworzyła scenę z popularnego sitcomu.

Courteney Cox stała się globalną gwiazdą dzięki roli w kultowym serialu z lat 90. Sitcom "Przyjaciele" często bawił widzów dziwnymi i nietypowymi działaniami bohaterów. Na przykład w jednym z odcinków bohaterka Courtney - Monica Geller - obraziła Chandlera Binga (w tej roli Matthew Perry). Później dziewczyna zrozumiała swój błąd i postanowiła w oryginalny sposób pogodzić się z ukochanym. Monika założyła sobie na głowę surową tuszę indyka i wykonała zabawny taniec. Wierzchołek ptaka zdobiło narodowe nakrycie głowy Turków. Dlaczego? Bo w języku angielskim słowo "turkey" może oznaczać zarówno Turka, jak i indyka.

Ta scena z tańcem i ptakiem stała się ikoną i zrodziła sporo memów związanych ze Świętem Dziękczynienia, bo właśnie w to święto zwyczajowo gotuje się indyka. Um... Chyba zorientowałam się, kim inspirowała się Lady Gaga, zakładając sukienkę z surowego mięsa.Swoją drogą, święto było obchodzone właśnie drugiego dnia - 26 listopada. Wygląda na to, że fanom zaczęły działać na nerwy Courtney. W wiadomości wideo aktorka najpierw pogratulowała wszystkim święta, a następnie zaczęła krzyczeć, a nawet użyła ostrego języka, mówiąc jak ma dość otrzymywania upokarzających gifów z legendarnego show z lat 90. Aktorka chyba udaje, bo zakończyła swój filmik powtórką tej samej sceny, która rzekomo ją wkurzyła.

Dla tych, którzy nie znają angielskiego, oto tłumaczenie klipu z wakacyjnymi pozdrowieniami od Courteney Cox.

"Happy Thanksgiving, everyone. Mam nadzieję, że masz wspaniały dzień. Jestem przepełniona wdzięcznością, a także... jeśli dostanę jeszcze jeden ***hole turkey hype na głowę, gdzie tańczę jak ***hole fool, to zwariuję. W każdym razie, skoro stałam się symbolem Święta Dziękczynienia, to proszę bardzo. I hope it makes you happy!"Przy okazji, jeśli chcesz podszlifować swoje angielskie słownictwo i nauczyć się slangowych zwrotów, polecamy obejrzeć sitcom w oryginale.To jedna z najpopularniejszych serii do nauki języka angielskiego.

Szczerze mówiąc, trudno było mi się oprzeć klaskaniu w dłonie w rytm ścieżki dźwiękowej "I'll be there for you", gdy Courtney popisywała się swoimi tanecznymi ruchami. Czy wszyscy pamiętają intro serialu? Śpiewajcie razem!O, ten filmik nawet mnie wprawił w lepszy nastrój. Będę się nostolgiruyu i powracać do najśmieszniejszej serii "Przyjaciół", bo to jeden znajlepszych seriali-antydepresantów! Przyłącz się do oglądania.
Autor: Mira Kirov Omów artykuł
  • Star NewsNajlepsze
  • seriale telewizyjnePowiedz
znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze


Autor

Redakcja "Tele Horse"