Aktorzy, którzy żałują swoich scen seksu

Aktorzy, którzy żałują swoich scen seksu

Pomysły na sukces /... Życie celebrytów Rozbieraj się nago! Gwiazdy mają ambiwalentne podejście do rozbierania się do roli - jedni się zgadzają, inni od razu żałują, że rozebrali się na ekranie.

Sarah Jessica Parker, na przykład, umieściła w swoich kontraktach klauzulę o braku nagości, a Mandy Moore i Rebel Wilson otwarcie stwierdziły, że do takich sesji wykorzystują dublerki. Inni aktorzy, w tym Emilia Clarke, Jessica Brown-Findlay i Taylor Lautner, rozebrali się w przeszłości, ale teraz tego żałują. I nie są w swoich odczuciach osamotnieni.

Emilia ClarkeClarke wielokrotnie na przestrzeni lat mówiła o tym, że w serialu Gra o tron jest tak wiele "nagich scen" z jej udziałem. Zauważyła, że te sceny seksu doprowadziły innych showrunnerów i reżyserów do decyzji, że jest z tym w porządku.
"Już na planie zdarzały mi się kłótnie, kiedy mówiłem: "Nie, prześcieradło zostaje na górze". A oni mówili: 'Nie chcesz zawieść fanów serialu. I byłem jak, 'Fuck you'," Clarke powiedział w listopadzie 2019 roku w odcinku podcastu Armchair Expert. Clarke pochwalił jej na ekranie kochanka Jason Momoa, który grał Khal Drogo w dramacie, mówiąc: "Zależało mu na mnie. On naprawdę, naprawdę troszczył się o mnie w okolicznościach, w których nie wiedziałam, że potrzebuję opieki" - wyjaśniła. Aktorka zaznaczyła jednak, że była bardzo młoda, gdy trafiła do obsady i nie wiedziała, że można kwestionować ilość nagości w danej scenie.

Przypomniała sobie również, że Momoa zapytał: "Czy możemy przynieść jej zakrwawiony szlafrok? Możemy jej przynieść cholerny szlafrok? Ona się trzęsie!". Ostatecznie, zamiast kręcić nago, zdecydowała się na użycie dublerki.Pół roku wcześniej - brytyjska aktorka ujawniła, że odmówiła udziału w filmie "Fifty Shades of Grey", bo nie chciała już tego doświadczenia. "Ostatni raz byłam naga na planie [Gry o Tron] dawno temu, a mimo to jest to jedyne pytanie, jakie mi zadają, bo jestem kobietą. I jest to irytujące jak cholera, mam tego dość, bo robiłem to dla postaci. Nie robiłam tego, żeby jakiś facet mógł sprawdzić moje cycki, Boże- powiedziała Hollywood Reporter w maju 2019 roku.

Natalie PortmanNataliePortman powiedziała, że nie ma nic przeciwko nagości, ale teraz, gdy te zdjęcia pozostają w Internecie na zawsze, nie będzie rozbierać się w

najbliższym czasie.

"Przygnębiło mnie, że połowa wszystkich recenzji Hotelu Chevalier dotyczyła nagości. To doprowadziło mnie do myśli, że nie powinnam była tego robić", powiedziała WENN w wywiadzie w styczniu 2010 roku.

Gwiazda "Czarnego łabędzia" dodała: "Myślę, że nagość w filmach jest piękna, a seks jest tak ważną częścią życia. Ale moim problemem jest to, że odrywa się od aktorstwa, ponieważ jest tak duży nacisk na seks. "Portman rozmawiał z MTV w marcu 2008 roku o nagości w filmach Hotel Chevalier i Duchy Goi, mówiąc: "To było bardzo głupie." Powiedziała, że tak naprawdę niczego nie żałuje, ale martwi się o to, jak materiał zostanie wykorzystany po nakręceniu filmu. "Nie lubię przywłaszczania sobie materiału, jak na przykład, gdy tworzysz coś w ramach opowieści, a potem część tego trafia na stronę porno. To ma być dramatyczna scena i część historii. To mnie bardzo denerwuje. Muszę zrozumieć, że to musi się stać, ale...", dodała aktorka.

Jamie Dornan"Część mnie wciąż nie może uwierzyć, że zrobiłem te filmy

.

Jest we mnie element, który mówi: "Dlaczego zrobili filmy na podstawie tych książek?"", powiedział Dornan w wywiadzie dla The Sun w styczniu 2018 roku. Aktor odniósł się do swojej roli Christiana Greya w filmie "Pięćdziesiąt odcieni Greya".

Pomimo dużej ilości scen erotycznych we wszystkich filmach, irlandzki aktor czuje się nieswojo, gdy jest nagi. "Nie czuję się sexy, po prostu nie. Zazwyczaj, jeśli w jakikolwiek sposób się rozbieram, czuję się niekomfortowo" - stwierdził Dornan.

Jessica Brown-FindlayW marcu 2013 roku gwiazda "Downton Abbey" powiedziała "Radio Times", że była "naiwna" podczas kręcenia filmu "Albatros"

.

W jednej ze scen podciąga bluzkę, odsłaniając nagie piersi. Szczerze mówiąc, 'Albatros' był naiwny i nie wiedziałem, że mogę powiedzieć "nie". Nie miałam pojęcia, co się stanie i myślałam, że będę filmowana od tyłu" - wyjaśniła aktorka w jednym z wywiadów.

Findlay ponownie wystąpiła nago w filmie "Labirynt" z 2012 roku, ale powiedziała wydawnictwu, że nie zrobi tego ponownie. "To bardzo ulotny moment w filmie, który nakręciliśmy w jednym ujęciu, ale pomyślałem, że to bardzo dziwne być nagim na oczach wielu ludzi. I myślę, że to straszne, że kobiety są tak krytykowane za swoje ciało. Myślę, że jeśli masz zamiar zrobić nagą sesję zdjęciową, bądź szczera i naturalna. Głodowałabym wiecznie, a tego po prostu nie mogę zrobić! Myśl o aktorkach, które przez tysiąc godzin ćwiczą na siłowni przed... Piłem kufle i jadłem hamburgery. Ale naprawdę, nie chcę już więcej takich scen", zdradziła Jessica.

EmilyBluntDziesięć lat po tym, jak poszła nago w filmie "Moje lato miłości" z 2004 roku, Blunt powiedziała, że nie chce już robić nagich scen

.

"Ujęcia są zbyt odkrywcze. Nie chcę robić nagich zdjęć, bo nie mam już 22 lat. I naprawdę, to nie tyle pytanie moralne, co 'Robiłam to już wcześniej i czy naprawdę chcę robić to ponownie?'" - mówiła brytyjska aktorka w marcu 2016 roku w rozmowie z The Telegraph.

Rozważając nowe role, zastanawiała się: "Czy to przysłuży się filmowi, czy będzie to dobrowolne i zobaczymy czyjeś piersi tylko dla samego faktu?". Dodała również: "Ponieważ nie sądzę, aby w większości przypadków było to konieczne. Poza tym, ciężko byłoby mi teraz grać brutalne lub rasistowskie postacie."

Kate Winslet"Nie sądzę, żebym już więcej występowała nago

.

Nie chcę być "tą aktorką, która zawsze zdejmuje bieliznę". Wszyscy zawsze pytają mnie o nagość, bo chyba w prawie każdym filmie się rozbierałem. Ale nagość była z jakiegoś powodu", powiedziała Winslet magazynowi Time w 2009 roku.Kate, która pojawiła się nago w ponad dziewięciu filmach, dodała: "Szczerze mówiąc, nienawidzę każdej sekundy tego wszystkiego. Ale nie mogę znieść oglądania filmu i myślenia: "Dlaczego ta kobieta uprawia seks we wszystkich swoich ubraniach? Ona powinna być naga."

Po rozebraniu się do filmu Titanic z '97 roku, kiedy Jack (Leonardo DiCaprio) rysuje nagą postać jej bohaterki Rose, Winslet przyznała, że często jest proszona o podpisanie zdjęć rysunku z filmu. "Nie podpisuję go [zdjęcia]. Jest to dla mnie bardzo krępujące. To wciąż mnie prześladuje", powiedziała Yahoo! Movies w 2014 roku. Winslet pojawiła się później ponownie nago w filmie Ammonite w 2020 roku.

Mary Louise ParkerParkerzagrała Nancy Botwin w ośmiu sezonach serialu Dope

.

Podczas pracy nad serialem, w czwartym sezonie zrobiła nagą scenę w łazience, czego później żałowała. "Nie sądziłam, że muszę być naga, pokłóciłam się o to z reżyserem i teraz jestem rozgoryczona. Wiedziałam, że będzie to w internecie, "Mary-Louise pokazująca swoje duże sutki". Żałuję, że tego nie zrobiłem. Zostałam do tego popchnięta" , powiedziała aktorka w czerwcu 2010 roku magazynowi More.

Mary zauważyła również, że nie ma nic przeciwko takim scenom, o ile nie jest to "niegrzeczne i chamskie", ale po prostu dla śmiechu. "Lubię to bardziej ekstremalne. A ja nie lubię, gdy jest to sentymentalne" - wyjaśniła Parker.

Taylor LautnerZdejmująckoszulę i pokazując swoje twarde jak skała ciało w filmie "Zmierzch: Księżyc w nowiu", Lautner przyznał, że tak naprawdę nie lubi nagości

.

"Ciężko pracowałem, żeby być w formie do tej roli. Moją motywacją był film i fani, ale nie chcę stać się znany tylko jako chodzące ciało. Gdybym miał wybierać, nigdy więcej nie zdejmowałbym koszuli w filmie, ale nie sądzę, żeby to było bardzo realistyczne. Ale na pewno nie prosiłbym o to kierownictwa", powiedział aktor Showbiz Spy w październiku 2009 roku.

Helen Mirren"Zawsze miałam problem z nagością

.

Nienawidziłem tego! Nienawidziłem tego, że nienawidziłem. Zawsze było mi z tym niewygodnie. Nigdy mi się to nie podobało, nigdy. Mirren powiedziała magazynowi Venice w 2005 roku, że kiedy seks i nagość są zrobione w "dojrzały lub poetycki sposób", mogą być "wspaniałe", ale ona wciąż nie spieszy się z robieniem takich scen. "Nie chciałam być spięta i zawsze powtarzałam sobie: 'W porządku, bo pracujesz w teatrze, więc nie będziesz się tym przejmować'. Ale oczywiście w pewnym stopniu się w tym pogubiłam!", dodała.

Wielu aktorów żałuje scen łóżkowych w filmach (ale niektóre z nich trafiły do naszego Top 10). Problem ten jest szczególnie widoczny w wieku dojrzałym, kiedy gwiazdy mają własne dzieci. Nie chcą, aby ci przypadkowo odkryli swoją mamę lub tatę nago. Ale są też celebryci, którzy nie wstydzą się filmów z dosadnym opisem, a nawet biorą udział w prawdziwych scenach seksu... Ale to już trochę inna historia.
Autor: Victoria Kunakova Omów
  • artykułFantazje seksualneFilmy
  • o miłościWywiadySeksualne
  • gwiazdy NewsGame
  • of ThronesDeynerys
  • TargaryenPowiedz
znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • komentarze


Autor

Redakcja "Tele Horse"