5 celebrytów urodzonych 22 października

5 gwiazd urodzonych 22 października

Pomysły na sukces Życie celebrytów

Niezrównana Catherine Deneuve, genialny komik z "Kwartetu I", szalony geniusz z "Powrotu do przyszłości", a także aktorzy z serialu "Law & Order" obchodzą dziś - 22 października - swoje urodziny.

1. Catherine Deneuve.Przy urodzeniu otrzymała imię Catherine Fabienne Dorleac, urodziła się w 1943 roku we Francji. Choć Deneuve kończy 77 lat, nawet nie myśli o pożegnaniu się z karierą aktorską. Mimo swojego wieku Katarzyna do dziś pozostaje jedną z najpiękniejszych celebrytek. Hellcat wie, jak się pięknie starzeć. Właśnie niedawno ukazał się niezwykły film z jej udziałem. Katarzyna wcieliła się w rolę podstarzałej aktorki, tęskniącej za dniami dawnej świetności.

2. Christopher Lloyd.Niezrównany Christopher Allen Lloyd urodził się w 1938 roku, a w 2020 roku będzie obchodził swoje 82. urodziny. Niezwykły talent pana Lloyda jest niezaprzeczalny: olśniewał publiczność zarówno głębokimi rolami dramatycznymi, jak i komediowymi. Najbardziej znany jest z roli szalonego geniusza w serii filmów o podróżach w czasie Back to the Future.

3. Jeff GoldblumJeffrey Lynn Goldblum
urodził się w 1952 roku, a w 2020 roku skończy 68 lat. Gwiazda filmu i telewizji może pochwalić się solidnym dorobkiem ponad stu ról w science fiction, filmach akcji, dramatach kryminalnych itd. Starsze pokolenie pamięta go z filmu "Mucha", a młodsi widzowie szczególnie zapamiętali aktora za rolę genialnego detektywa w serialu "Law & Order: Criminal Intent".

4. Saffron Burrows.Urodzona w 1972 roku Saffron Dominique Burroughs obchodzi 48 urodziny. Fun fact: Aktorka zagrała Serenę Stevens, partnerkę Zacha Nicholsa, którego rolę w Law & Order zagrał wspomniany Goldblum. Burroughs wystąpił także w innych głośnych projektach telewizyjnych: superbohaterskim serialu "Agenci S.I.T.", serialu detektywistycznym "Bones", dramacie prawniczym "Boston Lawyers" i tak dalej.

5. Aleksander DemidowAleksander Siergiejewicz Demidow urodził się w 1970 roku i obchodzi okrągłą datę w 2020 roku. Aktor kończy dokładnie 50 lat. Demidov jest współzałożycielem znakomitej grupy genialnych aktorów, scenarzystów i komików, znanej jako Quartet I. Wraz z Demidovem pozostali członkowie zespołu (Khait, Larin i Barats) dali nam takie arcydzieła jak Radio Day, Election Day czy komedie kina drogi What Men Talk About.

Serdecznie gratulujemy tym wspaniałym artystom teatru i filmu ich uroczystości i życzymy dalszych owocnych sukcesów zawodowych. I oczywiście życzymy szczęścia wszystkim, którzy urodzili się 22 października.
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Historie sukcesu bogatych i sławnych
  • Wiadomości gwiazd
  • Wiadomości z
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"