Beznadzieja, twerking i piżama party: Billie Eilish publikuje nowy teledysk

Beznadzieja, twerk i piżama party: Billie Eilish publikuje nowy teledysk

Pomysły na sukces Życie celebrytów

Na oficjalnym kanale Billie Eilish pojawił się teledysk, w którym artystka śpiewa piosenkę o nieudanym związku. Melodyjny teledysk, przedstawiający pidżama party, natychmiast zdobył miliony polubień i wyświetleń.


Billie Eilish to jedna z najbardziej utytułowanych młodych wokalistek na światowej arenie pop. Dziewczyna ma zaledwie 19 lat, a już zdążyła pobić kilka muzycznych rekordów. Jej głos nie jest może najmocniejszy (mało kto może konkurować z Lady Gagą czy Adele), ale jest ładny i melodyjny, a co najważniejsze - na swój sposób oryginalny. Jego niepowtarzalny styl występów i krzykliwe stroje uczyniły z Billy'ego idola milionów młodych słuchaczy na całym świecie.Niedawno Billie zachwyciła swoich fanów nowym, ciekawym teledyskiem do utworu 'Lost Cause', który będzie częścią albumu 'Happier Than Ever ' , który ukaże się 30 lipca 2021 roku. Sądząc po oficjalnej okładce, na której widnieje smutna twarz Billie, bohaterki jej piosenek, wbrew tytułowi albumu, wcale nie są takie szczęśliwe.Teledysk do utworu "Lost Cause " pojawił się na oficjalnym kanale Billy'ego na YouTube zaledwie dzień temu, ale już zgromadził ponad 17 milionów wyświetleń i prawie dwa miliony polubień. Billie śpiewa o przeszłych związkach, żalach i totalnym rozczarowaniu facetem, którego uważała za słodkiego i skromnego, a okazał się być tylko bezrobotnym głupcem. Wiem, co masz na myśli, Billy... byłem tam, zrobiłem to. W każdym razie, antybohater piosenki zawsze włóczył się godzinami i ogólnie zachowywał się niedbale. Z tego wszystkiego Billie wyciąga rozsądny wniosek, że nie ma potrzeby cierpieć za obiboków, których jest bez liku. I my się z nią zgadzamy, bo bezrobotni menele to najgorsi faceci do związku, a romansowanie z nimi... to przegrana sprawa.Swoją drogą, ruinous case to jedno z tłumaczeń tytułu piosenki. Inne analogie w języku rosyjskim to: zaginiona osoba, beznadzieja, beznadziejny przypadek i (mój ulubiony) - martwy numer. Ta smutna i ostrożna opowieść jest śpiewana przez Billie na slumber party, jak ładne dziewczyny tańczą twerking, comfy jogging kostium z Ailish - idealny strój dla sleepover.

Przy okazji, jeśli planujesz spotkać się z zabawną grupą kobiet, nie spędzaj całego czasu na czepianiu się swoich byłych. Po prostu ciesz się ciekawe filmy z wieczoru panieńskiego.. Miłego oglądania!
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Czytaj więcej od
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Uwagi

Autor

Redakcja "Tele Horse"