Matt Damon kończy 50 lat!

Matt Damon kończy 50 lat!

Pomysły na sukces /. Gwiezdne życie

Matt Damon
8 października 2020 roku skończył 50 lat. Składamy serdeczne gratulacje samemu Mattowi, jak również wszystkim czytelnikom magazynu Idea World, którzy 8 października obchodzą swoje urodziny.

Jeden z najjaśniejszych przedstawicieli hollywoodzkiej elity i seks symbol naszych czasów urodził się 8 października 1970 roku w Cambridge w stanie Massachusetts. W przeciwieństwie do większości aktorów, uciekających od błota do szlachty, Matthew Page Damon dorastał na bogatych przedmieściach w zamożnej rodzinie inspektora podatkowego i nauczycielki. Nie całe jego życie przebiegało jednak bez chmur. Być może tak różne profesje wpłynęły na relacje między jego rodzicami, co zaowocowało ich rozwodem, gdy mały Matt miał zaledwie trzy lata. Chłopiec został z matką i starszym bratem (który później został odnoszącym sukcesy rzeźbiarzem).

Można założyć, że na wybór kariery aktorskiej w niemałym stopniu wpłynął krewny Damona - słynny Ben Affleck. Z nim chłopak poznał się w wieku 8 lat i od tego czasu panowie stali się najlepszymi przyjaciółmi w życiu, a później pokazali nam na ekranie świetny aktorski duet. Są grubi jak złodzieje: rodzina, przyjaciele i koledzy!Pierwsze drobne role Matt dostał jeszcze w czasach studiów. Od czasów aktorskich miał szczęście pracować z wielkimi nazwiskami: Meg Ryan, Leonardo DiCaprio, Denzel Washington i tak dalej. Nie sposób wymienić wszystkich filmów z Mattem Damonem w jednym artykule: dorobek Damona obejmuje ponad 70 ról w różnych gatunkach. Matt jest zróżnicowanym aktorem, a jego występy obejmują od brutalnego zabójcy do przygodowego i odważnego astronauty.Matt jest najbardziej znany z serii Tożsamość Jasona Bourne 'a, porywającej serii filmów o utracie pamięci, łączącej akcję i dramat. Oprócz filmów akcji ulubionym gatunkiem aktora pozostaje komedia, wśród których wyróżnia się seria komedii kryminalnych "Ocean's Friends", opowiadająca o niezwykłych rabusiach banków. W chwili obecnej talent Matta jest powszechnie doceniany przez widzów i krytyków branży filmowej, o czym świadczą dziesiątki prestiżowych nagród, którymi aktor uczciwie zasłużył sobie na swoje umiejętności, urok i niezwykłą zdolność do kreowania wiarygodnych postaci ze wszystkich pasów.

W ostatnich latach Damon coraz częściej angażuje się w tworzenie scenariuszy i produkcję filmów. Jego napięty grafik nie przeszkadza mu w byciu kochającym mężem i troskliwym ojcem. Wraz z żoną Lucianą, Matt wychowuje trzy córki i pasierba. Przystojniak jest dosłownie otoczony kobietami zarówno w filmach, jak i w życiu!Pogratulujmy jednemu z najbardziej utalentowanych aktorów Hollywood, honorując jego umiejętności poprzez obejrzenie najlepszych filmów Matta.Daj nam znać w komentarzach, które filmy z Mattem Damonem lubisz najbardziej. Miłego dnia wszystkim, a szczególnie solenizantom. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
Autor: Mira Kirov Omów artykuł
  • Historie sukcesu bogatych i sławnych
  • Wiadomości o gwiazdach
  • Seksowne gwiazdy
  • Aktualności
Mówiąc znajomym: zapisz się do magazynu:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"