Top 5 celebrytów urodzonych 9 października

Top 5 celebrytów urodzonych 9 października

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

9 października
dał światu wielu utalentowanych ludzi. Chcemy pogratulować wszystkim solenizantom, a także celebrytom obchodzącym w tym dniu urodziny. Nie możemy wymienić ich wszystkich, więc wybraliśmy pięć celebrytów, którzy odcisnęli swoje piętno na świecie i zdobyli miliony fanów.

1. John Lennon

Data urodzenia: 9 października 1940 r.
Miejsce urodzenia: Liverpool, Wielka Brytania.Członek kultowego zespołu The Beatles do dziś pozostaje idolem dla milionów ludzi w każdym wieku, każdej płci i pochodzenia etnicznego. Niestety, jego sława spłatała mu okrutnego figla: muzyk został zabity przez własnego wielbiciela w dniu swoich 40. urodzin. Gdyby nie ten tragiczny incydent, John obchodziłby swoje 80. urodziny w 2020 roku. Wieczorem 9 października John Winston Ono Lennon zostanie uhonorowany koncertem online z jego piosenkami.


2

. Guillermo del Toro

Data urodzenia: 9 października 1964 r.
Miejsce urodzenia: Guadalajara, Meksyk.Meksykański pisarz, scenarzysta i producent podbił Hollywood, gdzie każda gwiazda marzy o współpracy z tym geniuszem. Jego ulubionymi gatunkami są fantasy i horror. To właśnie Guillermo del Toro Gomez dał nam mrożący krew w żyłach horror Labirynt Fauna oraz wspaniałe love story Kształt wody.

3.

Jewgienij

Jewstegnejew

Data urodzenia: 9 października 1926 r.
Miejsce urodzenia: Niżny Nowogród, ZSRR.Co nas łączy z obcokrajowcami? Wśród naszych rodaków też są jasne osobowości. Jewgienij Aleksandrowicz Jewstegniejew jest pamiętany przez wielu fanów kina radzieckiego za role w świetnych filmach: "Złote cielę" (gdzie zagrał oszusta i podziemnego milionera), "Siedemnaście chwil wiosny " (wystąpił jako profesor Pleishner), "Psie serce" (zagrał luminarza nauki, profesora Preobrażenskiego) i tak dalej.Evstegneev był niesamowity w każdej roli: czy to do łez dramatycznych, czy wylewnych komicznych. Niestety, aby spotkać się z nowym millenium aktor nie mógł: 4 marca 1992 roku Evgeny Alexandrovich zmarł z powodu problemów z sercem daleko w obcym kraju, w Londynie. Ale jego pamięć nie będzie blaknąć w sercach swoich fanów.

4. Chris O'Dowd

Data urodzenia: 9 października 1979 r.
Miejsce urodzenia: Boyle, Irlandia.Irlandczycy są prawdziwymi ekspertami w dziedzinie humoru. Christopher O'Dow d jest uwielbiany przez widzów za role w takich serialach jak "Moonie Boy", "The Computer Men" czy "Get Shorty". Ten straszny aktor udowodnił, że potrafi zagrać nawet najbardziej dramatyczne czy onieśmielające postacie, a mimo to pozostaje wierny komediowym rolom.

5. Mari Kondo

Data urodzenia: 9 października 1984 roku.
Miejsce urodzenia: Tokio, Japonia.Mari K ondo, światowej klasy sprzątaczka i autorka metodologii KonMari , jest najbardziej znana z serii książek i programów o magii sprzątania. Jej bestsellerowa książka "The Japanese Art of Tidying Up" pomogła wielu ludziom nie tylko uporządkować swoje domy, ale także rozpocząć nowe życie. Jak mówi powiedzenie, czyste konto (dosłownie i w przenośni).

Obchodzisz swoje urodziny 9 października? Życzymy Ci wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin! Życzymy Ci szczęścia, miłości, bogactwa, zdrowia i spełnienia Twoich najskrytszych pragnień!
Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Historie sukcesu bogatych i sławnych
  • Wiadomości o gwiazdach
  • Aktualności
Informowanie przyjaciół: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"