Pary celebrytów, które nie rozpadły się po zdradzie

Celebryckie pary, które nie zerwały po

zdradzie Pomysły na sukces /. Życie gwiazd Którym parom celebrytów udało się wybaczyć niewierność partnera i utrzymać swój związek, robiąc czyste konto?

1.

Beyoncé i Jay Z

Szczegóły dotyczące niewierności Jaya Z są nieliczne: wszystko, co wiemy, zakodowane jest w tekstach piosenek wykonawców. Ale mimo zdrady i groźby rozwodu para ma trójkę dzieci, a ich małżeństwo trwa już 10 lat.


2.

David i Victoria BeckhamPiłkarz

przez wiele miesięcy plotkował, że zdradza żonę ze swoją osobistą asystentką Rebeccą Luce. Mimo że para była widywana razem, David odmówił przyznania się do prawdziwości wyznania Luce.

Następnie pani Beckham stanęła po stronie męża i odmówiła przyznania się do zarzutów o cudzołóstwo, a David po raz kolejny oświadczył się żonie.


3

. Shakira i Gerard PiqueZwiązek

piosenkarki Shakiry i piłkarza Gerarda Pique dosłownie pękł natychmiast z powodu cudzołóstwa sportowca.

Ale nawet ona nie była w stanie zniszczyć wielkiej miłości. Dokładnie jak doszło do pojednania, para jeszcze nie ujawniła. Głównym jego potwierdzeniem było pojawienie się dwóch synów w 2013 i 2015 roku.


4

. Justin Timberlake i Jessica BielJuż

na początku związku sprawy nie układały się dla tej pary zbyt dobrze. Piosenkarz nie był znany z konsekwencji, a prasa podsycała sytuację plotkami o ciągłych zdradach Justina. Biel nie wytrzymała, spakowała walizki i odeszła od Timberlake'a.

Jednak zrobiła też pierwszy krok do ponownego spotkania. Po pewnym czasie zakochani przyznali, że rozstanie tylko wzmocniło ich uczucia.


5.

Matthew Broderick i Sarah Jessica ParkerWieloletnie

małżeństwo

Matthew

i Sarah zostało przyćmione przez wiadomość o niewierności aktora. Podczas gdy Parker była zajęta kręceniem Sex and the City, jej mąż miał romans z kelnerką.

Dowiedziawszy się o tym, Sarah Jessica poczuła się upokorzona i planowała rozwód. Jednak gwiazda szybko zdołała wybaczyć niewiernemu mężowi. A narodziny córek pozwoliły jej w końcu zaćmić dawne urazy i zostawić cały ból za sobą.Teraz te pary mają się dobrze, a ich małżeństwa są przykładem dla wielu ludzi. Może czasem trzeba przymknąć oko na zdradę w imię wielkiej miłości. A dlaczego niewierność nie jest wyrokiem dla małżeństwa, powie Wam nasz inny artykuł.
Omów artykuł
  • Wiadomości o gwiazdach
  • News
Powiedz moim znajomym: zapisz się do magazynu:
  • Czytaj także.
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"