Friends reunion: kultowy serial wróci na ekrany

'Friends' reunion: kultowy serial powróci na ekrany

Pomysły na sukces /. Celebrity Life

Rok 2020 został zmarnowany przez pandemię koronawirusa, a wiele filmów, jak również ceremonia wręczenia Oscarów 2021 zostały przełożone, ale w tych niespokojnych czasach jest kilka naprawdę dobrych i podnoszących na duchu wiadomości. Na przykład wkrótce będziemy mogli ponownie zobaczyć Przyjaciół.


Specjalna edycja serialu, która została uruchomiona wraz z platformą streamingową HBO Max w maju, została wstrzymana z powodu koronawirusa. Ale teraz długo oczekiwany serial, który trwał przez 10 sezonów, powraca. "Mamy nadzieję, że będziemy mogli kręcić w sierpniu, jeśli wszystko pójdzie dobrze, na razie na szczęście nie ma drugiej fali i studio jest otwarte" - powiedziała twórczyni słynnego sitcomu Martha Kaufman.

Wszyscy członkowie oryginalnej obsady - Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer i Matthew Perry - spotkają się w tym samym studiu, gdzie od 1994 roku wystąpili w 236 odcinkach serialu (10 sezonów). Od tego czasu minęło sporo czasu, a twórcy serialu jeszcze nie uchylili zasłony na to, jak zmieni się serial i jego bohaterowie. Czy Rachel będzie miała konto na Instagramie? Czy Chandler odda się nowemu nawykowi aktora Matthew Perry'ego, jakim jest jedzenie ciastek podczas gdy nie nosi spodni? Wkrótce się przekonamy.Kiedy w 1994 roku po raz pierwszy wyemitowano Przyjaciół, nikt nie mógł przewidzieć, czy serial odniesie sukces, ale towarzystwo z Central Perk podbiło serca fanów i nowego pokolenia. Obsada była tak spójna, że przed trzecim sezonem połączyli się w zespół, aby wynegocjować równe wynagrodzenie. Zarówno Jennifer Aniston, jak i David Schwimmer zgodzili się na obniżenie swoich pensji. W trzecim sezonie każdy z aktorów otrzymywał 75 tysięcy dolarów za odcinek, a do dwóch ostatnich sezonów kwota ta wzrosła do oszałamiającego miliona dolarów za odcinek.Spośród wszystkich aktorów pod względem kapitału Aniston zajmuje pierwsze miejsce, jej majątek szacuje się na 300 milionów dolarów. Jej kariera aktorska była najbardziej udana, dodatkowo zawarła wiele lukratywnych umów. Dalej plasuje się Courtney Cox z kwotą 150 milionów dolarów, Matthew Perry nie jest daleko w tyle, jego kapitał wynosi 120 milionów dolarów. Dalej plasuje się Lisa Kudrow z 90 mln dolarów, David Schwimmer (85 mln dolarów) i Matt LeBlanc (80 mln dolarów).

"Wiem, że ten program zyskał popularność, ponieważ wszyscy byliśmy sobie oddani" - powiedziała Lisa Kudrow w niedawnym wywiadzie. - To nie było tylko przyjęcie roli, zdobycie lukratywnego kontraktu. My się kochamy".
Omów artykuł
  • Najlepsze seriale telewizyjne
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także.
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"