Najgłośniejsze skandale wokół brytyjskiej rodziny królewskiej

Najgłośniejsze skandale wokół brytyjskiej rodziny królewskiej

Pomysły na sukces /. Życie gwiazd Rozważność, powściągliwość, ponadczasowe wartości monarchii - to właśnie wyobrażają sobie ludzie, gdy słyszą o Wielkiej Brytanii i jej rodzinie królewskiej. Jednak Pałac Buckingham już od dziesięcioleci jest siedliskiem kontrowersji, a tylko niektóre z nich są upubliczniane.

Zebraliśmy dla Was kilka najbardziej znanych skandali ostatnich lat, które na zawsze odcisnęły piętno na rodzinie królewskiej.

1.

Książę Karol i cherry brandyPodczas

szkolnej wycieczki 14-letni książę Karol zamówił w lokalnym pubie cherry brandy. Nie zdając sobie nawet sprawy, że gdzieś obok niego siedział dziennikarz brytyjskiej gazety. Picie nieletniego księcia szybko wywołało kolejny skandal w rodzinie.


2

. Książę Harry i odwykNajmłodszy

syn księcia Karola, Harry, w młodym wieku był jeszcze tym niespokojnym dzieckiem. Był w centrum wielu paskudnych skandali, a przez pewien czas stał się nawet największą kompromitacją kraju.

Na przykład, gdy chłopak miał 17 lat, przyznał się do kilkukrotnego palenia marihuany, a także spożywania alkoholu. Po tym jak cała prawda i szczegóły wyszły na jaw, Harry został wysłany na jeden dzień do kliniki rehabilitacyjnej.


3.

Książę Harry i nazistowska opaskaAle

książę Harry na tym nie poprzestał. Kolejny ogromny skandal wywołał jego udział w balu kostiumowym, na który młodzieniec wybrał wizerunek nazistowskiego żołnierza. Zdjęcie Harry'ego stojącego w opasce ze swastyką trafiło na okładki tysięcy gazet i zmusiło całą rodzinę do wieloletnich przeprosin.


4

Księżna Kate Middleton i jej nagie części ciała

Pozornie idealna Kate Middleton również miała kłopoty. W 2012 roku, podczas wakacji jej i księcia Williama we Francji, paparazzi udało się uchwycić księżną opalającą się topless. Później nawet sam William pozwał fotografa, broniąc honoru swojej ukochanej żony.

Kolejny incydent ze skandalicznymi zdjęciami miał miejsce w 2014 roku. Podczas wizyty w Australii Kate przytrafiła się wpadka w stylu Marilyn Monroe - wiatr, który uniósł jej spódnicę, odsłonił wszystkie wdzięki księżnej.
1/25

.

Książę Harry i Meghan Markle nie są już członkami rodziny królewskiejJednym

z najnowszych skandali, o którym mówi się od miesięcy, jest decyzja Harry'ego i Meghan o rezygnacji z królewskich obowiązków. Jako główny powód tego czynu, para sama podała, że chce rozpocząć niezależne życie i ukryć się przed presją i uwagą mediów. Czy jest to prawda, wciąż nie wiadomo.Te skandale to kropla w morzu w porównaniu z tym, co co roku muszą sprzątać służby prasowe rodziny królewskiej. Ale taka jest królewska publicystyka!
Omów artykuł
  • Wiadomości na
Powiadom moich przyjaciół: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"