Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" obchodzi urodziny

Gwiazda 'Seksu i miasta' świętuje urodziny

Pomysły na sukces Życie gwiazd

25 marca 2021 roku Sarah Jessica Parker obchodzi swoje 56. urodziny. Mimo swojego wieku, aktorka Carrie Bradshaw pozostaje ikoną stylu, tak jak jej filmowa bohaterka.


Sarah urodziła się w 1965 r. w małym miasteczku w Ohio, w wielodzietnej rodzinie dziennikarza i nauczycielki. Mimo ciężkiej pracy, o Sarze niewiele było słychać aż do 1996 r., kiedy to dostała niewielką rolę negatywnej bohaterki-kochanki w kultowym filmie Klub pierwszych żon. Po tej roli pojawiło się więcej propozycji od reżyserów, ale Parker wciąż była mało znaną aktorką. Punktem zwrotnym w jej karierze był rok 1998, kiedy to aktorka została przyjęta do głównej roli (Carrie) w legendarnym filmie "Seks w wielkim mieście". To nie przypadek, że umieściliśmy ten projekt w naszym zestawieniu najlepszych seriali dla kobiet, ponieważ bohaterki "SVBG" stały się wzorem do naśladowania dla wielu osób.

Wizerunek Carrie Bradshaw sprawił, że Sarah stała się sławna na całym świecie. Oprócz aktorstwa stworzyła markę modową (nazwaną od jej inicjałów: SJP) dzięki modnemu obuwiu w stylu glamour. Niezaprzeczalnie kobiece, przyciągające wzrok i seksowne, buty SJP byłyby hitem wśród Carrie! Oprócz butów, SJP specjalizuje się również w tworzeniu modnych perfum, o czym wspominaliśmy w naszym przeglądzie marek celebrytów.I choć Sarah słusznie zalicza się do słynnych trendsetterek, nie trafiła na listy najpiękniejszych kobiet. Co więcej, niektórzy bez skrępowania i publicznie nazwali ją najbrzydszą kobietą na świecie. Mimo tych ataków Parker nie dała się nabrać na relację napastników i nie zrobiła sobie plastikowej twarzy. I za to powinna być wdzięczna, bo to motywuje do działania wszystkich, których wygląd nie pasuje do wzorców z Hollywood i okładek magazynów mody. Dziewczyny o niekonwencjonalnych, nieładnych twarzach mają prawo być sobą. Czy nie zgadzasz się z tym stwierdzeniem?

I choć Sarah ma pełne usta promocji marki i rodzicielstwa, nie pożegnała się jeszcze z karierą aktorską. W najbliższych latach planowany jest reboot serialu Sex and the City (więcej na ten temat w naszym artykule). Mówi się, że w obsadzie nastąpią zmiany. Być może nie zobaczymy już mężczyzny jej marzeń i pięknej Samanthy. Można jednak śmiało powiedzieć, że aktorka po raz kolejny powróci do roli uwielbianej przez widzów Carrie.A my życzymy aktorce owocnej kariery i sukcesów we wszystkich jej przedsięwzięciach. Wszystkiego najlepszego, Sarah!
Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Wiadomości
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj czasopismo:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"