12 zakulisowych sekretów Met Gali od byłego pracownika

12 zakulisowych sekretów Met Gali od byłego pracownika

Success Ideas /... Met Gala to wieczór pełen gwiazd dla wszystkich fanów haute couture. I nie ma wątpliwości, że na organizację tego wydarzenia poświęca się ogromną ilość czasu i pieniędzy. A przy organizacji uroczystości pracuje ogromna liczba osób, które znają wszystkie tajniki i sekrety tworzenia balu charytatywnego. Dowiedzmy się więc kilku spostrzeżeń.

Mike Hartman, który pracował w cateringu na Met Gala 2018, zdradził prawdę o tym, co dzieje się za kulisami wydarzenia. Obsługiwał on takie gwiazdy jak Amal Clooney, Kris Jenner, Jared Leto, Lana Del Rey, a nawet samą Annę Wintour - szefową wieczoru.

1. Zwiedzający przemieszczali się między salami Metropolitan Museum of Art przez cały czas trwania imprezy"Po przejściu gwiazd po czerwonym dywanie, udają się do środka. W tym samym roku, po raz pierwszy udali się do świątyni Dendur na przyjęcie koktajlowe. Nie było mnie tam wtedy, ale trwało to prawdopodobnie około godziny" - mówi Hartman.

"Następnie goście udali się do Skrzydła Amerykańskiego, gdzie zostali powitani przez Katy Perry i Chór Dziecięcy z Watykanu, który zaśpiewał kilka piosenek. Następnie udali się do Petri Court, gdzie odbyła się główna kolacja," kontynuował.

2. Podczas kolacji zazwyczaj zwiedzają dzieła sztuki w muzeum.Według Hartmana, goście Met Gala nie tylko jako pierwsi oglądają coroczną wystawę Costume Institute, ale także "zatrzymują się i rozglądają po muzeum", przechodząc z sali do sali. "Oczywiście są eskortowani, ale nikt ich nie popędza" - powiedział.

3. Niektóre gwiazdy miały "zielony pokój", gdzie mogły zmieniać strojeWedług Hartmana, niektórzy celebryci w 2018 roku mieli "zielone pokoje" lub "że tak powiem prywatne garderoby, w których mogli się przebrać lub poprawić makijaż".

Na przykład, ikona stylu Amal Clooney obawiała się, że folia na jej sukni Richarda Quinna rozerwie się i postanowiła zmienić strój w połowie imprezy. Jednak Anna Wintour powiedziała wcześniej Stephenowi Colbertowi, że udało jej się dotrzeć do sklepu z pamiątkami w muzeum.

"Madonny nie było na kolacji, ponieważ była ona gościem niespodzianką na gali i nikt nie wiedział o jej pojawieniu się, dopóki ta informacja nie została ujawniona po kolacji. Miała więc swój własny 'zielony pokój'," powiedział Hartman.

4. Gwiazdy przybyły na imprezę w designerskich strojachPonieważ suknie couture są misternie wykonywane ręcznie i często dopracowywane do ostatniej chwili, nie dziwi fakt, że niektóre gwiazdy mają problemy techniczne podczas ich noszenia. "Pióra z sukienki Balmain J Lo były tak zabawne, ale były słabo trzymane, więc można było je zobaczyć wszędzie. Po prostu wiedzieliśmy, gdzie chodzi J Lo!" - mówi Hartman.
A tak przy okazji, czy wiesz jak poprawnie pisze się markę Balmain? Nie? Sugerujemy, abyś zapoznał się z naszym poradnikiem.

5. Nie wszyscy uczestnicy przestrzegali zasad ustalonych przez Annę Wintour i pracowników Met GalaNiemal

od

lat serwisy informacyjne donoszą, że Met Gala ma zasady zabraniające uczestnikom robienia zdjęć, palenia papierosów itp

.

Według Hartmana, tylko niektóre z tych ustaw są faktycznie egzekwowane.

"Czy ludzie robią zdjęcia i filmy? Tak," powiedział Hartman o uczestnikach Met Gala. "Czy firmy cateringowe robią zdjęcia i filmy? Nie. Wszystkie nasze telefony zostały skonfiskowane."

"Ale zdjęcia w toalecie to współczesny masthead, a ludzie robili tam zdjęcia przez cały wieczór. Nie wolno im zamieszczać zdjęć aż do zakończenia czerwonego dywanu i imprezy", kontynuował.

"Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia. Musieliśmy wytłumaczyć celebrytom, że z przodu budynku jest wyznaczone miejsce i jest ono bardzo daleko. Goście nie byli zadowoleni," powiedział Hartman.

6. Goście usiedli z innymi gwiazdami, którzy byli ubrani w te same ubrania projektantThestoły, gdzie 15 do 20 osób siedzą są odpowiedzialne za Anna Wintour i trzech współprzewodniczących Met Gala, Hartman powiedział

.

Wokół tych czterech sekcji znajdują się mniejsze stoliki zarezerwowane dla każdego projektanta biorącego udział w wydarzeniu "od Chanel do H&M". "Obsługiwałem stół Anny Wintour i Amal Clooney, a także stoły Balmain i Gucci" - powiedział Hartman.

7. Personel gastronomiczny musiał podawać jedzenie prosto natalerze celebrytówHartman powiedział, że uczestnicy Met Gala 2018 mieli tylko około godziny lub tak na kolację

.

A kelnerzy musieli nakładać im jedzenie prosto na talerze. "To było bardzo, BARDZO nerwowe, ponieważ wszyscy musieliśmy ręcznie podawać każde danie z menu na talerze gości, wraz z sosami, wszystko jedną ręką nad oparciem krzesła w kształcie tronu, na którym siedzieli goście w bardzo drogich, jedynych w swoim rodzaju strojach" - powiedział.

8. Chociaż Hartman był onieśmielony obsługą gości, zauważył, że gwiazdy były dla niego miłe
Michael był pod szczególnym wrażeniem Anny Wintour


.


"Powiedziała mi, że była bardzo szczęśliwa, aby zobaczyć znajomą twarz, jak miałem osobiście pracował i służył jej w Vogue w Freedom Tower przez wiele lat," Hartman powiedział.

"Komik Stephen Colbert powiedział mi, że nie mógłby zrobić tego, co ja mogę, bo już by na kogoś wylał płyn. To mnie rozśmieszyło, ale nie sprawiło, że poczułem się lepiej, bo wiedziałem, że tak właśnie myślą wszyscy inni!" kontynuował.

9.Kiedy goście

opuścilimiejsce kolacji, George Clooney nie mógł znaleźć Amal, bo chyba za dużo pił i za dużo rozmawiał" - powiedział Hartman magazynowi Insider

."Ariana Grande musiała z powrotem założyć buty, bo podczas kolacji siedziała boso" - dodał. "Poprosiła mnie, żebym zachował to w tajemnicy (przepraszam Ariana!), ale ja też bym się rozebrał, bo jej sukienka zakrywała jej stopy".
"Ostatnie dwie osoby do opuszczenia, Tom Brady i Gisele Bündchen, zwrócił się do całego naszego zespołu cateringowego i podziękował nam za wszystko, co zrobiliśmy, co było naprawdę, naprawdę miło usłyszeć," Hartman powiedział.

10. Wielu z pracowników cateringu było modelami i aktorami: "Wszyscy, którzy obsługiwali imprezę byli w ten czy inny sposób związani z branżą, a niektórzy z moich przyjaciół znali nawet gości, więc to była bardzo wyjątkowa noc" - powiedział w wywiadzie

.Jednak zauważył, że czasami czuł się "jak w Strefie Zmierzchu", ponieważ "kiedy jesteś po prostu idąc korytarzem Metropolitan Museum of Art i Zendaya, Blake Lively i Nick Jonas przejść obok ciebie w ciągu pięciu sekund". "To było naprawdę wspaniałe" - powiedział.

11.

Pomimo

najlepszych starań szefów kuchni, wielu celebrytów pozostawiło tony jedzenia na swoich talerzachW2018 roku uczestnikom zaserwowano ryby, steki i warzywa

.

Zauważył jednak, że "nikt nic nie jadł". "Wszyscy po prostu rozmawiali, gawędzili i cieszyli się swoim towarzystwem" - powiedział. "Chyba nikt tak naprawdę nie poszedł tam dla jedzenia - ale było pyszne!". "Goście nawet machali do nas 'nie dziękuję'. Jestem pewien, że więcej zjedli podczas bufetu z przystawkami" - kontynuował.

12. Kartki z imionami 2018 były wszystkie ręcznie napisaneMikeHartman zabrał te kartki z imionami do domu po Met Gali 2018

.


"Zostały one napisane ręcznie przez wspaniałą kobietę, której imienia teraz nie pamiętam, ale zrobiła identyfikatory dla około 600 osób" - powiedział Mike.

Hartman powiedział, że praca na Met Gala była zarówno "ekscytująca" jak i "onieśmielająca". Jego zdaniem, jest to "tak szczególne doświadczenie, że miejmy nadzieję, że nie jest to doświadczenie jednorazowe".

Podsumowując, najnowsza Met Gala 2021 odbyła się w poniedziałek 13 września. Wieczór uświetnili swoją obecnością wszyscy najwięksi goście, w tym takie sławy jak Kim Kardashian, Kendall Jenner, Rihanna, Jennifer Lopez, Ben Affleck i wielu innych. W tym roku tematem przewodnim była amerykańska moda. Wcześniej pisaliśmy, że noc 2021 będzie głównym wydarzeniem modowym jesieni. I tak się stało.
Autor: Victoria Kunakova Omów artykuł
  • Aktualności
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze
Autor

Redakcja "Tele Horse"