10 pomysłów na wyjątkowe zaręczyny

Wiele osób uważa, że rodzaj zaręczyn jest nieistotny, ponieważ to on jest najważniejszy. Zgadzamy się z tym sentymentem, ale nie sądzimy, że konieczne jest ignorowanie czynnika "wow". Tak długo, jak nasz wybranek cieszy się taką atmosferą, nie sądzimy, że tak jest.

Mamy 10 propozycji dla mężczyzn szukających nietypowego i niepowtarzalnego pomysłu na zaręczyny.

1. Na łodzi

Wypożyczenie łodzi to świetna opcja, jeśli mieszkasz w pobliżu zbiorników wodnych lub rzek. Atmosfera będzie romantyczna, a wybranek nie będzie musiał uciekać przed odpowiedzią.

2. Śniadanie

Wszyscy zaręczają się podczas obiadów. Dlaczego więc nie pójść pod prąd i nie oświadczyć się podczas niedzielnego śniadania?

3. Na szczycie góry

Góry mają magiczną, czarodziejską atmosferę. Zaręczyny na szczycie góry z zapierającym dech w piersiach widokiem na pewno sprawią, że będziesz wspominać je do końca życia. Bądź świadomy dziewczyn, które nie lubią górskich wędrówek. Jeśli tak się stanie, najlepiej jest rozważyć inne opcje.

4. W romantycznym mieście

O ile oświadczyny na wyjeździe są częstym rozwiązaniem, o tyle wybór samego miejsca docelowego niekoniecznie jest banalny. Jako "miasta dla zakochanych" polecamy Paryż, Rzym i Wenecję. Mimo swojej popularności, będą one sprzyjać romansom.

Czytaj również: Pierścionek zaręczynowy na indywidualne zamówienie - https://goebel-sklep.pl/inne/thyr/pierscionek-zareczynowy-na-indywidualne-zamowienie.html

Zaręczyny na łodzi

5. Wybierzcie się na kulig

Myślisz o zimowych zaręczynach? Zabierz ukochaną osobę na przykład na nocny kulig, który zakończy się ogniskiem. Będziecie pod wrażeniem zimowej scenerii i atmosfery!

6. W kinie

To świetny pomysł dla każdego, kto uwielbia wielkie gesty. Porozmawiaj z kierownikiem lokalnego kina o wyświetleniu podczas seansu krótkiego filmu o zaręczynach. Najlepiej, aby przed filmem wyświetlona została krótka komedia romantyczna lub film Waszego ulubionego reżysera.

7. Panorama widokowa

Kolejna opcja dla miłośników wysokości. W dużych miastach znajduje się wiele punktów widokowych, które można wykorzystać do stworzenia romantycznej scenerii dla zaręczyn. Zdjęcia pierścionka też będą tam oszałamiające!

8. W filmiku na YouTube

Wzruszający gest jest stworzenie wideo z waszej historii, kończąc z najważniejszym pytaniem. Możesz wysłać link do swojego przyszłego małżonka lub podzielić się nim z przyjaciółmi.

9. W winnicy

Wspomnieliśmy już, że prosta propozycja w restauracji to banalny pomysł. Świetnym wyborem będzie ta w winnicy, gdzie można nie tylko skosztować wspaniałego wina, ale także poznać sekrety jego wytwarzania.

10. W SPA

Zbliża się ważna data (rocznica ślubu dziewczyny, walentynki, święta). Zaproś swoją partnerkę do day spa i wykorzystaj tę okazję. Możesz też uczynić ten wieczór jeszcze bardziej wyjątkowym, oświadczając się swojemu partnerowi.

 

Autor

Redakcja "Tele Horse"