Rebel Wilson mówi o tym, jak to jest być grubym w filmach

Rebel Wilson mówi o tym, jak to jest być grubym w filmach

Pomysły na sukces / Życie gwiazd

Rebel Wilson dołączyła do grona gwiazd, które schudły podczas kwarantanny. Dziewczyna przyznała w rozmowie z mediami, że nie jest łatwo odnieść sukces w filmie, jeśli jej figura nie odpowiada standardom urody.


Rebel Wilson jest popularną amerykańską aktorką o australijskich korzeniach. Piękna dziewczyna stała się gwiazdą komedii. Ale oprócz dobrego poczucia humoru ma talent wokalny, który pozwolił jej zabłysnąć w serialu "The Perfect Voice". Aktorka ostatnio sporo schudła. Jak to było z jej nadwagą na początku kariery?

Jeśli chodzi o wagę, w wywiadzie dla australijskiego Daily Life Wilson powiedziała: "Wykorzystałam to, co jest uważane za wadę - bo nikt nie wierzy, że gruba dziewczyna może być aktorką i że wszyscy ją pokochają - obracając to w pozytywnym kierunku". Rebelia dodała: "Grube dziewczyny są lepsze w komedii. Nawet nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Prawdopodobnie łatwiej jest ludziom śmiać się w ten sposób, ponieważ niełatwo jest śmiać się z kogoś, kogo uważa się za atrakcyjnego. Tak mi się wydaje."Co więcej, Wilson już wcześniej celowo przybierała na wadze na potrzeby swoich filmów. "Pewnego dnia pomyślałem: 'Jak mogę sprawić, żeby ludzie śmiali się jeszcze bardziej? Może powinienem przytyć?". I nagle przytyłem i zacząłem grać w komediach". - podała aktorka w wywiadzie dla The Telegraph.

Jednak dzięki udanej karierze Wilson zmienił swój pogląd na pozytywne strony nadwagi. Od czasu rozpoczęcia kwarantanny Rebel dołączyła do grona gwiazd aktywnie zrzucających zbędne kilogramy, do których należy Adele (przeczytaj więcej w naszym artykule o przemianie piosenkarki).

Na swoich stronach w mediach społecznościowych Rebel powiedziała fanom: "Będę z wami szczera. Podczas mojej misji "Zdrowy rok" zamierzam spróbować schudnąć do 75 kilogramów". Aktorka powiedziała, że jej sukcesy są wynikiem codziennych starań i ciągłych ograniczeń, ale wciąż pracuje nad sobą.Wielu cieszy się z tego, że Rebel Wilson schudła, ale niestety wielu wielbicieli puchatych włosów komentuje przemianę niegdyś pulchnej celebrytki na wszystkie możliwe sposoby. Mówi się, że zdradziła postawę body positivity i poddała się trendom mody. Nie zapominajmy jednak, że często powodem utraty wagi nie jest hołdowanie modzie, a szczera troska o własne zdrowie.

A jeśli szukasz inspiracji do odchudzania, sprawdź nasz wybór filmów motywacyjnych.. Dbaj o swoje zdrowie, nie głodź się bez powodu, ale też nie jedz wszystkiego. Pamiętaj, że zdrowie i uroda idą ze sobą w parze.
Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Wiadomości od
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj czasopismo:
  • Czytaj także
  • Uwagi zaproponowane przez

Autor

Redakcja "Tele Horse"