Gwiazdy, które zdecydowały się zrezygnować z mięsa

Gwiazdy, które zdecydowały

się zrezygnować z mięsa Pomysły na sukces / Życie celebrytów Wegetarianizm, weganizm, surowe rolnictwo i wiele innych sposobów zdrowego odżywiania zyskuje obecnie na popularności. Ich wspólnym mianownikiem jest częściowa lub całkowita eliminacja produktów pochodzenia zwierzęcego.Dietetycy wciąż nie są zdecydowani, czy jest to bezpieczne dla zdrowia. Ale miliony ludzi preferują ten rodzaj świadomej diety. Którzy sławni artyści i blogerzy również wkroczyli na tę ścieżkę i jaki rodzaj filozofii żywieniowej jest promowany? Dowiedz sięz naszego artykułu.
1.

Jennifer LopezTen

styl życia pomaga jej nie tylko być w formie i zawsze zdrowym, ale także sprawia, że piosenkarka jest naprawdę szczęśliwa. Jak wyznaje sama Jennifer, po wyeliminowaniu z diety mięsa i nabiału czuje się tak podekscytowana, jakby mogła odlecieć.
1/22

.

Eva MendesAktorka nie je mięsa od

siedmiu lat, ponieważ nie podoba jej się organizacja pracy na amerykańskich farmach. Gdy tylko Eva wyeliminowała je ze swojej diety, od razu wygląda zdrowiej i młodziej.


3.

Brad PittAktor

od lat nie je mięsa i aktywnie sprzeciwia się wykorzystywaniu naturalnych futer i skór.


4.

Jared LetoLeto

prowadzi wegetariański tryb życia od ponad 20 lat. Aktor i piosenkarz twierdzi, że jedzenie żywności pochodzenia roślinnego nie tylko czyni go zdrowym, ale także utrzymuje go w młodości. To widać!
1/25

.

Ariana GrandeW

2013 roku Ariana postanowiła zostać surową weganką. Mocno wierzy, że żywność pochodzenia roślinnego może uczynić ludzi szczęśliwszymi.


6

. Joaquin PhoenixAktor

praktykuje weganizm prawie przez całe życie, odkąd był dzieckiem. Jest także aktywnym członkiem organizacji zajmujących się ochroną zwierząt.
1/27

.

Sati KazanovaPiosenkarka

zrezygnowała z jedzenia mięsa nie ze względu na trendy w modzie, ale wyłącznie dla własnego zdrowia. Sati zharmonizowała wegetarianizm w swoim życiu, choć z szacunkiem traktuje również ludzi, którzy jedzą mięso.
1/28

.

Yolka Yolka

została wegetarianką stosunkowo niedawno, ale ta decyzja już miała pozytywny wpływ na jej wygląd. Ostatnio piosenkarka zaangażowała się również w różne praktyki duchowe, jogę i po prostu nie określa siebie jako mięsożercy.
1/29

.

Rita DakotaRita

to przypadek powrotu do bycia wegetarianką. Przez ostatnie 6 lat przestrzegała zasad diety roślinnej, ale w pewnym momencie zdała sobie sprawę, że całkowite unikanie produktów pochodzenia zwierzęcego odbija się na jej zdrowiu.


10. Irena PonaroshkuDziennikarka

została wegetarianką osiem lat temu dzięki swojemu przyszłemu mężowi. Dziewczyna była tak zakochana, że zrezygnowała z mięsa i ryb w ciągu jednego dnia. A potem wpadła na pomysł i świadomie stała się roślinożercą.Ci ludzie są doskonałym przykładem świadomości i harmonii z samym sobą i światem!
Omówienie artykułu
  • Wiadomości z gwiazd
  • Wiadomości od
Aby powiedzieć znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"