Synowa Walerii może pochwalić się szczupłą sylwetką po porodzie

Synowa Walerii może pochwalić się szczupłą sylwetką po porodzie

Celebryckie życie

Liany Szulginy sprawiło, że cała moskiewska bohomonde z zazdrością dyskutuje o jej figurze.

Waleria
zaledwie dwa miesiące temu została babcią, a już teraz jej synowa chwali się swoją doskonałą figurą. Szulgina pojawiła się na przyjęciu urodzinowym swojej przyjaciółki wraz z mężem Arsenijem i siostrą Maryaną. Krótka sukienka z gorsetem niesamowicie podkreślała kształty młodej mamy.

Przyjęcie

odbyło

się w restauracji Morgensterna

.

Na imprezie były też inne znane osobistości. Na przykład Karina Cross i Danya Milohin, którym, nawiasem mówiąc, udało się zepsuć zdjęcie Liany Shulginy. Szwagierka Walerii pozowała radośnie, prezentując swój strój i szczupłą sylwetkę, podczas gdy bloger-milioner bezczelnie wbił się w kadr.
Zachwyceni

faniLiana

podzieliła się najbardziej kolorowymi zdjęciami na swoim mikroblogu, który jest śledzony przez 191 000 osób. Młoda dziewczyna w niesamowitej stylizacji zachwyciła ich, więc komentarze są dosłownie przepełnione zachwytem i pochlebnymi uwagami.
"Czy ty w ogóle urodziłaś?
Wyglądasz cudownie!",
"Twoja figura p
łonie.

I nie można powiedzieć, że jesteś już mamą" - pisali fani.

Pracowita ciążaO ile

dla 23-letniej Liany ciąża okazała się sporym wyzwaniem i przytyła 20 kilogramów, o tyle teraz Shulgina wygląda i czuje się dobrze. Liana nie mogła schudnąć w czasie ciąży - lekarze poważnie obawiali się o płód. Ale wszystko okazało się daremne - dziecko Celine urodziło się zdrowe, a Liana w krótkim czasie odzyskała ciało. Szulgina nie ukrywa, że różne sporty i diety są jej zupełnie obojętne. Według niej ciało samo doprowadziło się do komfortowego stanu.Szulgina podkreśla, że nie zamierza na tym poprzestać. Uważa, że nie jest w idealnej dla niej formie. Warto zauważyć, że poprzednia publikacja Shulginy była skrajnie przeciwstawna - dziewczyna zamieściła zdjęcie w domowych ubraniach i bez makijażu. Liana złożyła gratulacje córeczce - Celine urodziła się pierwszego dnia 2021 roku.

W czasie pandemii i kwarantanny wzrasta liczba nowych rodziców. Ostatnio Gal Gadot ogłosiła, że jest w ciąży!
Omów artykuł
  • Aktualności
Powiadom znajomych: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze


Autor

Redakcja "Tele Horse"