Dziewczynka czy chłopiec: dzieci gwiazd, które zmieniły swoją orientację

Dziewczyna czy chłopak: dzieci celebrytów, które zmieniły orientację

Pomysły na sukces /. Wolność wyboru własnej płci i orientacji seksualnej to nowe hasło tej dekady. Trend ten dostrzegają również celebryci i ich dzieci.

Najczęściej zmiana orientacji następuje w mniej lub bardziej dojrzałym wieku, po wielu latach odkrywania siebie. Czasem jednak zdarza się, że już w dzieciństwie dziecko czuje się nie na miejscu i zmienia się pod czujnym okiem mam i ojców celebrytów.


Dziś opowiemy o dzieciach celebrytów, które zdecydowanie wybrały inną drogę, nie zawsze za aprobatą rodziców.

1.

Shiloh Jolie-PittCórka

słynnej pary aktorskiej Shiloh kilka lat temu zdecydowała, że jest chłopcem i ma na imię John. Rzeczywiście, nie jest to już jasne: dziewczynka ma cały czas krótką fryzurę, a jej garderoba składa się z szerokich spodni i dużych T-shirtów. Na dodatek Shilo od roku jest na lekach, po których czeka na operację.
1/32

.

Etta Wu ZholinCórka Jackiego

Chana w 2017 roku powiedziała światu całą prawdę. Pod swoim zdjęciem na Instagramie zostawiła bardziej niż zrozumiały podpis: "Na wypadek, gdyby ktoś nie dostał, jestem lesbijką". Etta spotyka się z kanadyjskim modelem i blogerem Andym Otomem. Ojciec celebrytki okazał się jednak nie najbardziej tolerancyjną osobą i odrzucił córkę.
1/33

.

Chastity BonoW

wieku 18 lat córka piosenkarki Cher odważyła się na desperackie jak na tamte czasy przyznanie się do swojego homoseksualizmu. W 2010 roku Chastity powiodła się próba zmiany płci i dzięki wielu operacjom stała się pełnoprawnym mężczyzną.

1/24

Samantha MosesCórka

aktorki Sex and the City Cynthii Nixon została w zeszłym roku chłopakiem. 21-letnia Samantha Moses zmieniła płeć i przybrała inne nazwisko - Samuel Joseph Moses. Aktorka zresztą w pełni poparła dziewczynę - jeszcze niedawno sama ogłosiła swój biseksualizm.
5.

Anna-Maria EfremovaCórka

popularnego aktora Michaiła Efremova otwarcie wyznała swój transseksualizm w programie NTV. Dziewczyna ujawniła, że nie identyfikuje się z żadną płcią, marzy o ślubie z dziewczyną z Londynu i adopcji dziecka z sierocińca.
1/2Brakgranic płci w wychowaniu dziecka i, często, cicha akceptacja zmiany płci - ukłon w stronę mody czy mądra decyzja rodzicielska? Tak czy inaczej, taka praktyka nie jest tak rozpowszechniona wśród rodzimych gwiazd jak za granicą.
Omów artykuł
  • Aktualności
Powiedz znajomym: zapisz się do magazynu
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"