Yulianna Karaulova i jej syn Alex zostają ambasadorami marki Pampers

Yulianna Karaulova i jej syn Alex zostali ambasadorami marki Pampers

Pomysły na sukces /. Życie gwiazd Popularna rosyjska piosenkarka Julianna Karaułowa i jej syn Alex zostali ambasadorami marki Pampers. Wystąpili razem w filmie promocyjnym przedstawiającym niezwykle miękkie pieluszki dla dzieci Pampers Premium Care. W teledysku Julianne zaśpiewała kołysankę opartą na swoim przeboju "So Strong"."Współpraca ze znaną na całym świecie marką Pampers to dla mnie i Alexa wyjątkowy projekt" - mówi Julianne. - Mieliśmy okazję porozmawiać o bardzo ważnym produkcie dla najmłodszych. Każda mama chce dać swojemu dziecku to, co najlepsze. A ja zawsze przywiązywałam dużą wagę do szczegółów i wybierałam wszystko dla mojego syna z największą starannością. Mogę więc z całą pewnością stwierdzić, że pieluszki Pampers Premium Care zadowolą nawet najbardziej wymagające mamy, ponieważ sama jestem jedną z nich. Są one bardzo miękkie, wygodne, oddychające i bezzapachowe. Mam nadzieję, że jako nowa ambasadorka Pampers będę mogła wspierać i inspirować młodych rodziców: możecie zrobić wszystko, jesteście najlepszą mamą i tatą dla swoich dzieci.

"Misją marki Pampers jest dbanie o szczęśliwy i zdrowy rozwój każdego dziecka oraz wspieranie na tej drodze jego rodziców" - komentuje Anton Marushev, Starszy Dyrektor kategorii Baby Care w Procter & Gamble w Europie Wschodniej. Wierzymy, że Julianna, utalentowana piosenkarka, która zainspirowała miliony fanów, zostając młodą matką, może nam pomóc swoim własnym przykładem. Rozumiemy, jak dużego wsparcia potrzebują młodzi rodzice, dlatego aktywnie współpracujemy z lekarzami, ekspertami i mamami, zapraszając je do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Oczywiście naszym głównym celem jest tworzenie wysokiej jakości i bezpiecznych pieluszek. Staramy się dopracować każdy szczegół i uwzględnić wszystkie cechy szczególne niemowląt, tak aby delikatna skóra noworodków czuła się komfortowo. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby i życzenia rodziców, aby tworzyć najlepsze produkty dla niemowląt. Rezultatem szeroko zakrojonych badań i innowacyjnego rozwoju są doskonałe pieluszki dla dzieci Pampers Premium Care. Mamy nadzieję, że razem z Julianne uda nam się zainspirować i wesprzeć jeszcze więcej młodych mam i tatusiów."

Reklama Pampers z Julianne i jej synem Alexem jest już dostępna pod tym linkiem. Julianne wyznaje, że może śmiało polecić pieluszki Pampers Premium Care swoim przyjaciółkom oraz wszystkim młodym i przyszłym mamom.


Omówienie artykułu
  • Wychowanie dziecka
  • Wiadomości
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"