Kristen Stewart ponownie wcielona w księżną Dianę

Kristen Stewart wciela się w księżną Dianę

Pomysły na sukces /... Życie gwiazd

Gwiazda sagi o wampirach "Zmierzch" dostała główną rolę w nadchodzącym filmie o księżnej Dianie. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia aktorki wcielającej się ponownie w postać Lady Di.


Fani Diany Spencer - zmarłej żony księcia Karola - z niecierpliwością oczekują premiery filmu Spencer. Choć Lady Di zmarła w 1997 roku, jej imię wciąż jest na ustach opinii publicznej. Życie księżniczki było nie mniej tragiczne niż jej śmierć. Nie jest niespodzianką, że historia tej niezwykłej kobiety zostanie sfilmowana.

Reżyserem filmu Spencer będzie chilijski producent Pablo Larraín. Do głównej roli w dramacie biograficznym Pablo wybrał hollywoodzką gwiazdę Kristen Stewart. Dziewczyna ma wielu przeciwników, dlatego wybór aktorki do roli ukochanej Diany wywołał spore oburzenie. Decyzja Larraine jest jednak uzasadniona. Według niego Kristen potrafi być zarówno krucha, jak i niezwykle silna - tak jak jej bohaterka.Moim zdaniem Emma Corrine (która zagrała Dianę w "The Crown") postawiła bardzo wysoko poprzeczkę, której nie każda aktorka jest w stanie sprostać. Przy okazji, jeśli interesuje Was historia Diany Spencer, koniecznie obejrzyjcie The Crown, wspaniały dramat telewizyjny, który umieściliśmy na naszej liście najlepszych seriali o tematyce królewskiej. Nie wiem, czy Kristen uda się uchwycić niepowtarzalną charyzmę, mimikę i gesty Lady Di w tak autentyczny sposób, jak zrobiła to Emma.

Trzeba jednak przyznać, że pierwsze zdjęcia Kristen Stewart jako Lady Di wyglądają całkiem przekonująco. Oczywiście duża w tym zasługa jej stylisty, który powtórzył styl ubrań Diany. Chociaż kurtka Diany była wyraźnie lepszej jakości... Jednak w postawie i delikatnym uśmiechu Kristen można wyczuć kruchą siłę, o której wspomina reżyser. Co o tym sądzisz? Czy Kristen wygląda jak Diana?Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie odbędzie się premiera filmu. Zdjęcia do filmu mają się rozpocząć w 2021 roku. Prawdopodobnie nie zobaczymy tego filmu na dużym ekranie przed 2022 rokiem.

Miejmy nadzieję, że pandemia da nam wszystkim spokój i przestanie psuć plany - zarówno filmowcom, jak i Wam i mnie - zwykłym ludziom.
Autor: Mira Kirov Omów artykuł
  • Wiadomości na
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"