Kwarantannowy baby boom: które gwiazdy wkrótce zostaną rodzicami

Kwarantanny baby boom: które gwiazdy wkrótce zostaną rodzicami

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

Wielu przewidywało baby boom jako konsekwencję kwarantanny. No bo co innego będą robić słodkie pary, jak nie kochać się? Dowiedzieliśmy się, które celebrytki dobrze przeszły kwarantannę i teraz przygotowują się do zostania rodzicami.

1. Kit Harington i Leslie Rose.Kit Harington i Leslie Rose są uwielbiani przez wielu za role w serialu Gra o tron, którego kręcenie zbliżyło aktorów do siebie. Po ostrej scenie miłosnej między Jonem Snowem i jego rudowłosym wildlingiem, miłość rozbłysła między Haringtonem i Rose. Panowie dołączyli do grona filmowych par zarówno na ekranie, jak i w życiu. Nie tak dawno gwiazdorska para zachwyciła fanów wiadomością o zbliżającym się powiększeniu rodziny.

2. Sergey Shnurov i Olga AbramovaKolejna gwiazdorska para przygotowuje się do zostania rodzicami w nadchodzącym roku. Popularny piosenkarz, Sergei Shnurov, podzielił się tą wiadomością w mediach społecznościowych. Choć Shnurov wcześniej mówił, że nie ma już planów na posiadanie dzieci (ma już dwójkę z poprzedniego związku), nowe małżeństwo odcisnęło swoje piętno.

3. Emma Roberts i Garrett John HedlundListy ciężarnych celebrytek dodała gwiazda "Królestwa krzyku", która po raz pierwszy zostanie matką. Od dłuższego czasu aktorka jest w związku z kolegą z serialu "American Horror Story", Evanem Petersem. Para ogłosiła nawet swoje zaręczyny. Jednak po wielu latach ich związek rzeczywiście się zakończył, a Emma zaczęła spotykać się z Garrettem Johnem Hedlundem. Podczas kolejnej kwarantanny para wyraźnie nie traciła czasu. W 2021 roku Roberts i Hedlund zostaną nowymi rodzicami.

4. Emily Ratakowski i Sebastian Bear-McClurdJedna z najpiękniejszych aktorek Hollywood będzie musiała na jakiś czas pożegnać się ze swoją idealną figurą. Emily Ratakowski i jej mąż Sebastian również przygotowują się do zostania rodzicami w najbliższym czasie. Dziewczyna już pokazuje swoje zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem.

5. Hilary Duff i Matthew ComaNa swojej stronie w mediach społecznościowych socjeta zamieściła zdjęcie męża głaszczącego ją po brzuszku. Zdjęcie Hilary opatrzył jednoznacznym komentarzem: "Rośniemy! Głównie ja...". Dla Hilary będzie to trzecie dziecko i drugie w małżeństwie z Komą.

6. Księżniczka Eugenie i Jack BrooksbankEugenie of York - wnuczka obecnej królowej Elżbiety II - również przygotowuje się do zostania mamą. Jej ślub z brytyjskim biznesmenem Jackiem Brooksbankiem odbył się w 2018 roku, a teraz, dwa lata później, para ogłosiła zbliżający się dodatek do rodziny szlacheckiej.

Celebryci dają nam przykład: kwarantanna powinna wzmacniać wartości rodzinne. Na przykład, Vera Farmiga wzięła ślub podczas kwarantannya ostatnio. Gwen Stefani ogłosiła swoje zaręczyny.. Jak widać, zawsze można znaleźć sposób na dobrą zabawę nawet przy najbardziej pechowym roku.
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Wiadomości od gwiazd
  • Ciąża
  • Aktualności
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"