Macaulay Culkin rozpoczyna zdjęcia do filmu "American Horror Story

Macaulay Culkin rozpoczyna zdjęcia do filmu "American Horror Story

" Pomysły na sukces / Życie gwiazd

Fani American Horror Story mają powody do radości: nie dość, że serial został przedłużony na 10. sezon, to jeszcze pojawi się w nim sam Macaulay Culkin. Pierwsze zdjęcie z planu zdjęciowego z nową gwiazdą w obsadzie już trafiło do Internetu.


"American Horror Story" to jeden z najbardziej udanych projektów telewizyjnych XXI wieku. O tym spektakularnym serialu wspominaliśmy już wielokrotnie w różnych publikacjach, m.in. w artykule o serialach antologicznych, z których każdy blok stanowi odrębną historię. To właśnie dzięki temu AIU może poszczycić się wielomilionowymi rzeszami fanów, z których wszyscy uznali tę historię za interesującą.

Inną cechą serialu jest to, że z sezonu na sezon główne role grają w zasadzie ci sami aktorzy, chyba że liczyć gościnne gwiazdy, takie jak Lady Gaga. Do starych wyjadaczy należą utalentowane gwiazdy, takie jak Sarah Paulson, Jessica Lange, Taissa Farmiga, Lily Rabe, Evan Peters i Emma Roberts. Ci ostatni byli w związku na początku serialu, ale para Peters i Roberts rozpadła się, w związku z czym scenarzyści starają się rozdzielić role obu aktorów, rozdzielając je na różne sezony, aby panowie nie nakładali się na siebie na planie. Emma wystąpiła w 9. sezonie, a ponadto niedawno została matką (czytaj: i tak nie ma czasu na działanie), więc w 10. sezonie pojawi się Peters - ulubienica fanów serialu. Plotka głosi, że 10. sezon będzie echem bloku odcinków o szpitalu psychiatrycznym. Trudno jednak stwierdzić to na podstawie teasera.Najjaśniejszą gwiazdą nowego bloku odcinków zapowiada się jednak Macaulay Culkin. Gwiazda serialu "Home Alone" prawdopodobnie idealnie wpasowała się w obsadę i być może pojawi się w kolejnych projektach. Wcześniej twórcy "AIU" mówili, że zdjęcia do filmu rozpoczną się dopiero w kwietniu, ale w sieci pojawiło się już zdjęcie, na którym Culkin stoi ramię w ramię z niezrównaną Jessicą Lange na tle plaży, która pojawiła się w jednym z teaserów 10. sezonu. Nie jest jasne, czy stroje aktorów są kostiumami z filmu, ale bluza Culkina wygląda podejrzanie podobnie do kultowego swetra Tate'a Langdona - ciemnozielona w czarne paski. Przypadek? Mało prawdopodobne!A jeśli jeszcze nie widzieliście tego projektu, sprawdźcie naszą recenzję American Horror Story i wybierzcie najciekawszy dla siebie sezon. Pomiędzy poszczególnymi sezonami istnieją powiązania, czasami ich historie się pokrywają, ale w zasadzie można je oglądać w dowolnej kolejności, pomijając nieciekawe dla nas bloki. Osobiście uzależniłem się od serialu od sezonu czwartego ("Freakshow"), ale sezon "Cult" uważam za nudny, ponieważ nie lubię odniesień do współczesnej polityki. Smak jest jednak kwestią opinii.

Jak myślisz, w kogo zmieni się Macaulay? Osobiście nie mam pojęcia, ale jedno jest prawie pewne: na pewno w jednym z ujęć Culkin będzie ekstrawagancko krzyczał w stylu swojego bohatera z "Samego domu".
Autor: Mira Kirov Omów artykuł
  • Wiadomości
Powiedz moim znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"