Ksenia Borodina rozzłoszczona wychowaniem młodszej córki

Ksenia Borodina rozzłoszczona wychowaniem młodszej córki

Pomysły na sukces /. Życie gwiazd

Prezenterka pokazała, jak spożywa śniadanie z dziećmi i od razu ujawniła swoje problemy rodzinne.

Ksenia
Borodina często dzieli się ze swoimi subskrybentami na Instagramie różnymi poradami dotyczącymi życia i rodzicielstwa. Ale w swojej własnej rodzinie prezenterka "Borodina vs. Buzova" nie potrafiła zaprowadzić porządku. Ksenia jest zajęta wychowywaniem dwóch córek - 11-letniej Marusi i 5-letniej Teony. To właśnie u młodszej córki widać brak jakości wychowania.

ŚniadanieBorodina

zamieściła na swoim Instagramie krótki filmik, na którym widać, jak Thea bezczelnie wyjmuje kiełbasę z kanapki swojej starszej siostry. Marusia nic nie robi, a Ksenia stara się przekazać córce, jak ważne jest, by przed zrobieniem czegoś takiego zapytać o zgodę, ale nie znajduje odpowiedzi.
"Dlaczego zabierasz wszystko swojej siostrze? Nie jest ci wstyd?" - pyta Borodina.

Pięcioletnia dziewczynka usprawiedliwia swój czyn, mówiąc, że kiełbasa jest zbyt smaczna i nie może się powstrzymać. A uwagi te przeszły obok uszu matki, która nadal dokuczała starszej siostrze. W końcu Maroussia nie wytrzymała i po prostu odmówiła śniadania.

Nadmierna miłośćKsenija

Borodina wielokrotnie była oskarżana o

nadmierne

rozpieszczanie swoich córek - drogie prezenty, częste podróże, wystawne wakacje i pobłażliwość w zachowaniu dziewczynek można zobaczyć na mikroblogu prezenterki, na którym relacjonuje swoje życie. Ksenia, zbyt pochłonięta pracą, nie zawsze ma możliwość poświęcenia czasu na wychowanie córek, co odbija się na ich zachowaniu. Tęskniąc za ważnymi momentami w życiu, Borodina zastanawia się potem, dlaczego jej córki nie wstydzą się zepsutego śniadania.Jednocześnie jednak były prezenter programu telewizyjnego "Dom-2" uważa, że dzieci nie należy w niczym ograniczać. Jeśli jednak dziewczętom da się całkowitą swobodę, to nie wyniknie z tego prawie nic dobrego.

Wychowywanie dzieci powinno odbywać się od najmłodszych lat, w przeciwnym razie konsekwencje mogą być tragiczne. A jeśli Theona tylko teraz zmusiła swoją siostrę do oddania kanapki, to do czego będzie zdolna później, przy takim zachowaniu, można się tylko zastanawiać... Co sądzisz o tej sytuacji?
Omów artykuł
  • Aktualności
Powiadom znajomych: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze

Autor

Redakcja "Tele Horse"