50 najbardziej godnych pozazdroszczenia i najgorętszych kawalerów świata

50 najbardziej godnych pozazdroszczenia i najgorętszych kawalerów na świecie

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów Często widzimy tych mężczyzn w telewizji, w internecie i na stronach magazynów. Są przystojne, charyzmatyczne i przyciągają pewnością siebie. Ale jednocześnie serce każdego z nich nie jest jeszcze zajęte z takich czy innych powodów. W dzisiejszym wyborze postanowiliśmy opowiedzieć Wam o najbardziej godnych pozazdroszczenia zalotnikach z całego świata, którzy mogą pochwalić się nie tylko urodą, ale i porządną fortuną.


50 najbardziej godnych pozazdroszczenia i zamożnych kawalerów na świecie

Najprzystojniejsi i najbardziej udani kawalerowie na świecie wiedzą, jak wzbudzić zainteresowanie kobiet, ciesząc się ich uwagą i podziwem. Wielu z nich próbowało już budować związek, byli małżeństwem, a nawet mają dzieci. Ale w tej chwili są całkowicie wolne i otwarte na zawieranie nowych znajomości! Być może znajdziesz wśród nich swoich ulubieńców, więc śmiało przeglądaj.

1. Jack Dorsey

Pierwszy kawaler jest twórcą jednego z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie, a jest nim Twitter. Jack Dorsey jest doskonałym programistą i wykorzystał swoją wiedzę w sposób, który pozwolił mu na zdobycie ogromnej fortuny. Mężczyzna jest również profesjonalnym masażystą.


2. Patrick Schwarzenegger

Syn słynnego amerykańskiego aktora Arnolda Schwarzeneggera i Marii Shriver przejął od swoich rodziców wszystkie najpiękniejsze cechy. Jest przystojny, inteligentny i bardzo młody. W wieku 27 lat osiągnął już sukces w modelingu i jednocześnie zajmuje się aktorstwem. Nie chce być na utrzymaniu rodziców, więc utrzymuje się sam.


3. Chris Evans

Chris Evans to słynny aktor i gwiazda Marvela, znany jako kradnący kobiece serca. Choć dostępne są informacje o tym, że Evans miał romanse z wieloma kobietami, nie był żonaty i nie ma dzieci. Jest w związku z Jessicą Biel od pełnych pięciu lat i ani razu nie powiedziała o mężczyźnie nic złego.


4. Zac Efron

Zac Efron nazywany jest niepoprawnym kawalerem, ponieważ z niewiadomych przyczyn nie rozwija poważnych związków z kobietami. Aktor wielokrotnie otrzymywał status najprzystojniejszego, znalazł się także na liście najbogatszych gwiazd w 2008 roku. Fanki Efrona wciąż mają nadzieję, że którejś z nich uda się stopić jego serce.


5. Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio to jeden z najbardziej utytułowanych aktorów w Hollywood, który jest marzeniem ogromnej liczby kobiet. Aktor nigdy nie był żonaty, choć uwagi płci żeńskiej nigdy nie był pozbawiony. Jego ostatnią miłością była modelka Camilla Morrone, ale z nią aż do ślubu i nie udało się jej zdobyć.


6. Bradley Cooper

Bradley Cooper to bardzo atrakcyjny mężczyzna, utalentowany aktor i godny pozazdroszczenia pan młody. Jego najdłuższy związek był z modelką Iriną Shayk. Żyli w związku partnerskim i wychowywali córkę Leah. Co prawda nie ma na to oficjalnego potwierdzenia, ale powodem rozstania pary nazwano Lady Gagę, która ukradła aktora Irinie Shayk.


7. Brad Pitt

Brad Pitt od młodości do dziś uważany jest za ideał męskiego piękna. Ile kobiecych serc złamała ta hollywoodzka piękność nie wiadomo, ale na pewno nie kilka. W ciągu swojego życia był dwukrotnie żonaty - z Jennifer Aniston i Angeliną Jolie. Dziś aktor ma 58 lat, ale wciąż jest atrakcyjny i - co ważne - wolny.


8. Liam Hemsworth

Liam Hemsworth to australijski aktor, który był w wieloletnim związku z Miley Cyrus. Po 10 latach od randki i 1 roku od ślubu, para rozstała się. Stało się to w 2020 roku i od tego czasu aktor nie był w żadnym oficjalnym związku.


9. Gerard But

ler Popularny brytyjski aktor Gerard Butler znany jest nie tylko ze swoich ról. O jego powieściach można napisać całą książkę, bo kobiet w jego życiu było wiele. Jego kochankami zostały Jennifer Aniston, Morgan Brown, a nawet Lindsay Lohan. Mimo to nigdy nie był żonaty.


10. Andrew Garfield

Znany z roli Spider-Mana, Andrew Garfield kilka razy próbował ustalić swoje życie osobiste. Był w wieloletnim związku z Emmą Stone, a nawet pojawiły się plotki, że para zamierza się pobrać. W końcu jednak aktorzy rozstali się, co zasmuciło wielu fanów ich pary. Choć dla fanów Garfielda wiadomość mogła być pozytywna, bo jego serce znów jest wolne.


11. Danila Kozlovsky

Aktor, scenarzysta i reżyser Danila Kozlovsky nie jest pozbawiony uwagi kobiet. To nie dziwi, bo to atrakcyjny mężczyzna i godny pozazdroszczenia kawaler. Był żonaty z polską aktorką, ma też wspólną córkę z Olgą Zuevą. Być może kiedyś aktorowi uda się znaleźć prawdziwą miłość, ale na razie jest całkowicie wolny.


12.

Jared

Leto

Jared Leto to nie tylko utalentowany muzyk i wokalista. To także przystojniak, o którego miłosnych perypetiach można by napisać książkę. Wśród jego miłośników wielu znanych dziewczyn - Scarlett Johansson, Ashley Olsen, Paris Hilton i Lindsay Lohan. Dziś jest wolny, odnosi sukcesy i wciąż jest tak samo przystojny.


13. Tom Cruise

Tom Cruise już kilka razy występował w roli męża. Jego pierwszą żoną była Mimi Rogers, drugą - Nicole Kidman, a z ostatnią żoną - Katie Holmes - aktor rozwiódł się w 2021 roku. Z tego małżeństwa pozostawił córkę Suri. Pojawiły się plotki o innych romansach, ale dziś serce Toma Cruise'a jest gotowe na nowy związek.


14. Jake Gyllenhaal

Aktor Jake Gyllenhaal najdłużej związany był z Kirsten Dunst i Reese Witherspoon. Prasa w obu przypadkach pisała nawet o zbliżających się zaręczynach, ale związek zakończył się rozstaniem. Gyllenhaal nie lubi mówić o swoim życiu osobistym, ale z tego co wiemy, jest obecnie singlem.


15. Robert Pattinson

Robert Pattinson traktuje temat związków całkiem poważnie i bardzo ceni sobie wierność. Najciekawszym faktem z życia aktora dla jego fanów był jego związek z partnerką ze Zmierzchu, Kristen Stewart. Po tym wydarzeniu inne dziewczyny próbowały zdobyć serce Roberta, ale jak na razie na jego palcu nie ma obrączki.


16. Bobby Murphy

Bobby Murphy jest współzałożycielem i dyrektorem Snap Inc, firmy będącej właścicielem komunikatora Snapchat. W 2014 roku trafił na listę najbardziej wpływowych ludzi magazynu Time. Dziś Bobby Murphy ma 33 lata i godny pozazdroszczenia pan młody wciąż poszukuje swojej drugiej połówki.


17. Jihan Wu

Źródłem fortuny tego chińskiego kawalera jest kryptowaluta. Założył jedną z największych chińskich firm o nazwie Bitmain. Niewiele wiadomo o jego życiu osobistym, ale mężczyzna na pewno nie jest żonaty.


18. Pavel Durov

Pavel Durov jest twórcą znanego portalu społecznościowego VKontakte oraz komunikatora Telegram. Ma 36 lat, jest bogaty i odnosi sukcesy, ale wciąż jest singlem. Być może wynika to z jego ekscentrycznego zachowania lub częstych wypowiedzi na dość drażliwe tematy. Nie wiemy, ale faktem pozostaje, że serce Pawła jest nadal wolne.


19: Ian Koome

Twórca komunikatora WhatsApp, Ian Koome, jest obecnie dolarowym milionerem. Urodził się w ZSRR, ale zaraz po upadku przeniósł się z rodzicami do USA. Zawsze lubił programowanie, więc w stanach przez dziewięć lat pracował w Yahoo. Mężczyzna ma 45 lat i wciąż poszukuje swojej bratniej duszy.


20. Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum

Szejk Hamdan jest następcą tronu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To prawdziwy książę, którego wielkość fortuny trudno sobie wyobrazić. Szacuje się ją na ponad 18 miliardów dolarów! Hamdan bin Mohammed bin Rashid al-Maktoum jest zapalonym myśliwym, lubi jazdę konną i jazdę na koniu.


21: Lorenzo Borghese

Lorenzo Borghese pochodzi z Mediolanu. Jest nie tylko przystojnym i gorącym Włochem - posiada również tytuł księcia, choć mieszka w Nowym Jorku. Lorenzo Borghese ma własną fundację poświęconą ochronie zwierząt, a także jest właścicielem firmy produkującej kosmetyki dla zwierząt domowych.


22 Lucas

Walton Lucas Walton jest wnukiem Sama Waltona, założyciela sieci supermarketów Walmart. Od śmierci ojca Lucas dorobił się sporej fortuny i aktywnie pracuje nad jej powiększeniem. W 2020 roku znalazł się na 44 miejscu listy miliarderów Forbesa. Jego serce jest jeszcze wolne, więc zasłużył na miejsce w naszej selekcji.


23. Brian Chesky

Brian Chesky wraz z Joe Gebbią stworzył w 2018 roku serwis umożliwiający wynajem krótkoterminowy. Dziś z serwisu korzysta ponad 300 milionów osób. Brian Chesky jest nie tylko inteligentnym, ale i atrakcyjnym człowiekiem. Ale jednocześnie nie spotkał jeszcze kobiety, z którą chciałby związać swoje życie.


24. Joe Gebbia

Kolejnym godnym pozazdroszczenia panem młodym jest partner biznesowy poprzedniego kawalera. Będąc młodszym, Gebbia chciał zająć się malarstwem i pracować w galerii. Ale kto wie, może zostanie współwłaścicielem dużego serwisu było lepszą decyzją? Dziś mężczyzna jest sławny, odnosi sukcesy i znajduje się na liście światowej sławy kawalerów.


25. Travis Kalanick Tra

vis Kalanick to amerykański przedsiębiorca i współzałożyciel firmy transportowej Uber. Choć w 2017 roku ustąpił ze stanowiska szefa firmy, pozostał w zarządzie. W 2014 roku znalazł się na liście najbogatszych Amerykanów. Nie był żonaty, ale był w związku z Gaby Holtzwar, z którą rozstał się w 2016 roku.


26. John Collison

John Collison został nazwany najmłodszym self-made miliarderem na świecie. Jest założycielem firmy Stripe, która rozpoczęła działalność, gdy młody człowiek miał zaledwie 19 lat. Ma ogromny majątek, ale nie cierpi na chorobę gwiazd. Collison ma córkę, ale na szczęście dla dziewczynek nie nosi obrączki.


27. Drew Huston

Amerykański przedsiębiorca Drew Huston jest założycielem i dyrektorem firmy Dropbox. Jest rzeczywiście kawalerem godnym pozazdroszczenia, gdyż jego majątek szacowany jest na 1,2 mld dolarów. Informacje o jego życiu osobistym są dość trudne do znalezienia, ponieważ mężczyzna nie lubi się o tym rozpowiadać. Wiemy jednak, że nie jest jeszcze żonaty.


28. Gian Yaman

Pomimo dobrego wyglądu, turecki aktor Gian Yaman nie jest znany jako heartthrob. Podobno ma trochę krótki temperament i często wywołuje skandale na planie. O kilku jego kochankach było głośno, ale generalnie aktor nie lubi o tym mówić.


29. Robert Pera

Robert Pera jest jednym z najmłodszych miliarderów na świecie. Dorobił się majątku, zakładając firmę produkującą sprzęt do budowy sieci komputerowych o nazwie Ubiquiti Networks. O jego życiu osobistym wiadomo bardzo niewiele, ale na pewno jest niezamężny i nie ma dzieci.


30. Miloš Biković

Popularny serbski aktor Miloš Biković wciąż ma status kawalera i godnego pozazdroszczenia pana młodego. Choć w jego życiu było wiele kobiet - spotykał się ze stop-modelką Sashą Luss, aktorką Aglaią Tarasovą i modelką Barbarą Tatalovic. W jednym z wywiadów aktor przyznał, że myśli już o małżeństwie i posiadaniu dzieci.


31: Ed Westwick

Ed Westwick jest najbardziej znany fanom z roli Chucka Bassa w serialu "Gossip Girl". To właśnie podczas kręcenia tego programu poznał dziewczynę o imieniu Jessica Zohr, z którą przez pewien czas się umawiał. Chociaż przed Jessicą był już raz żonaty. Dziś jest singlem i jest gotowy na nowy związek.


32. Colin Farrell

Irlandzki aktor Colin Farrell w młodości był buntownikiem. Ale mimo wyglądu macho, nie można go określić jako kogoś, kto nie omija ani jednej spódnicy. Był żonaty, ale wkrótce rozwiódł się i ożenił po raz drugi. W drugim małżeństwie miał syna, u którego zdiagnozowano chorobę genetyczną. Z trzeciej żony urodził mu się drugi syn. Nie wiadomo, czy aktor ma damę serca, ale więzy małżeństwa, z pewnością go nie krępują.


33. Tom Hiddleston

Brytyjski aktor najbardziej znany z roli czarnego charakteru Loki, Tom Hiddleston ma dość pracowitą biografię. Pojawiał się publicznie z wieloma dziewczętami, nie raz przypisywano mu romans. Najsłynniejsze kochanki aktora to Taylor Swift i Elizabeth Olsen. Hiddleston nie jest jeszcze żonaty, więc zajmuje jego miejsce w naszym wyborze.


34. James Franco

James Franco to utalentowany amerykański aktor, który w swojej filmografii ma imponującą liczbę obrazów. Był w formalnym związku z kilkoma kobietami, ale żadna z nich nie potrafiła poprowadzić go do ołtarza. Co ciekawe, aktor kilkakrotnie był oskarżany o molestowanie seksualne. Może to jest główny powód jego statusu kawalera?


35. Adrien Brody

Amerykański aktor o nietypowym wyglądzie Adrien Brody uważany jest za bardzo utalentowanego człowieka. Za umiejętność reinkarnacji często nazywany jest aktorem kameleonem. W biografii aktora można znaleźć informacje o kilku wieloletnich romansach, ale żaden z nich nie doprowadził do małżeństwa. Dziś Adrien Brody wciąż jest kawalerem.


36. Alexander Skarsgard

Urodzony w Szwecji aktor Alexander Skarsgard wystąpił w wielu filmach Hollywood i HBO. Przez pewien czas był również twarzą Calvina Kleina. Pod względem doboru partnerek aktor jest bardzo niestabilny, bo w ciągu swojego życia był w związku z ogromną liczbą kobiet.


37. Chris Pine

Przystojny, odnoszący sukcesy i utalentowany - to wszystko można powiedzieć o amerykańskim aktorze Chrisie Pine. Jego życie osobiste zawsze było tematem artykułów prasowych. Umawiał się z Olivią Munn, Zoe Kravitz i Vale Bloom. Aktor zawsze miał wiele fanek, a zawdzięcza to przede wszystkim swojemu wyglądowi.


38. Gustav Magnar Wit

ze Gustav Magnar Witze uważany jest za najmłodszego miliardera na świecie, który również nie jest żonaty. Nie dorobił się jednak majątku na własną rękę. Jest spadkobiercą firmy produkującej łososie i żyje na wysokim poziomie. Jego hobby to modelarstwo i podróżowanie po świecie.


39. Jon Hamm

Kiedyś hollywoodzki aktor Jon Hamm został nazwany przez magazyn People jednym z najseksowniejszych mężczyzn w Hollywood. Pytany o życie osobiste, opowiada o swoim ukochanym psie. Nie lubi tego tematu, gdyż uważa, że małżeństwo i dzieci nie są dla niego.


40. Dmitrij Tursunov

Utalentowany były tenisista i trener tenisowy Dmitrij Tursunov nie ukrywa swojej miłości do tego sportu. Być może to jest powód, dla którego nie ma miejsca dla dziewczyn. Dymitr jest obdarzony przez naturę ciekawym wyglądem, a także pogodnym charakterem. Ale mimo to, nadal jest kawalerem - godnym pozazdroszczenia i bogatym.


41. Marat Safin

Kolejny tenisista, którego nie zdobyła jeszcze żadna dziewczyna, znany jest jako prawdziwy łamacz serc. Jego życie osobiste zawsze było świetnym tematem dla artykułów dziennikarzy. A on miał wiele romansów! Choć sportowiec nie jest pozbawiony uwagi kobiet, to jeszcze żadnej nie udało się go zaobrączkować.


42. Elon Musk Elon

Musk to najbardziej znany miliarder, który osiągnął ten status w wieku 30 lat. Nie dość, że jest inteligentny i odnosi sukcesy, to jeszcze jest bardzo atrakcyjny. W ciągu swojego życia Elon Musk był trzykrotnie żonaty. Fani właściciela Tesli mają szansę zdobyć jego serce, bo dziś ma on status kawalera.


43. Alexei Vorobiev

Alexei Vorobiev to marzenie wielu kobiet. Jest przystojny, wysoki, blond i bardzo charyzmatyczny. W dodatku jest nie tylko dobrym piosenkarzem, ale także ambasadorem dobrej woli Organizacji Narodów Zjednoczonych. Próbował nawet znaleźć swoją miłość w programie "The Bachelor", ale żadna dziewczyna nie potrafiła stopić jego serca, a w finale nie wybrał nikogo.


44. Taylor Lautner

Główną cechą amerykańskiego aktora Taylora Lautnera jest jego nietypowy wygląd. A widzowie znają go z roli wilkołaka w filmie "Zmierzch". Wśród jego dziewczyn znalazły się Lily Collins, Taylor Swift, a także Selena Gomez. Jednak jak dotąd żaden ze związków aktora nie zakończył się małżeństwem.


45. Bruno Mars

Piosenkarz i muzyk o nietypowym wyglądzie Bruno Mars został uznany za jednego z najbardziej wpływowych ludzi w 2011 roku. Mężczyzna był w związku z Chanel Malvar przez całe cztery lata, ale nigdy nie wziął ślubu. Po niej były inne dziewczyny, ale dziś Bruno Mars jest nadal singlem.

46.

Jeremy Renner

Hollywoodzki aktor Jeremy Renner odniósł wielki sukces w swojej karierze, bo w jego filmografii wiele znanych obrazów, które przyniosły duże wpływy kasowe. Podczas wywiadów aktor stara się unikać tematu życia osobistego. Był żonaty i ma córkę. Media przypisały mu kiedyś romans z Lady Gagą.


47.

Burak Deniz

Gorący turecki aktor i atrakcyjny mężczyzna Burak Deniz zdobył serce nie jednej dziewczyny patrzącej na niego z drugiej strony ekranu. Choć nie opowiada o swoim życiu osobistym, wszystkie tajemnice prędzej czy później wychodzą na jaw. Widywano go w towarzystwie wielu kobiet, ale wciąż jest niezamężny i nie ma dzieci.


48.

Çağlar Ertuğrul

Kolejny turecki aktor, a także model, sportowiec i po prostu przystojny mężczyzna, Çağlar Ertuğrul jest idolem wielu fanek tureckich seriali. Jego życie osobiste jest utrzymywane w tajemnicy, ale w wywiadach mówił, że w ogóle nie widzi sensu wychodzenia za mąż.


49.

Lee

Min

Ho Atrakcyjny koreański aktor Lee Min Ho w swoich 33 latach zdążył już wystąpić w ogromnej ilości obrazów. Ma wiele fanek - ponad 20 milionów osób jest subskrybowanych na jego koncie na Instagramie. Plotki o jego romansie przewijały się przez wszystkie media, ale on wciąż pozostaje potwierdzonym kawalerem.


50.

Chris Wanstras

Szef GitHuba, Chris Wanstras, wcale nie wygląda na poważnego biznesmena. Nie przeszkodziło mu to jednak w odniesieniu ogromnego sukcesu i stworzeniu własnego produktu w wieku 22 lat. Lubi czytać książki, ćwiczy okazjonalnie i kocha swoją pracę. Nie ma jeszcze żony, ale to powinno tylko ucieszyć potencjalne dziewczyny tego młodzieńca.Jak widać, wielu odnoszących sukcesy, przystojnych i bogatych mężczyzn od wielu lat próbuje znaleźć miłość i zbudować rodzinę. A niektóre z nich spróbowały już roli męża, ale nie chcą do niej wracać. Cóż, każdy wybiera swoją własną drogę. A czytelnicy mogą jedynie obserwować sukcesy swoich idoli i oczekiwać pozytywnych zmian w ich biografiach.

Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • KomentarzeAutor

Redakcja "Tele Horse"