Meghan Markle "zawstydziła" księcia Harry'ego ogłoszeniem ciąży

Meghan Markle "zawstydziła" księcia Harry'ego ogłoszeniem ciąży

Pomysły na sukces /. Celebrity Life

Meghan Markle "zawstydziła" księcia Harry'ego po publicznym ujawnieniu w 2018 roku, że jest w ciąży w dniu ślubu księżniczki Eugenie, wnuczki brytyjskiej królowej Elżbiety II. Według nowej książki o rodzinie królewskiej, wywołało to wściekłość panny młodej i jej matki Sarah Ferguson.

Jak piszą dziennikarze śledczy Dylan Howard i Andy Tillett w swojej nowej skandalicznej książce Royals At War, Meghan Markle, 38, księżna Sussex, ujawniła, że spodziewa się swojego pierworodnego podczas uroczystości ślubnej księżniczki Eugenie i Jacka Brooksbanka 12 października 2018 roku. Ale ogłoszenie byłej amerykańskiej aktorki nie usiadło dobrze z jej mężem, księciem Harrym - księciem Sussex. "Meghan zdecydowała, że to będzie idealny moment, aby ogłosić, że ona i Harry spodziewają się swojego pierworodnego" - czytamy w książce. - "To był ogromny chwyt towarzyski, aby ukraść światło reflektorów od Eugenie, która była wściekła, podobnie jak jej matka Sarah. Autorzy książki twierdzą, że ogłoszenie ciąży w tak "niefortunnym" momencie sprawiło, że książę Harry poczuł się "zakłopotany".Jednak źródło w rodzinie królewskiej wcześniej powiedziało BAZAAR.com, że Harry i Meghan nie złamali wiadomości o ciąży na ślubie Eugenie. Według źródła, królowa Elżbieta, jej mąż książę Filip, książę Karol i księżna Kornwalii, a także nowożeńcy Eugenie i Jack, wiedzieli, że Meghan Markle jest w ciąży przed ślubem, ale zobaczyli ją osobiście i pogratulowali jej wtedy. W każdym razie, kiedy matka księżniczki Eugenie, Sarah Ferguson, obchodziła swoje 59 urodziny 15 października 2018 roku, podziękowała swojemu projektantowi sukni za strój założony w wielkim dniu jej córki. A następnie zamieściła trzy kolejne wiadomości, mówiąc, jak "dumna" była ze swojej córki i zięcia Jacka, ale nie wspomniała o Harrym i Meghan.Po opublikowaniu wiadomości opinia publiczna była podzielona. Niektórzy skrytykowali Meghan i Harry'ego za to, że ogłaszając się na ślubie Eugenie, zwrócili na siebie uwagę. Jednak wielu, z drugiej strony, wspierało byłą aktorkę.
"Księżniczka Meghan jest prawdziwą księżniczką w każdym znaczeniu tego słowa, tak jak księżniczka Diana, i żadna ilość plotek czy słów nie może zmienić tego faktu"- napisał na Twitterze jeden z użytkowników. "Księżniczka Di zwracała się do wszystkich, niezależnie od rasy czy koloru skóry. Księżniczka Meghan również przemawia do wszystkich. Meghan, tak się cieszę, że opuściłaś tę wylęgarnię węży" - dodał inny.

Meghan nie jest pierwszą, która znalazła się w centrum skandali w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Monarchom zawsze poświęca się dużo uwagi, pisze się o nich książki i kręci filmy. Swoją drogą, w nowym filmie o księżnej Dianie, Lady Di zagra Kristen Stewart.
Artykuł dyskusyjny
  • Najnowsze wiadomości o celebrytach
Powiedz moim znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"