Znane pary, które ogłosiły zaręczyny w styczniu 2022 roku

Celebryckie pary, które ogłosiły swoje zaręczyny w styczniu 2022

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

Nie wiemy, czy to przez retrogradację Merkurego, która wpływa na ludzkie umysły i serca, czy przez świadomość, że nowy rok zdecydowanie powinien zacząć się od zmian... Ale kilka gwiazd na raz postanowiło w styczniu zachwycić opinię publiczną wiadomością o swoim nadchodzącym w tym roku ślubie. Już nie możemy się doczekać tych uroczystości!

Macaulay Culkin i Brenda Song

Dwadzieścia lat po rozwodzie, gwiazda "Samych swoich" nadal zdecydowała się na zawiązanie węzła. Jego dziewczyną została Brenda Song, aktorka i producentka, która w kwietniu ubiegłego roku urodziła mu syna. To właśnie ona pomogła Macaulayowi uporać się z długotrwałą depresją spowodowaną uzależnieniem od narkotyków i bolesnym rozstaniem z Milą Kunis. Para nigdy nie afiszowała się swoim związkiem, ale paparazzi zdołali uchwycić Culkin's sweetheart spacerując z diamentowym pierścionkiem na jej palcu serdecznym.


Megan Fox i Machine Gun Kelly

Colson Baker oświadczyli się ikonie lat 90-tych 11 stycznia. Wiadomość rozeszła się po wszystkich blokach informacyjnych z prędkością światła, a wiele szczegółów jest nadal omawianych przez insiderów do dnia dzisiejszego. Na przykład niezwykły rytuał picia wzajemnie swojej krwi czy śluby dozgonnej miłości...

Nie mniej interesujący był kamień w pierścionku, kolumbijski szmaragd fasetowany w kształcie serca

.

No bo jakże inaczej, kiedy Twoja ukochana - ognista piękność Megan Fox? Tak, związek tej pary zasługuje na specjalne wyróżnienie...


Romy Strayed i Laurence van Leeuwen
Zwrot "lepiej późno niż wcale" doskonale opisuje związek konsultantki biznesowej i byłego Aniołka Victoria's Secret.


Para jest razem od 12 lat i wychowuje 3-letnią córkę. Leuven oświadczył się w bardzo romantycznej scenerii - usiadł na jedno kolano na szwajcarskim szczycie Alp i oczywiście w zamian otrzymał upragnione "tak!".


Josh Duhamel i Audrey Marie

Gwiazda Transformers ogłosiła swoje zaręczyny z gospodarzem telewizyjnym i byłą zwyciężczynią Miss Północnej Dakoty 8 stycznia na swoim Instagramie. Amerykański aktor był w stanie naprawdę zaskoczyć swoją ukochaną: butelkę z oświadczynami Audrey znalazł na plaży, gdzie spędzali wakacje. Para jest razem od trzech lat. Dla Josha jest to drugie małżeństwo - był już żonaty z Fergie, mają syna Axela Jacka.


Sasha Spielberg i Harry McNally

31-letnia aktorka i piosenkarka ogłosiła na swoim Instagramie radosną nowinę: ona i Harry McNally, syn słynnego restauratora, wkrótce się pobiorą! Córka reżysera Stevena Spielberga i amerykańskiej aktorki Kate Capshaw podzieliła się również wzruszającym zdjęciem - 2 lata temu, po ich pierwszej randce, dokonała wpisu w swoim osobistym pamiętniku. "Wyjdę za Harry'ego!". Cóż, życzenie Sashy się spełniło.
Donald Trump Jr. i Kimberly Giffoyle

Najstarszy syn byłego prezydenta USA Donald Trump Jr. po raz kolejny postanowił spróbować szczęścia i ożenić się po raz drugi. Szczęśliwą kobietą jest 52-letnia prezenterka telewizyjna i prawniczka Kimberly Giffoyle. Była doradczyni 45. prezydenta USA jest o osiem lat starsza od swojego narzeczonego. Ale wiek nie jest barierą dla miłości, a post Kimberly jest tego dowodem. "Nie mogę się doczekać, aby spędzić resztę życia razem. Kocham cię", napisał Gifoyle.Trend "zakładania rodziny" wyraźnie zyskuje na popularności. Jeśli tak dalej pójdzie, w najbliższym czasie w świecie showbiznesu nie będzie już żadnych samotnych gwiazd!
Autor: Anastasia Baranova Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • komentarze

Autor

Redakcja "Tele Horse"